Τι ακούτε τώρα Vol. 666

Τουλάχιστον 5αδα αγαπημένων NWOBHM, αν και είναι φτωχές οι ταμπέλες και οι περιγραφές για να περιγράψουν το μεγαλείο αυτού του δίσκου.

Turning from the gates of Forever
How could I choose the way - what are the rules?
I know I had the chance, but I’ll leave it
To all you heroes, saints and fools

5 Likes

Ας γιορτάσουμε την ανακοίνωση της μεγάλης γιορτής

9 Likes
8 Likes

4 Likes

Μια ομορφιά ο δίσκος! Πολυ πιο ενδιαφέρον από τον προηγούμενο της.

1 Like

Νομίζω είναι πιο πληθωρικό, δεν τον θυμάμαι τον προηγούμενο καλά αλλά μου είχε φανεί πιο λιτός. Καλά περνάω, δεν έχω παράπονο :stuck_out_tongue:

1 Like

By the way η Chelsea Wolfe το έχει πρώτο στην λίστα της με τα αγαπημένα της χρονιάς! :smiley:

1 Like

Και Wardruna έχει αλλά εκεί δεν σε είδα να σχολιάζεις :stuck_out_tongue:

For context:

3 Likes

Ήλπιζα ότι δεν την έχεις δει :stuck_out_tongue:

To μισό Roadburn έχει! :smile:

1 Like

αυτες τις μερες λιωνω το Green Lung. ποσο πολυ γ@μ@ει το Leaders Of The Blind?
και αυτο το σόλο γιατί μου φέρνει στον νου Maiden απο τα 2 πρωτα?:stuck_out_tongue:

7 Likes

2 Likes

I swear I’m not that drunk!

2 Likes

Παίζει την Παρασκευή εδώ στο Όσλο. Την έχω δει μαζί με Ghaal, ο οποίος είναι πολύ εντυπωσιακός τύπος γενικά.

1 Like

1 Like
8 Likes

Παντρεμένοι οικογενειάρχες που loved his wife, worked all his life to keep his family προσοχή εκεί έξω γιατι Cruel are the thorns of this delicate flower κ υπάρχει ένα beast that never sleeps beneath my silken covers το οποίο υποκύπτει πανεύκολα σε A siren song summons all men to their doom.
Ξέρουμε ότι When fools choose their king I’ll be heir to that crown αλλά στην τελική If you are without sin come cast the first stone

Αχ αυτός ο ρυθμός στην “μποτα” ετσι χτυπάει η καρδιά μας όταν συναντήσουμε την δικιά μας spinning jenny

12 Likes
1 Like

Σάσα Σταμάτη έυχομαι να σε βρουν θαμμένη under the church
:arrow_forward:︎ Total Burial | Under The Church | Pulverised Records (bandcamp.com)

4 Likes

7 Likes

:heart_eyes:

3 Likes