Your favourite all time album. Vote NOW!

1 μονο; οκ. Appetite For Destruction.
Ειναι και το Toxicity αλλα δεν ξερω. Αφηκετε με δεν μπορω να διαλεξω.:frowning:

Αμα ηταν να παρω ενα , τοτε αυθορμητα το χερι μου θα πηγαινε στο Houses Of The Holy

Operation Livecrime (DVD)

Depeche Mode - Music for the masses

Βlack Sabbath - Black Sabbath

death - the sound of Perseverance

απλα 10’’’’’’’’’’’’’’’’’

[SIZE=“5”]Rainbow[/SIZE] [SIZE=“5”]- Rising[/SIZE]

Mia apo tis megalyteres mpantes olwn twn epoxwn, stin kalyteri tis stigmi.

[SIZE=“3”]ΕΤΣΙΙΙ, ΕΤΣΙΙΙ:thumbup: [/SIZE]

[SIZE=“2”]Και μονο το [SIZE=“3”]STARGAZER[/SIZE][/SIZE] να ειχε μεσα το CD, αυτο θα επαιρνα.

Εδω μου τα χαλασες. Οχι μια απο τις μεγαλυτερες μπαντες απλως. Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ

Χαλαρά η μεγαλύτερη… Απλά είπα να μην το γράψω, γιατί θα άρχιζαν οι διαφωνίες… Τελικά άρχισαν οι διαφωνίες επειδή δεν το έγραψα :lol:

Πάντως ναι, για μένα οι Rainbow είναι η μεγαλύτερη μπάντα όλων των εποχών. Γιατί έχουν την καλύτερη φωνή που ανέδειξε αυτή η μουσική, τον πιο δημιουργικό και τεχνίτη κιθαρίστα, και ένα drummer που έπαιζε τα κέρατα του

οι Rainbow

ειναιτο χειρωτεροgroupστο κοσμοκαλα πλακα κανω:p :stuck_out_tongue:

Τα ειπες ολα:wink: . (Αν και νομιζω πως επρεπε να αναφερεις πρωτα τον RITCHIE, γιατι εγραφε τργουδαρες στους RAINBOW και μετα την αποχωρηση του Dio)

Ελπιζω να κανεις οντως πλακα…

ναι ρε . εξαλλου ο κυριος blackmore ειναι απο τους αγαπημενους μου κιθαριστες :smiley:

Απλως απο τους αγαπημενους σου; Οχι ο αγαπημενος σου; Ντροπη σου:p

στην πρωτη θεση ειναι ο marty friedman και δεν κατεβαινει απο εκει … και 2ος ο ritchie :smiley:

Ποιος ειναι ο Marty Friedman;:-k

ο πρωην κιθαριστας των Cacophony και Megadeth . απλα απιστευτος!!!:slight_smile:

Εγώ αντίθετα… Πρώτος ο Ritchie και μετά ακολουθεί ο Marty… Ειδικά μετά που τον είδα σε Live, και μ’έστειλε αδιάβαστο!

ειναι παρα πολλα αγαπημενα…ισως λιγο παραπανω το long live rock and roll απο rainbow…:slight_smile: :slight_smile: