Η ώρα του λαού #1&2

ήταν που είχε πάρει εισιτήριο για να το δούμε μαζί και τέτοια… :oops:

[SIZE=“1”]δεν το σώζω[/SIZE]

αν καποιος προτιθεται να μαζεψει ΟΛΕΣ τις κατηγοριες

γραφω

Αυτό για το παρολίγον τσιμπούκι κτλ. το είπες στη γυναίκα;

Όπως πάντα, whos before bros… :frowning:

Ευτυχώς έχω καταφέρει να καμουφλάρω τις ροζ πτυχές του χαρακτήρα μου επαρκώς :stuck_out_tongue:

εγω πως προλαβα και ειδα γουοτερς,ειδα γυναικα,ειδα παρεα,μεθυσα και εκανα και 2 πανω-κατω με πλοιο ε?και με 3ημερη αδεια ε?και προερχομενος και απο ανελεητο γαμησι ε?Ε?

να φυγετε κυριε,να πατε αλλου[-X

Pwned παπάρι Deckard!

:D:bow::smiley:

Παντα στον αγωνα ! :lightsabre:

Ενάμιση χρόνο και βάλε είμαι στο παρεάκι σας, ας γράψω και γώ τη γνώμη μου:

Ποιον χρήστη σέβεσαι περισσότερο για τη μουσική που ακούει? --> Κανέναν παραπάνω από τους υπόλοιπους. Βασική μου αρχή ως ακροατή. Εξαιρούνται οι spammers, αλλά αυτούς ποιός τους παίρνει στα σοβαρά?

Με ποιον χρήστη έχεις πιο πολλά κοινά ακούσματα? --> martian (σε διάφορα πεδία εκτός του prog που δεν κατέω πράμα πλην εξαιρέσεων), Axel (σε Thrash και σε Death metal kudos για τους Asphyx), Marianna_me (σε Thrash metal κυρίως), Deathster (σε Death metal) και φυσικά με τη Thrash-ο-pedia που λέγεται panagiotis

Ποιον χρήστη περιμένεις να δεις τι θα προτείνει για να το ακούσεις?–> Bleedin History (ξέρει μπάλα σε πολλά πεδία και το αποδεικνύει), Gracchus Babeuf, Deathster, dargaard-79 (αλλος ωραίος χρήστης με λεπτομερείς αναλύσεις) και φυσικά panagiotis

Ποιον χρήστη θα πρότεινες για συντάκτη?–>panagiotis, Gracchus Babeuf, dargaard-79, Bleedin History

Πιο κολλημένος user–> άνθρωποι είμαστε ο καθένας με τις εμμονές του

Πιο ανοιχτόμυαλος user–> martian, Illuvatar (που από φανατικός των Opeth χώθηκε στη δεκαετία του 70 με τα μούτρα αλλά έχει και ακούσματα από τον ακραίο χώρο) και papardelas (και Thrash και Glam και Ξυλούρη? Τιμή σου μεγάλε!) καθώς και ο Axel (μαζί με ακραίο metal και Glam άλλη μορφή από κει)

Πιο επιδειξιομανής user–> ο papardelas στις φάτσες, ο Prosatanic όταν πόσταρε συχνά στο θρεντ με τα νεα δισκογραφικά αποκτήματα.

Ποιον θα μπάναρες αν μπορούσες?–> γενικά κανέναν αλλά μάλλον τον Yojimbo. Αυτός ο ελιτισμός του μου τη δίνει στα νεύρα!

Ποιος ειναι το μεγαλύτερο ψώνιο?–> papardelas σόρρυ αλλά είναι αλήθεια μαν. Αυτό δε σημαίνει ότι δε σε αγαπάμε:)

Ποιον χρήστη θα πρότεινες για μοντ?–> τον Gracchus ξέρει να λύνει ωραία τις διαφορές των χρηστών σαν πιο έμπειρος

Πιο τίμιος user–> Bleedin History και Lupin

Πιο γραφικός user–> Elric83 αλλά τον πάω

Πιο συμπαθητικός από κοντά/από μσν user–> martian, Prosatanic, ChrisP, dargaard-79, Jim καθώς και ο ellanor

Ποιον χρήστη θαυμάζεις πιο πολύ?–> τον Bleedin History για την άνεση με την οποία ρίχνει ατάκες και κοπέλες. Καθώς και τον Shadowcaster

Χρήστης με το καλύτερο humor–> Lupin, DarthVader, Bleedin History, Hokam, Chrisp, Necromayhem (αυτή η ατάκα θάνατος σαν απάντηση στο what is kamakia με έστειλε στο πάτωμα) και Deckard

Πιο politically correct user–> δε μου ερχεται κάποιος

Πιο αιρετικός στις απόψεις του μα τον γουστάρω user–> Davidian21 αν και δεν συμφωνώ σε μερικά που λέει πραγματικά μπράβο του.

