Τι ακούτε τώρα Vol. 666

:ok_hand:

7 Likes
10 Likes
5 Likes
6 Likes

Ε, ναι λοιπόν…

… δισκάρα, ο νεαρός Kiske, 35 χρόνια πριν κλπ κλπ!

14 Likes
7 Likes

Ανεβαίνω ποδήλατο βάζω helloween live 1993 ν ακουσω Ανδι να τραγουδάει giants κ δεν συμμαζεύεται. Άθλιος ήχος όλος ο θόρυβος του δρόμου περνάει στ αυτιά μου -ξέρω αυτό είναι καλό όταν κάνεις ποδήλατο κ είσαι στον δρομο αλλά τι να κάνεις μαλακιες κανουμε-
Για να δω τι έχω κατεβάσει…α ναι εκείνο το βράδυ που τους είδα εδώ στο φόρουμ σ ένα τοπικ…

Ειδικός στο είδος δεν είμαι αλλά η 1η ακρόαση μ έκανε να μπαίνω σε στενά ν αργήσω να φτάσω στην δουλειά να το ακούσω όλο. Τι αλμπουμ!!! Ω θεοί! Επιτέλους ένα άλμπουμ 40 λεπτών ρε πουστημ. Τους αγάπησα. Δεν θέλω να πιάσω 2ο άλμπουμ τους γιατί συνήθως μειώνεται η καυλα μου. Οπότε για πολυ καιρο όπως βλέπω θα παίζει στ ακουστικά όπως τώρα στο τελευταίο τσιγάρο πριν την έναρξη της βαρδιας.

10 Likes
4 Likes
18 Likes

Τα είδατε τα παιδιά?

9 Likes

6 Likes

Τι υπερδισκαρα ειναι αυτη

14 Likes

Κριμα που ειναι compressed to death. :stuck_out_tongue:

1 Like

Αυτο ειναι αληθεια, ασχημες εποχες. Ευτυχως περασανε, δυστυχως περασε και η εμπνευση του Τζος μαζι :stuck_out_tongue:

2 Likes

Το Villains είναι αλμπουμάρα, δεν ξέρω τι λες

Την αληθεια

2 Likes
18 Likes
19 Likes

αυτο που οταν λειπει το αφεντικο οι αλλοι κανουν πηγαδακι και κουβεντιαζουν, το εχω μονο εγω που προτιμω να απομονοθω ;

16 Likes

Όσοι τους ξέρετε και όσοι δεν τους ξέρετε, το νου σας. Το ντεμπούτο είναι προ των πυλών και θα ελκύσει αυτάκια, συναισθήματα και “παράλληλλες” αγάπες.

3 Likes