Τι ακούτε τώρα Vol. 666

Death Magic Doom και Grey Islands τα θεωρώ δισκάρες.Το κομμάτι πολύ κακό.Περίμενα περισσότερα γιατί το είχαν προμοτάρει και πολύ με video game κλπ.

5 Likes

Αυτό ακριβώς και δεν καταλαβαίνω γιατί να απαξιωθούν. Άλλωστε, οι Candlemass είναι από τις σπάνιες περιπτώσεις συγκροτημάτων των οποίων οι κυκλοφορίες γενικά δεν έπεσαν κάτω από το επίπεδο του πολύ ικανοποιητικού.

Νομίζω ότι ακριβώς επειδή είχαν επενδύσει πολύ στην προώθηση, του video game συμπεριλαμβανομένου, δεν θα έπρεπε να περιμένεις και πάρα πολλά!

3 Likes
1 Like
3 Likes

Black sabbath THE END (DVD)

1 Like
4 Likes

d2b0aaaf885ce6ccf41e86862d8a5c0fc6554427_1_281x500

20 χρόνια δισκαρα, κάνω και την ποζεριά ότι έχω αυτόγραφα :stuck_out_tongue:

@drenie τι το ακούς το Tragic Idol αφού το Mouth είναι καλύτερο από ότι έχουν βγάλει μετά το 2010… ρε τι διαβάζουμε εδώ μέσα ρεεεε

5 Likes

το Tragic ειναι δισκαρα … τι να κανουμε ; υπαρχουμε και εμεις που δεν μας αρεσουν τα 2 τελευταια. με το ζορι δηλαδη ;

(μερικες φορες , τρως και εσυ σκαλωμα. ασε τον @QuintomScenario να λεει οτι γουσταρει. αν του αρεσει περισσοτερο το BIN απο το Tragic Idol και τι εγινε; παιζει λες να μπερδευτηκε ; Μαλλον εννοει οτι στο BIN ειχαν ακομα μια πρωτοτυπια, μπορει να κανω και λαθος)

Μωρέ ας λέει ότι θέλει, αλλά λες ότι έβαλες και ακουσες τον δίσκο, και ρωτάω εγώ με το φτωχό μου το μυαλό, είναι το ομώνυμο χειρότερο από το Mouth ; Γιατί για το Mouth μίλησε όπως επίσης και για το οτι ειναι καλυτερο απο οτιδηποτε βγάλανε μετά το 2010! Προσωπικά το βρίσκω τέρμα υπερβολικό , δεν το δέχομαι ούτε για πλάκα δηλαδή

1 Like

Κάθε μέρα το βάζω και από μια φορά, έτσι για το κέφι. Αυτό και το Rats.

3 Likes
1 Like

Το μόνο αυθεντικό που υπάρχει κοντά σε Rats είναι αυτό εδώ mister :stuck_out_tongue:
Τ’ άλλα είναι απλά γατάκια.

2 Likes