Πιο κάφρος user–> Necromayhem αλλά τον αγαπάω γιατί είναι και μερακλής στο φαί καθότι Λειβαδίτης

Με ποιον χρήστη (που δεν κάνεις παρέα) πιστεύεις ότι θα έκανες την καλύτερη παρέα? --> Πιθανότατα με τον martian.

Πιο “καλό παιδί” user–> σίγουρα από τα καλύτερα παιδιά ο crimson_Idol. Επίσης παρα πολύ καλός χαρακτήρας μου φαίνεται ο jm_rotten καθώς και ο worst enemy που ήμασταν και συμμαθητές παλιότερα.

Πιο όμορφες users --> MicroCut, Neniel, Marianna_me και η ακραία της παρέας corpsette (δεν είναι πέσιμο κορίτσια αλήθεια:))

Πιο spammer --> Thrashed Up 1000 πόστ του τύπου “ναι μακάρι να γίνει το τάδε live”

Μεγαλύτερος ιντερνετοπέφτουλας --> ο GodsmackGr παλιότερα αλλά ηρέμησε όπως και ο papardelas. Γενικώς αρκείστε στα κοπλιμέντα από ότι βλέπω:wink:

My Turn

[B]Ποιον χρήστη σέβεσαι περισσότερο για τη μουσική που ακούει?[/B] -->Lupin γιατι ακουει τα παντα και παντου

[B]Με ποιον χρήστη έχεις πιο πολλά κοινά ακούσματα?[/B] --> the horror :roll: ειπαμε το ετερον μου ημισυ στη μουσικη (χιπστερ μου εσυ :p)

[B]Ποιον χρήστη περιμένεις να δεις τι θα προτείνει για να το ακούσεις?[/B]–> Bleedin History γιατι στις μουσικες που ακουει παιζει μπαλα σε αλλο τομεα

[B]Ποιον χρήστη θα πρότεινες για συντάκτη[/B]?–>forkboy πολυ φερεγγυος παντα στις κριτικες του για μουσικη (ισως επειδη ακουμε τα ιδια) 8)

[B]Πιο κολλημένος user[/B]–> δεν μπορω να σκεφτω

[B]Πιο ανοιχτόμυαλος user[/B]–> Isis (γιατι εχει αποδειξει οτι ξερει μπαλα σε ολους τους τομεις απο πολιτικα μεχρυ ταξιδια)

[B]Πιο επιδειξιομανής user–>[/B] papardelas (νομιζω οι φωτογραφιες του μιλανε απο μονες τους :D)

[B]Ποιον θα μπάναρες αν μπορούσες?–>[/B] κανεναν

[B]Ποιος ειναι το μεγαλύτερο ψώνιο?–>[/B] papardelas (οτι ειπα απο πανω >λαβ)

[B]Ποιον χρήστη θα πρότεινες για μοντ?–>[/B] Kiratzos (γιατι ειναι ηρεμη δυναμη στο φορουμ)
[B]Πιο τίμιος user–>[/B] Red Rum (γιατι ειναι πολυ σωστος σε καθε τι που λεει γιαμουσικη (και9 εχουμε και ιδια γουστα βεβαιως βεβαιως))

[B]Πιο γραφικός user–>[/B] alex1992 (γιατι επρεπε να ζει στα 80ς, οτι αγαπαμε απο μεταλ γιουθ και δεν υπαρχει πια)

[B]Πιο συμπαθητικός από κοντά/από μσν user–>[/B] Stelios86 (μονο αυτον ξερω απο κοντα) :stuck_out_tongue:

[B]Ποιον χρήστη θαυμάζεις πιο πολύ?–>[/B] angmar (γιατι εχει δει την αρτα και τα γιαννενα σε λαιβ)
[B]Χρήστης με το καλύτερο humor–>[/B] Deckard (γιατι μετα απο καθε ποστ του η πιο σωστη απαντηση ειναι 12345)

[B]Πιο politically correct user–>[/B] manos87 (ηρεμη δυναμη και αυτος δεν του ξεφευγει τπτ)

