WASP-Dominator

Αυτος που θα το ανεβασε το εχει σαν Dominator (2006)

Πολλοί το κάνουν επίτηδες για να σου σπάνε τα νεύρα! :evil:
Άλλοι είναι απλά άσχετοι και “δέχονται” όποιο τίτλο βρίσκουν χωρίς να το ελέγξουν καθόλου! #-o :slight_smile:

Κι εγω ακριβως το ιδιο πετυχα, το χε ονομασει ετσι.:stuck_out_tongue:

Καλα δε ντρεπεσαι να κατεβαζεις παρανομα απο torrents? :lol: :lol:

Δεν ειπα ποτε οτι το κατεβασα…:stuck_out_tongue:
Παντως ανυπομονω να τ’ακουσω. Απο τα Neon God εχω ακουσει μονο το pt.1 και μου αρεσε.

…και εκεί να μείνεις!
Το part II, δυστυχώς, είναι αρκετά κατώτερο!
Μεγάλη απογοήτευση… :frowning:

geia xara paidia

exo anebasei ena site gia tous wasp

koitakse sthn selida me onoma news ean 8elete na ma8etai peretairo nea gia to dominator
oute gia copy paste eimai einai 3 to proh edo , pao gia upno…

http://www.waspontour.com

WAAAAAAAASP REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Ειμαι ο αδερφος του σωτου ρε οργιο…δε σου φτανει το waspnation για να κανεις posts…!!!#-o :metal:sygnvmh stella

katarxh prosekse pos milas. kane ena edit kai meta an 8es leme perissotera :roll:

ego tou eipa na milisei etsi mipos eisai skliri kai mazi mou?:-k anyway 33 kai simera kai vgenoun periodia…elpizo to dominator na gamei giati megalei einai i anamoni…kai den leei!!

Παιδες …μπορειτε στο παρακατω site να ακουσετε καποια αποσπασματα κοματιων απο το επερχομενο δισκο των wasp…click στο dominator και μετα στο τελος της σελιδας…

http://www.waspfighter.de/

απο μια πρωτη ιδεα που εχω παρει πιστευω οτι θα εχουμε να κανουμε με δισκαρα!!!:metal: :metal:

re maga blackie ti diskara einai auti…ta samples skizoun…loipon ta pragmata einai apla filoi mou molis vgei to album…apo proi proi sta diskopolia gia na prolavoume…pistepste me exoume na kanoume me oti kallitero exei vgei edo kai kairo…ante psile mas esteiles adiavastous pali…ante leme…:!:

Μετα απο μια ακροαση μου φαινεται καλος δισκος. Τα καλα κομματια ειναι απο τη μεση και κατω, τα πρωτα δεν ειναι και τοσο καλα. Η φωνη του Blackie ειναι πολυ καλη θα ελεγα. Αυτα. Βεβαια θελει περισσοτερες ακροασεις γαι να φτασουμε σε συμπερασμα…

Το mercy και το take me up εχω ακουσει και μου αρεσαν πολυ…ειδικα το δευτερο…αλλα και απο τα samples που εχω ακουσει φαινεται οτι προκειται για πολυ καλη κυκλοφορια…θα περιμενω να βγει για να εκφερω πληρης αποψη…

Παίδες αν το χει κανείς σε rapidshare pm me…όπου και να ψάξω το χουν κάνει delete…#-o

o diskos aksizei. se 2 bdomades bgenei !

Παιδια τελικα ο δισκος σπερνει, πολυ καλυ κυκλοφορια. Τσεκαρετε τον ολοι! Νομιζω ειναι απο τους πιο ενδιαφεροντες heavy δισκους του χρονου. :wink:

Έτσι ακριβώς!

Δεν το περίμενα… ειναι απίστευτος δίσκος!!!
Συμφωνώ για το Take me up και προτείνω Heaven’s hung in Black, κοματάρα!!!

Τι έγραψε πάλι ο άνθρωπός :respect:

To solo του heaven hung in black ειναι τουλαχιστον συγκινητικο…τι να λεμε τωρα μεγαλος θεος ο τυπος με απιστευτη ικανοτητα στο να γραφει refrain…I’ ll make you cry for mercy…I’ll make you cry out loud…!!!