Volbeat - Rock the rebel

Αυτό ήταν από τα “μέτρια” τους! :wink: :stuck_out_tongue:

Που να ακούσεις και τις κομματάρες τους!!! 8)

Οι Δανοί πραγματικά τα σπάνε! Συμβάλλω κι εγώ να τους κάνω γνωστούς στο ευρύ κοινό. Default song kai top friends sto myspace τους έχω. Ελπίζω να βρω κάπου και τον πρώτο δίσκο. Πάντως 2 κομμάτια του που έχει στο myspace είναι φοβερά.

Φοβερος και groovatoς δισκος απο τους Δανους,ο οποιος κλασσικα περασε απαρητηρητος απο την ψωροκωσταινα…Ο τελειος δισκος για παρτυ και γενικοτερα για rock n roll καταστασεις…Eχω ακουσει επισης οτι στο σανιδι σπερνουν…Το καλοκαιρι θα το διαπιστωσω κατειδιαν…

Τρομερη δισκαρα,αν και οταν ειχε πρωτοβγει ειχε θαφτει αρκετα(ευτυχως οχι απο το σαιτ)8)

κοπαναει τρελα ο δισκος!!!

μήπως ξέρει κανείς κανένα δισκάδικο που να έχει τα cd τους?

στο κέντρο της Αθήνας που ρώτησα δεν τους εισάγει κανείς!

Den exo pei giaytous pote nomizo. Thymamai eida ena post tou Mitsara tote pou eixe bgei kai to eksymnouse. Leo katse na tous tsekaro. Thymamai akousa proto to sad man’s tongue. To shock pou epatha itan aney proigoumenou :lol: Espasa ta alata tou sberkidiou amesa kai stamatisa ligo prin exo tin anagki gia kollaro :lol: Makran apo ta pio porotika - diaskedastika kommatia ton teleytaion xronon. Episis ta Metallica stoixeia tous me poronoun asxima. O tragoudistis einai allou…theoulas. So credits to Mits then 8)

ξεθαβω για να συμμεριστω και γω τον ενθουσιασμο\πορωση σας!!

ο δισκος ειναι τελειος!!!

The Garden’s Tale ειναι υμνος!!!

προσκυνω!!!

:bow: :bow: :bow:

unpisteftable ο δεύτερος δίσκος! έχω κολλήσει 2 μέρες τώρα και πρήζω όλους τους γνωστούς μου :p.

όποιος μπορεί να βοηθήσει!!! 8)

Eγώ το Rock the Rebel, το είχα αγοράσει στο Media Markt… Eλπίζω να βοήθησα

Φοβερος δισκος.Τον πρωτο δεν τον εχω ακουσει,αλλα αυτος δερνει αγρια.ΤΟ δισκακι δε το βλεπω να κυκλοφορει και πολυ παντως!

σε μισώ. :frowning:

Ε-Κ-Π-Λ-Η-Κ-Τ-Ι-Κ-Ο cd !!!

ειχα κολλησει για μεγαλο χρονικο διαστημα…

μαρεσουν ολα σαυτο απο τη φωνη του Poulsen μεχρι το southern feeling στις κιθαρες…

τι να ξεχωρισεις απο τραγουδια? ολα ειναι τεελεια, ξεσηκωτικα κτλκτλ μου ανεβαζει τη διαθεση καθε φορα που το ακουω

αντε μωρη τιμημενη δανια, μακαρι να τους δω και live!

100 ατομα θα μαστε τουλαχιστον πιστευω :lol:

Μεσα στους 100 θα ειμαι και εγω…Απιστευτη μπαντα…

Και το Rock The Rebel,Metal The Devil δισκαρα απο τις λιγες χωρις ασχημο κομματι και το 85% αυτων να γ@μανε…

Κορυφαιο και το 1ο τους αλλα τσεκαρετε και το 3ο…Τα σπανε για μια ακομη φορα…