Τι ακούτε τώρα Vol. 666

Ανάποδα τώρα…

4 Likes

Χωρίς αμφιβολία ένα από τα 10 καλύτερα soundtracks εβερ.

4 Likes

2 Likes

Πάντα το είχα απορία γιατί ποστάρεις το screenshot και δεν κάνεις κοινοποίηση το link :stuck_out_tongue:

On topic

4 Likes

ειμαι στο δρομο βασικα και η ωρα του κινητου ειναι μια ενδειξη οτι οντως ειναι εκεινη την ωρα…αλλα οκ θα ποσταρω το link :slight_smile:

2 Likes
5 Likes

Ααα νόμιζα ότι δεν το είχες σκεφτεί/καταλάβει πως το κάνεις και πάντα μου φαινόταν πιο απλό το sharing . Αφού είναι για λόγους ορθότητας ότι είσαι συνεπής στο τοπικ μη το σταματήσεις!!

1 Like

ειναι το θεμα που ειμαι εκεινη την ωρα, πχ εαν ειμαι στο pc και ακουω στο youtube ή στο spotify (ακομα και bandcamp) ναι κανω share το link :slight_smile:
τον τελευταιο καιρο ομως ειμαι πιο πολυ στο κινητο, οικονομια στο pc (στο σπιτι) η κυρα ΔΕΗ παραμονευει :stuck_out_tongue:

2 Likes

Ζέσταμα για μεθαύριο, πρώτη συναυλία έπειτα από πφφφφφφφ δεν θυμάμαι πόσο.

11 Likes
3 Likes
7 Likes

εξαιρετικο,εμπνευσμενο,ανυπομονω να ακουσω ολο το δισκο,σουπερ τα sieges even μπολιασματα,τους πανε αρκετα σε συνδιασμο με τα καραμπαμ theater και βεβαια το ιδιαιτερο δικο τους πολυρυθμικο οπλοστασιο :+1:
πολυ καλη παραγωγη επισης

1 Like

Έπος επων .

7 Likes
12 Likes

Ρε Νιλ Φάλον, ρε κλεφτοκοτάδες Κλατς :stuck_out_tongue:

5 Likes

uriah heep demons wizards

Μισός αιώνας συμπληρώνεται από την κυκλoφορία αυτού του αριστουργήματος, ευκαιρία να πάρουμε μια γερή δόση από την μαγεία των early seventies!

15 Likes

ξανά

4 Likes


NOCTURNACUL - The Funeral March

2 Likes
6 Likes

Απειρη λατρεια για το αιωνιο επος, θα το βαλω να το ακουσω τωρα.

Μολις τελειωσα με αυτο που ειχε γενεθλια πριν 2 μερες:

Δουλεια τωρα.

12 Likes