Τι ακούτε τώρα Vol. 666

@bostonflesh εσύ τα ξέρεις αυτά τα christian/nu metal βρήκα αυτό το τραγούδι και έχω κολλήσει άσχημα με το ρεφραίν. Αν τους ξέρεις έχεις καμία πρόταση;

3 Likes
8 Likes

Ναι κι εγώ που έβαλα τώρα να το ακούσω, είναι πολύ καλό.

Τους ξέρω τους Thousand Foot Krutch. Το τραγούδι “Welcome To the Masquerade” το άκουγα μια περίοδο και μου άρεσε πολύ αλλά για κάποιο λόγο δεν προχώρησα να ακούσω και άλλα κομμάτια της μπάντας.

Οπότε δυστυχώς πέρα από το συγκεκριμένο τραγούδι δεν ξέρω να σου προτείνω άλλα. Άκουσε το όμως, θα σου αρέσει. Είναι επίσης πολύ καλό.

Ευκαιρία να ασχοληθούμε και οι δύο παραπάνω με το συγκρότημα και σε άλλα κομμάτια!

3 Likes

merci :wink:

1 Like

:ok_hand:

9 Likes
1 Like

Ωραιοι, κριμα

5 Likes

418RAC0S31L._AC_QL70_ML2

7 Likes

Πολύ με αφορά ο συγκεκριμένος ήχος… Άγνωστη μπάντα κ σε μένα παρόλα αυτά…μου άρεσαν κ τα 2 κομμάτια, από σένα κ από @bostonflesh. :ok_hand:

2 Likes

12 Likes

^ Το αγαπημένο μου.

Ωραίο δισκάκι έχει βγάλει ο γιος του Eddie.

4 Likes

Τσίμπησαν οι σκορπιοί.

Βλέπω το έβαλε και λίγο πιο πάνω ο @generationx αλλά δεν πειράζει πάρτε το ξανά :sweat_smile:

7 Likes

Μιας και γίνεται των Scorpions τις τελευταίες μέρες, ακούω τώρα μια κομματάρα που έχει γράψει ο James Kottak.

5 Likes
11 Likes

blackwater park

Μπορεί να είχαν ήδη στο ενεργητικό τους σπουδαίους δίσκους, μπορεί να βγάλανε εξίσου καταπληκτικούς και έκτοτε, όμως με το Blackwater Park οι Opeth κυκλοφόρησαν ένα δίσκο - σταθμό τόσο για τους ίδιους όσο και για την σκηνή γενικότερα! 21 χρόνια πριν, “τόσο κοντά κι όμως τόσο μακριά”!

18 Likes

Καλά τα λες. Προσυπογράφω.

3 Likes

7 Likes

Eνώ είχα ξεκινήσει με αυτό:

Τέλος πάντων, έτσι θα σας πάω με τη δισκογραφία…

7 Likes
6 Likes

Αυτή τη στιγμή χτίζουν τη Λουκία…

ΥΓ. Το “Μετά εκατό χρόνια” θα έπρεπε να διδάσκεται στα σχολεία, αντί ιστορίας.

7 Likes