Τι ακούτε τώρα Vol. 666

Συνεχίζω βάζοντας να παίξει μετά από χρόνια ο απόλυτος, κατ’εμέ, δίσκος του Alan Parsons. Pop rock τελειότητα με αχνές προγκ πινελιές που προσδίδουν βάθος και ποικιλομορφία στο τελικό αποτέλεσμα. Φανταστικός δίσκος!

4 Likes

^ Yassss!

Λοιπόν προσπαθώ να κλείσω κάτι δουλειές μειλ έγγραφα μαλακίες τέτοιες και ο εγκέφαλος, το spotify και το utube πάνε ως εξής καπάκια, με σειρά και με ακριβή περιγραφή: * να ακούσω ό,τι έμεινε από λίστα απρίλη, πλει, πρώτο κομμάτι *, * άκυρο, ιτς σοου ιζυ σοου φακιν ιζυ / χιντ : ιτ ιζεντ / χαχα * * ναι αλλά βάλε όλο το απεταιτ είναι του 87 * * ναι αλλά τα σιμιλαρ πήγαν σερί σε twisted sister - def leppard - bon jovi * * 1984 μλκ, θυμάσαι εκείνο το βίντεο εντιτ σε wasp * * τσουπ άκυρος φιλ κολλινς * * πού είχα μείνει, α ναι, welcome to the jungle * * ναι αλλά οι ρουκσοπ * … :weary:

7 Likes

6 Likes

Εκει που λες “δεν γινεται καλυτερο”, κατι καλυτερο γινεται.

Μπονους το original artwork απο την Εθνικη Πινακοθηκη Ουασινγκτον (κεντρο αποκεντρο, διπλα στην πλατεια)

13 Likes

Για πες και μια γνωμουλα και εσύ…

Οικείο σκοτάδι και ωραίοι στίχοι, δεν περίμενα να με πιάσει τόσο όταν σε ψιλοδούλευα στο γνωστό τσατ

1 Like

Δισκάρα έβγαλαν οι ατιμοι. Στα εξηγώ καλά :stuck_out_tongue: ;

1 Like

1987!

5 Likes

Ακούγοντας κάθε πιθανό album για να αυξηθούν οι πιθανότητες πρωτιάς του Justice

4 Likes
6 Likes
14 Likes
6 Likes

για πες…

17 Likes
2 Likes

μια φορα το ακουσα και ειμαι στην δουλεια. μου αρεσει περισσοτερο απο το Zenith αρχικα, καμια σχεση δηλαδη πολυ μπροστα. πολυ ταιριαστος και ο τιτλος Nostalgia, μου βγαζει πολυ hard rock που εχει ξεπηδησει απο το 80.

1 Like

Θα το λιώσω το ΣΚ

1 Like

και μενα ετσι με βλεπω.

1 Like

maiden, metallica και νοθεία στις εκλογές. Έρχεται το 1988

8 Likes

Repeat.

#faseos

2 Likes