Τι ακούτε τώρα Vol. 666

10 Likes
9 Likes
2 Likes
5 Likes

13 Likes

Βασικά όλος ο δίσκος είναι υπέροχος

4 Likes

Παντα πιστευα οτι το Arise εχει την καλυτερη παραγωγη αλμπουμ που εχω ακουσει

14 Likes

Double post γιατι σημερα εχει παιξει ανεπαναληπτο λιωσιδι στο Somberlain,τι Lp απαυτα που σε κανουν να λες ετσι επρεπε να παιζετε το θεμα,ανεπαναληπτα τα 2 πρωτα,τεραστια μπαντα

6 Likes
2 Likes
5 Likes

δεν θυμαμαι που το ακουσα πρωτη φορα εκει πισω στο 1993, ραδιοφωνο απο την παρεα, η σε καποια κασετοσυλλογη απο φανζιν της εποχης, κατι τετοιο αλλα για μενα ειναι μεσα στα καλυτερα κομματια που γραφτηκαν απο Ελληνικες power metal (τουλαχιστον) μπαντες. Ολα τα ελληνικα heavy metal 90s σε ενα τεμαχιο. H εκτελεση στο 7αρι ειναι διαφορετικη απο το demo. το 7αρι απο την Dark Side Records του Γιαννη των Sarcastic Terror. ρε τι θυμαμαι…

edit : ψαχνωντας βρισκεις και θυμασαι…απο την Metal Explosion του Κουσιδη) που εκανε μια ραδιοφωνικη εκπομπη στα Γιαννιτσα, Metal Club Radio Show και πολυ πιθανα και απο την Power Feast του Mass Dementia ενα fanzine απο Σερρες.

11 Likes
8 Likes

-τι θυμηθηκες τωρα- πολυ ωραιο κομματι.
Σιγουρα απο ραδιοφωνο εγω, θυμαμαι οτι τον τυπο τον λεγανε γαργερακη αλλα δεν θυμαμαι το ονομα της εκπομπης.
Το 7 το εχω το ειχα παραγγειλει απο το συγκροτημα.

3 Likes

Τίμιο και το πλέον πρόσφατο

5 Likes

πολυ καλο και αυτο, για να δουμε και το αλμπουμ που θα βγει φετος απο τους Reflection.

το concept μου θυμισε την κυκλοφορια με την Οδυσσεια.

8 Likes

Να συνεισφέρω στα ανωτέρω ότι, πριν 2,5 χρόνια, οι εν λόγω “κλέψανε” με χαρακτηριστική άνεση την παράσταση από τους stars της βραδιάς. Πολύ τίμιοι.

Για του λόγου το αληθές.

1 Like
2 Likes
7 Likes
9 Likes

Και νεκρούς ανασταίνει, ρίχνει τον πυρετό κλπ.

15 Likes