Μακης vs Θεμος

Και εγώ αν τα τρωγα απο παντου πιο πολύ πλάκα απο τον Θέμο θα είχα…:wink:

2 θρασύδειλοι, εκβιαστές με σπίταρόνες 500 τμ, προσωπικη φρουρά δανεισμένη απο το κράτος, που τα-κανουν τατσιμιτσικοτσι με όποιον τους τα σκάει… κυβερνήσεις που πλέουν σαν τσακισμένα καράβια, τιγκα σε σκανδαλα (? νου-δου ?), σε πλασματικούς προυπολογισμούς, (σιμήτης), και άλλα σκάνδαλα και λεηλάτηση των ταμείων, (πασόκ οφ δι ειτίς) … οι ολυμπιακές φιέστες κτλ κτλ …μας λείπανε…

πότε θα κάνει ξαστεριά να πάνε 100000 λαός να τους κάψει ζωντανους… τους βολευτές και τους διαμένοντες στην εκάλη και πιο ψηλά σε καμμένα δάση… εκει που φυτρώνουν βιλίτσες…

μέχρι τον γ.παπανδρέου… δεν ήταν τόσο $@%@%@#%#. παλία οι πολιτικοι χαλάγανε περιουσίες… για να μπουν στον πολιτικό στίβο… πλέον… μετά απο τον γ.παπανδρέου… αρχίζει το σκληρό Π#$#Ο με διαρκή λεηλάτηση του ελληνικού κράτους απο ΑΡΙΣΤΕΡΑ και ΔΕΞΙΑ !!! (@@ ιδεολόγοι κιόλας… πλιάτσικο κάνανε…)

Eγώ γιατί νομίζω οτι κανένας δε θα την πληρώσει και οτι η φυλλάδα τους, το ΘΕΜΑ, θα βγει κερδισμένο απο όλη αυτή την ιστορία?
:-k

εμ τι τσαμπα τις φαιρνει τις γλαστρες!! :lol:
αν και η φαρμακη ειναι πολυ καλυτερη της μπαστα! :stuck_out_tongue:

ον τοπικ
κατι μου πε η μανα μου οτι ακουσε,οτι ειπε ο θεμος,οτι δηλωνει 15 εκατομμυρια ευρω εισοδημα το χρονο???

Ολόσωστος…

Πραγματι εχει πλακα το θρασος του να βγαινεις σε μια Ελλαδα των 600 ευρω για βασικο μισθο και να λες οτι μπορω να δικαιολογω τα 5 εκατομμυρια που βρεθηκαν στο λογαριασμο μου,μια και κατα καιρους εχουν διακινηθει και πολυ περισσοτερα.Ρε γιατι δε γινομαστε ολοι δημοσιογραφοι??Παιρνουν 1 και παραπανω εκατομμυρια μηνιατικο και αλλοι πανε και γινονται γιατροι και δικηγοροι???Τς,τς,τς…πραγματι εχει πολυ πλακα ο τυπας.Οπως ειπε και η Λουνατικ πριν,αν με το ποθεν αισχος μου δικαιολογουσα τοσα εκατομμυρια ευρω,θα μουν πιο αστειος απ ολους του Μ.Python μαζι…τρελα γελια!

αφού υπάρχουν ακόμα αυτοί που αγοράζουν το ΘΕΜΑ για τα δβδ ή δεν ξέρω κι εγώ για ποιο λόγο…

Βασικα οταν το Θεμα,ενα ουσιαστικα κυριακατικο ταμπλοιντ,που δεν εχει καν τα @@ τοσα χρονια να κυκλοφορησει καθημερινα,θεωρειται εγκριτη και σοβαρη εφημεριδα και μοσχοπουλαει,τοτε εχουμε τον Τυπο που μας αξιζει.

Δεν ξερω ποσο θα ωφελησει ή οχι στις πωλησεις της φυλλαδας το ολο σκανδαλο,αλλα αν ο Μακης ξεκινησει νεο εντυπο,οπως πολυ εντονα φημολογειται,ο εκδοτικος πολεμος θα αναψει περισσοτερο και θα βγουν και αλλα στη φορα.

