Έρχονται οι winger

…αναμένουμε με ανυπομονησία κ τη συναυλία κ το νέο άλμπουμ

στο site του Kip λεέι:

2009-11-30 Ioannina, Greece 8 PM Music House (Winger Band)
2009-12-01 Athens, Greece 8 PM Sin City (Winger Band) (tbc)
2009-12-03 Thessaloniki, Greece 8 PM 8 Ball Club (Winger Band)

ελπίζω το to be confirmed να είναι για το χώρο και όχι για τη συναυλία στην αθήνα…

Πιθανόν να είναι κάποιο support group αν και νομίζω θα έπαιζαν οι Danger Angel…

Βάλτε Raw Silk και φέτος όπως 2006…’‘την μπάλα’’:p:!:

εμένα πάντως το “tbc” δηλ to be confirmed δεν μου άρεσε καθόλου…

:-s
Έλα ρεεεεεεεεεεεεεεε…σταμάτα…μη γρουσουζεύεις…
:frowning:

Aς ελπίσουμε μην γίνει καμια στραβή…Θα ναι πολύ κρίμα

ΣΑΛΟΝΙΚΑ ΡΕ! να γινει στραβη να κατεβετε ολοι εδω να λικνιστουμε!

Σου ρχετα παντόφλα εξ Αθηνών

απο τωρα παντοφλα?ακομα δεν λογοδοσθηκαμε.

τι να μην γρουσουζεύω, με Winger έχω τρέλλα, έχω ανέβει 2 φορές από Αθήνα σε Γιάννινα για να δω Kip Winger (2007, 2008) … Απλά λέω και ελπίζω το tbc να είναι για το χώρο της συναυλίας στην ΑΘήνα και όχι για τη διεξαγωγή της συγκεκριμένης συναυλίας…

Η HIGH VOLTAGE
παρουσιάζει

ΟΙ WINGER ΣΤΟ SIN CITY CLUB
1η Δεκεμβρίου, 2009

Μετά από τρία χρόνια, οι WINGER, σε πλήρη σύνθεση ξανά στην Ελλάδα! Μαζί τους οι έλληνες DANGER ANGEL σε ένα μοναδικό hard rock show πολλών decibel!

Η High Voltage παρουσιάζει τους WINGER στο Sin City Club (Θεμιστοκλέους και Γαμβέτα, Αθήνα) για μία εμφάνιση και με την ευκαιρία της κυκλοφορίας του νέου τους album. Οι Kip Winger, Reb Beach, Rod Morgenstein και John Roth, θα παρουσιάσουν το νέο τους album ?Karma? αλλά και όλες τις κλασσικές τους επιτυχίες σε ένα show που θα θυμόμαστε για καιρό.

Μαζί τους, το ελληνικό συγκρότημα των Danger Angel, θα παρουσιάσουν κομμάτια από την επερχόμενη κυκλοφορία τους και θα ζεστάνουν το Sin City Club με τη δυνατή μουσική τους.

Τιμή Εισιτηρίου: 25e

Winger: Kip Winger (Bass, vocals), Reb Beach (guitars), Ron Morgenstein (drums), John Roth (guitars).

Με το πρώτο τους, μόλις, album στα 1988, οι Winger κατέκτησαν την κορυφή του κόσμου και έγιναν stars πρώτου μεγέθους, ξεκινώντας μια λαμπρή καριέρα που κρατάει μέχρι σήμερα και την επικείμενη κυκλοφορία του πέμπτου studio album με τίτλο ?Karma?. Μια πορεία που διακόπηκε προσωρινά και μέχρι την μεγάλη επιστροφή του 2006 και του ?IV? μετά από μια μεγάλη περίοδο όπου ανέπτυξαν ξεχωριστές μουσικές δραστηριότητες με ανάλογη επιτυχία.

Danger Angel: Ethan Chionos (guitars), Jimmy Cage (vocals), Spiros Foussekis (guitars), Antonis Venieris (drums), Rudy Rallis (bass), George ?Ahas? Lignos (keyboards).

Με το ντεμπούτο album τους να κυκλοφορεί σε ολόκληρο τον κόσμο τον Ιανουάριο του 2010, οι Danger Angel έχουν, σίγουρα, πολλά να μας πουν. Με εφόδιο την ολοένα αυξανόμενη δημοτικότητά τους, βάζουν τις βάσεις για μία επιτυχημένη πορεία και στοχεύουν στις καρδιές των φίλων της καλής hard rock μουσικής.

Για περισσότερες πληροφορίες:

High Voltage

EDIT: MORE SUPPORT BANDS WILD MACHINE + 4BITtEN

Ainte orea :stuck_out_tongue:
Tha pozeriasoume ^^

Riafron τα greeklish απαγορεύονται.

Ωραια νεα…Σιγουρευτηκε για Danger Angel + Wild Machine…Glam βραδια και ετσι…Γουσταρω…

Και 25 ευρω καλη τιμουλα για 4 μπαντες…Ο χωρος με χαλασε λιγο βεβαια…Ηλπιζα σε Gagarin…

Αλλα ΟΚ δεν χαλιομαστε…

Με όλο το σεβασμό για τα 3 support group, αλλά είναι πάρα πολλά για ένα τετοιο βράδυ. Δηλαδή τι ώρα θα βγούνε οι Winger, πόση ώρα θα παίξουν κ τι ώρα θα τελειώσουμε???

Ξέρει κανείς πληροφορίες για τη συναυλία στα Ιωάννινα? πχ τιμή, από που αγοράζουμε μπιλιετάκι, κλπ

Θα είμαι και εγώ εκεί…:smiley:

ωραιο νικνεημ εσυ ο αποπανω…:wink:

Μια ερώτηση…Πότε ξεκινάει η προπώληση και από πού ??