[B]Πιο αιρετικός στις απόψεις του μα τον γουστάρω user–>[/B] shaman (γιατι ειναι καφρος στη μουσικη του και ετσι πρεπει)

[B]Πιο κάφρος user–>[/B] Necromayhem (γιατι τα κεμπαπ του και τα γυμνα κορμια στο προφιλ του μιλανε απο μονα τους)

[B]Με ποιον χρήστη (που δεν κάνεις παρέα) πιστεύεις ότι θα έκανες την καλύτερη παρέα? -->[/B] awake (γιατι ειναι στο διαστημοπλοιο του)

[B]Πιο “καλό παιδί” user–>[/B] crimson_idol (δεν θα πειραξει ποτε μυγα)

[B]Πιο spammer -->[/B] Thrashed Up (για της φημες μη τα ξαναλεμε)

[B]Ποιον χρήστη σέβεσαι περισσότερο για τη μουσική που ακούει? -->[/B] Neniel, Voider, zap
[B]Με ποιον χρήστη έχεις πιο πολλά κοινά ακούσματα? -->[/B] Elric83 [SPOILER][/SPOILER]
[B]Ποιον χρήστη περιμένεις να δεις τι θα προτείνει για να το ακούσεις?–>[/B] Mererfin, mikro2345, razor7 (για burzum)
[B]Ποιον χρήστη θα πρότεινες για συντάκτη?–>[/B] Kalouas, Neniel, RedWaves
[B]Πιο επιδειξιομανής user–>[/B] Jiopas στο jazz thread
[B]Ποιον θα μπάναρες αν μπορούσες?–>[/B] crabsody -ίδια ειν’ τ’ αφεντικά, δεξιά και αριστερά :!:-
[B]Πιο τίμιος user–>[/B] NikosMalk
[B]Ποιον χρήστη θαυμάζεις πιο πολύ?–>[/B] tatsoman, NikosMalk
[B]Χρήστης με το καλύτερο humor–>[/B] Panos_Stargazer,Vic Vega
[B] Πιο αιρετικός στις απόψεις του μα τον γουστάρω user–>[/B] Silent Winter

Και ποιούς 4 θα επέλεγες αν ξέμενες μ’ αυτούς σ’ ένα νησι?

Όποιος θέλει, είμεθα δημοκρατικοί άνθρωποι.
Σ’ οποιαδήποτε περίπτωση μεις θα τη βγάλουμε στ΄ακρογιάλι καπνίζοντας την πίπα της ειρήνης αναζητώντας κροκανθρώπους.
Οι υπόλοιποι ας κόψουν σβέρκο και παϊδια, ας παραπονεθούν για τα συνηθισμένα νικνεημς του φέησμπουκ, για την άχαρη ζωή τους, ας ποστάρουν κώλους στην τελική βρε αδερφέ.

[-X Kάθε άλλο: Δεν φοβάται να παραδεχτεί αν κάτι δεν το γνωρίζει καλά και να ρωτήσει…
Οι “ειδήμονες” δεν είναι έτσι…

έχω κόψει το κάπνισμα :frowning:

Πιστεψε με κανεις λαθος.Η jazz ειναι ενα ειδος που πραγματικα ακομα το μαθαινω!:slight_smile:

Πιο μετριόφρων user–> jiopas

Αυτό ακριβώς!

Παρεξήγησις, δεν κυριολεκτούσα.
Ξεφύλλιζα το τζαζοθρεντ χθες και πέτυχα απανωτά (παλαιότερα) ποστ που ξεκινούσαν “αγόρασα χθες” “αγόρασα σήμερα”. Ετεροχρονισμένο πειραγματάκι στην υπερβολή του ήταν, καλοπροαίρετη ζήλια για τις αγορές (μιας που σταμάτησε να ποστάρει ο Προσατανικ στο “τι αγοράσατε”), άσχετο με το ποιοτικό σκέλος των ποστ. :slight_smile:
Ξέχασα να το διευκρινήσω, my bad.
Για την ακρίβεια, ήταν εντελώς λάθος η επιλογή ονόματος, έπρεπε να βάλω τον Κεν που τελευταία μοστράρει τις πρεσβείες, για να μην αναγκάζομαι τώρα να εξηγώ και να καταστρέφω το προφίλ της στρίγγλας που έχτιζα με τόσο κόπο. :frowning:

Να, με κάνατε ν’ απαντήσω σοβαρά

:):lol::stuck_out_tongue: σ’ ευχαριστώωωωω!! :roll: <3 <3 <3