Δεν ξερω βασικα ποσο διεφθαρμενοι ειναι, για να το λετε εσεις κατι παραπανω θα ξερετε.Να πω ομως τη γνωμη μου, μου την εσπασε τρελα ο Τριανταφυλλοπουλος γιατι ελεος… δεν βγαινεις σε ολα τα καναλια να πεις για τον συνεκδοτη σου οτι αυτος εδωσε το dvd, τη στιγμη που ακομα τιποτα δεν εχει αποκαλυφθει.Μεγαλο λαθος.Βγηκε για να δειξει τι? Οτι ναι, ειμαι τοσο γαματος και ειμαι παντα σωστος που μπορω να καψω ακομα και τον (πρωην) συνεκδοτη και φιλο μου? Ξενερωσα.

Αρα Θεμος.

Έχει βάση αυτό που γράφεις. Ακόμα δεν έχουμε μάθει -και δεν ξέρω και αν ποτέ θα μάθουμε- τι έχει πραγματικά παιχτεί για να πούμε ποιός πιστεύουμε πως έχει δίκιο.

Το σίγουρο είναι πως η διάλυση ή η απαξίωση της συγκεκριμένης εφημερίδας -όσο και αν σας φαίνεται φυλλάδα ή Κυριακάτικο ταμπλόιντ ή δεν ξέρω τι άλλο- συμφέρει την κυβέρνηση γιατί είναι μία εφημερίδα που έχει ξεκάθαρα αντιπολιτευτική γραμμή και έβγαλε σκάνδαλα που άλλοι έκαναν αβαβά και η κυβέρνηση δεν κατάφερε ποτέ να δικαιολογήσει: Βίλα Ρουσσόπούλου, Ιατρική ειδικότητα Νατάσας κλπ.

Το DVD παίζει να το έχει δώσει και ο Τριανταφυλλόπουλος και να κάνει τη πάπια…

Aχαχαχα!:stuck_out_tongue: Δεν νομιζω, απλα οπως ειπα και στο προηγουμενο post κατι κρυβεται για να κανει ο Τριανταφυλλοπουλος τετοια κινηση.Προφανως, ειναι τοσο διεφθαρμενος που αμα το εκρυβε λιγο ακομα, ισως να εβγαιναν και τα δικα του στη φορα… Who knows…

To μονο σιγουρο ειναι οτι ηταν πολλά τα λεφτά γενικώς…:lol:

Ο Θέμος δεν τα πήρε, επίτηδες η κυβέρνηση διέρευσε το όνομα του για να μπερδέψει τον κόσμο. Ο Τριανταφυλλόπουλος ακούγεται ότι θέλει να φτιάξει εφημερίδα με τον Χατζηνικολάου και ισχυρίζεται ότι ξέρει τα πάντα αλλά για τον συνεργάτη του δεν ήξερε#-o . Περίεργο και ο Λαζόπουλος έχει εξαφανιστεί:-k , πολύ δεν καθυστερεί να κάνει εκπομπή:-k

Την επομενη τριτη εκπομπη ο λαζοπουλος.

Επίσης ο Μάκης γιατί δεν αποκαλύπτει το όνομα του βουλευτή που τον πλησίασε?

Για μαλάκα τον περασες?:lol:

λαμογια :!: :!: :!:

Kανένας φυσικά…
Ο Μάκης μόλις είδε ότι αποκαλύφθηκαν οι κλεψιές του Θέμου την έκανε με ελαφρά πηδηματάκια για να μην χαλάσει το προφιλ του δημοσιογράφου που αποκαλύπτει σκάνδαλα…
Η μόνη εφημερίδα που έχει κάποια σοβαρότητα πάνω της (και αυτή όχι σε απόλυτο βαθμό…) είναι η Ελευθεροτυπία και μετά το χάος…
Και από τις φάτσες που κόβουν βόλτες στα κανάλια ο μόνος σοβαρός άνθρωπος είναι ο Τσίμας…

Αυτό ξαναπέστο… Άσε που κάνει και γαμώ τις εκπομπές… Τον είχα πετύχει μια μέρα στο μετρό, αλλά ντρεπόμουνα να του μιλήσω :oops: #-o