Warlord-6 ioyλιου gagarin 7 ioyλιου principal

Μου ειπαν οτι η συναυλια μεταφερθηκε στο stage volume 1 ισχυει?

δεν εχει ανακοινωθει κατι τετοιο

Από στιγμή σε στιγμή θα ανακοινωθεί κάτι (ίσως support). Τα διάβαζα χτες το βράδυ στο facebook στο επίσημο event page.

Είμαι δουλειά αυτή τη στιγμή και δεν έχω facebook για να δω αν υπάρχει κάτι νεότερο. Για ψάξτε λίγο.

Όπως πριν λίγα λεπτά ανακοινώθηκε η μπάντα που θα ανοίξει τη συναυλία των WARLORD στη Θεσσαλονίκη και στο Principal Club theater θα είναι αυτή των θρυλικών SARISSA!
http://www.rockoverdose.gr/news_details.php?id=31441

Για Αθήνα τίποτα ακόμα.

“Two angle video of one of my favorite songs off Warlord album “The Holy Empire”. Can’t wait to play this live in July.”

https://www.youtube.com/watch?v=U7LCs4JvEqw

Livαρα θα ειναι!!Εχασα το περσινο,σε αυτο θα παω σιγουρα!!!Μακαρι να εχουμε Sarissa για support και Αθηνα :slight_smile:

Ενημερωση απο Χακο

Καθώς οι μέρες για την πολυαναμενόμενη εμφάνιση των Warlord πλησιάζουν θα θέλαμε να ενημερώσουμε τους φίλους του συγκροτήματος για κάποιες εξελίξεις που αφορούν στην συναυλία:
? Αλλαγή χώρου. Λόγω του καλού ρυθμού της προπώλησης των εισιτηρίων η συναυλία μεταφέρεται από το Gagarin 205 στο Stage Volume 1 που βρίσκεται Αγίας Ελεούσης 3 και Κακουργιοδικείου στο Μοναστηράκι, λίγα μόλις μέτρα από το σταθμό του Μετρό.
? Το συγκρότημα που θα ανοίξει τη συναυλία είναι οι Battleroar. To Ελληνικό epic-metal σχήμα που η μουσική του ταυτότητα ταιριάζει απόλυτα στο ύφος της βραδιά και που πρόσφατα κυκλοφόρησαν το 4ο album τους ?Blood Of Legends? το οποίο και έχει αποσπάσει μόνο αποθεωτικές κριτικές. Οι Battleroar έχοντας κυκλοφορήσει 4 album και με αναρίθμητες εμφανίσεις σε Ελλάδα και εξωτερικό αποτελούν την ιδανική επιλογή στο ρόλο του special guest σε αυτή τη συναυλία.
? Μετά το τέλος της συναυλίας, στη σκηνή του club, θα απονεμηθεί στο συγκρότημα, τιμητικός χρυσός δίσκος για τις πωλήσεις του δίσκου ?The Ten Commandments? που κυκλοφόρησε μαζί με το περιοδικό Metal Hammer.

Και ρωταω…ΕΛΕΟΣ…Ειναι τοσο καλυτερο το Stage Vol.1??

Εξαιρετικά νέα.

Θα είναι η πρώτη μου φορά στο Stage Volume 1. Μπορεί κάποιος φίλος από εδώ μέσα να δώσει λεπτομέρειες, πχ χωρητικότητα, ακουστική, ποιότητα ήχου κλπ? Θανκς

κοιτα στο thread των Moonspell

http://www.rocking.gr/forum/showthread.php?t=29678&page=8

Λογω του καλου ρυθμου πωλησης?πιο μικρο δεν ειναι το stage 1?

στο fb λενε οτι ειναι μεγαλυτερο
και οτι μπορει να ανοιξει η οροφη ( ; )

Και να ανοιξει η οροφη τι? Θα μας χεσουν τα πουλια?:stuck_out_tongue: - α ναι θα δροσισει και ο Λωρης δεν θα πληρωσει ΔΕΗ για αιρκουδισιον…

Το θεμα ειναι να μπορεσουμε να τους δουμε και απο οτι καταλαβα, στον εξωστη εαν δεν εισαι μπροστα, η εαν εισαι στο πλαι, τον ηπιες κατι που στο Gagarin δεν ισχυει.

Λογικα η προπωληση δεν παει τοσο καλα…εχω το ticket των 24 ευρω απο τον Φεβρουαριο και απο οτι διαβασα ακομα υπαρχουν…αυτο σημαινει οτι εχουν φυγει λιγοτερο απο 500, μεσα σε 3-4 μηνες που εχουν κυκλοφορησει.

Απλα επισης, μπορει να κανει "κολεγια"ο Χακος με τον Λωρη και να προωθουν το STAGE VOL1. -

Είναι τόσο καλός ο ρυθμός πώλησης που ακόμα στο Viva έχει 24άρια… (24 ευρώ τα πρώτα 500 και μετά την εξάντληση τους 28 ευρώ.)
Άντε να δούμε και το Stage 1. Ελπίζω να μη σιχτηρίζουμε

…και λεγαμε στην αρχη του thread με τι θα γκρινιαξουμε…Δεν μου αρεσει να γκρινιαζω, και συνηθως το αποφευγω, αλλα δεν μου αρεσει να με κοροιδευουν…

σε κάτι άσχετο με τα παραπάνω, χάρηκα αρκετά όταν έμαθα για τους Sarissa αλλά τώρα κάθομαι και βλέπω μερικά βιντεάκια από το up the hammers και, εχμ. Γιατί έτσι; :frowning:

ποιος το χεζει το βολουμ 1 και την προπωληση, θα ακουσουμε την καινουργια υπερδισκαρα των μπατλρορ λαιβ ρεεεεε.

μονο καυλες!

Ναι μωρε οχι δεν λεμε.

Έλαβα sms στο κινητό μου μόλις τώρα για την αλλαγή του venue. =D>

Η αλλαγή είναι περίεργη. Απ’ ότι διαβάζω το Stage δεν είναι μεγαλύτερο και επίσης ο εξώστης δεν βολεύει.

Τέλος πάντων, το support κάθεται μια χαρά καθώς οι Battleroar είναι αγαπημένη μπάντα και ο νέος δίσκος είναι σουπερ για εμάς του είδους (και όχι μόνο).

λογικα δεν πηγαινε καλα η προπωληση γιαυτο κιολας η αλλαγη σε μικροτερο χωρο. Εαν πηγαινε καλα θα ηταν ηδη sold out η το λιγοτερο τα 24αρια θα ειχαν εξαντληθει.

Στάλθηκε από το GT-P5110 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk