X Fest @ 25.09.09 Rock Season - Πατρα w/Septic Flesh,Omen,Web,Ritual Of Odds

Aκριβως.

Ψηνομαι να παω σαν φαση, αλλα 15? για ενα ειδος που δεν ακουω καθολου, ειναι σχετικα πολλα.

Παίδες, ξανα-προσθήκη τελευταίας στιγμής στο Fest.

Παίζουν και οι Karma Violens όπως είχε αρχικά ανακοινωθεί στο X fest!

Εγώ πάλι πήρα το παιδί που κάνει το live στην πατρα και μου είπε ότι δεν ξέρει τιποτα!
Οτι να’ναι μαλα*ίες!
Βρε μπάς και όποιος γουστάρει μπορεί και να πάει να παίξει ???
Να πάρω και εγώ την κιθάρα και να πάω να τζαμάρω αν είναι !!!

Ψήσου…!!!

Παίδες, ξανα-προσθήκη τελευταίας στιγμής στο Fest.

O Aρτσυ (Μπούτσι και Λουλάτσι) θα παίξει ως guest στο Rock Season!!!

:drunk:

:-({|=

Μάγκες, αν δεν απατώμαι το live ακυρώθηκε. Αν βρει κάποιος περισσότερα info ευπρόσδεκτος…

:expressionless: Say what ?

Κάτι πήρε το αυτί μου αλλά δε θέλω να λέω μαλακίες χωρίς να είμαι 100% σίγουρος. Κάτι οτι δεν μπορούσε μία από τις μπάντες (όχι οι Omen) και ακυρώθηκε όλο το live. Κάτι μου βρωμάει εμένα…

Οντως ισχυει…Αρρωστος ο σεθ.
http://blogs.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.view&friendID=232605758&blogID=511517062

Για τους σεπτικ ε οχι για ολο το λαηβ προφανως

---- Επισημη Ενημερωση -------

Λογω σοβαρου προβληματος στη φωνη, οι Septic Flesh ακυρωνουν τις εμφανισεις τους σε Πατρα και Κερκυρα.

Σε ο,τι αφορα στο live της Πατρας στο Rock Season, θα διεξαχθει με τα υπολοιπα συγκροτηματα, δηλαδη:

OMEN
W.E.B.
Ritual of Odds

με (μειωμενη) τιμη εισητηριου στα 12 Ευρω με μπυρα.

Μαλιστα.
Για Omen ημουν ψημενος ετσι και αλλιως.

δε μας χαλαει κ ιδιαιτερα…χεβιμεταλς λοιπον!

Απο το Myspace της διοργανώτριας εταιριας…

Hi Everyone,

We are very sad to announce that Septic Flesh will not take part finally @ X Festival.
X Festival of course will take part regularly with Omen as Headliners.
Also their show @ Kerkyra will postponed.

From their Official Myspace Blog…

“Due Seth’s illness unfortunately we have to postponed our shows in Patra and Kerkyra.
We are very sorry for this. New dates will be anounced soon.”

New dates for Kerkyra will be announced soon!

All The Best
GCA Concerts

Εχμ, Karma Violens? :S

Τα συγκροτηματα που θα εμφανιστουν ειναι τα 3 προαναφερθεντα.
Τα λεμε αποψε!

Κανενας δεν πηγε απο εδω ρε ?
Αυτοι ειστε οι τρου μεταλλοι ! :stuck_out_tongue:
To Μαγαζι σαν χωρος τελικα την ψευτοπαλευει για λαηβ.
Αυτη η μανια των ελληνων ηχοληπτων να πηγαινουν ολες τις ενδειξεις στα κοκκινα
μου σπαει τα νευρα.

Ας αφησουμε τα σχολια ομως.Η βραδια χτες ειχε τρου ΜΕΤΣΑΛ κατασταση.
Πορωτικοι,τρελοι και βλαμμενοι,με κακο ηχο με 2 (ή 3) encore οι Omen στησαν ενα τρελο
παρτυ και εμεις συμμετειχαμε δυναμικα.Μπουνιες στον αερα,Maidenika ο-ο-ο-ο-ο και αλλα
τετοια ομορφα.

τα εσπασαν οι OMEN αν και ο ηχος και ο χωρος του μαγαζιου δεν ηταν ο καταλληλος.
ειδικα ενα σκαλι ακριβως μπροστα στην σκηνη ηταν οτι πρεπει για να κρατας ισορροπια μεσα στο γενικο σπρωξιμο.
αλλα ας αφησουμε τις γκρινιες οι OMEN ειχαν τρομεροι ενταση, ο kenny powell εδωσε εδωσε show για να γουσταρουμε και στην τελικη φυσικα και δεν παραπονιομαστε που ειδαμε OMEN στην πατρα 8)

heavy metal 80s!!Ρε

με τον ΜΕΤΣΑΛ φιλο παραπανω

ακριβως ετσι --> :drunk:

δεν ηταν η μπαντα που εχω λιωσει, καλα καλα δεν ξερω ουτε τη δισκογραφια. αλλα παντα υπηρχε ενας σεβασμος για τους Omen. πολυ το χαρηκα κ περασα τελεια!

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ ΟΙ ΟΜΕΝ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΑΠΟΔΟΣΗ ΘΑ ΕΛΕΓΑ!!! ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕ Η ΘΕΙΑ ΔΙΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΑΙΞΑΝ ΟΙ SEPTIC FLESH ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥΣ, ΜΕΓΙΣΤΟ ΑΜΑΡΤΗΜΑ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ. ΕΧΩ ΔΕΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟΥΣ FLESH ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΟΜΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ

μονο ομεν ειδατε?