Η ώρα του λαού #1&2

Ρε 'σεις εχω σαλταρει απο την πολλη φυσικη δεν παιζει αυτο!!! 8O8O8O Δεν υπαρχουν ηγετες τυπου μπληντιν, νεκρομεηχεμ, χοκαμ, κρισπ? ομιτζι και 666 λολ :stuck_out_tongue:

Πρεπει αυριο να πεταξω κι εγω ψηφο στο ερωτηματολογιο, αν και λιγο πολυ θα ειναι γνωστες (?) οι επιλογες μου σε ορισμενα πεδια!!!

νομιζω ότι δε το είπε στα σοβαρά, αν κρίνω από τις υπόλοιπες επιλογές της. θες λίγη δουλείτσα ακόμη

[B][U]Για τα μουσικά θέματα[/U][/B]
[B]Ποιον χρήστη σέβεσαι περισσότερο για τη μουσική που ακούει? -->[/B] Χμμμμ παμε: NightSky, Γρακχος, martian, Moonchild92, Τραμπακουλας, panagiotis, dazmaniak, mixalis purple, δισκοβολος, elric, Maiden1979 και γενικα οσους κινουνται απο το nwobhm μεχρι το thrash.
[B]Με ποιον χρήστη έχεις πιο πολλά κοινά ακούσματα?–>[/B] με ολους τους απο πανω, με 2 εξαιρεσεις: ο martian ακουει και καποια πιο death πραγματα στα οποια δεν εχω ψαχτει, και ο Γρακχος ακουει επισης καποια πιο doom στα οποια δεν εχω ψαχτει
[B]Ποιος χρήστης ποστάρει και ποστάρει αλλά στη ουσία μόνο βλακείες γράφει?–>[/B] μαλλον ο damnation, και σε φασεις η Silent Winter κανει ολοκληρες εκθεσεις ιδεων για πραγματα με τα οποια δεν εχει ασχοληθει
[B]Ποιον χρήστη περιμένεις να δεις τι θα προτείνει για να το ακούσεις?–>[/B] Γρακχο, panagiotis, τραμπακουλας, Moonchild και γενικα οσους ειναι μεγαλυτεροι και εχουν ηδη διαμορφωσει αποψη και ακουσματα
[B]Ποιον χρήστη θα πρότεινες για συντάκτη?–>[/B] Γρακχο, ChrisP
[B]Πιο κολλημένος user–>[/B] Night
Sky με την καλη εννοια παντα :wink: και απο παλιοτερα ποστ που εχω διαβασει, TexasFlood, JimmyPage…γενικα ομως, damnation
[B]Πιο ανοιχτόμυαλος user–>[/B] οι περισσοτεροι συνομιληκοι μου, δηλ martian, tatsoman, madsroom, παπαρδελινος και λοιποι
[B]Πιο επιδειξιομανής user–>[/B] σε φασεις ο Μaiden1979 με το στιλακι “δειτε ποσα γαματα first print υπογεγραμμενα βινυλια εχω”, “ακουστε τι μου ειπε ο ταδε στο λαϊβ τους”, “πλεον γουσταρω ελαχιστες μπαντες απ’ αυτο το ειδος” κλπ κλπ

[B][U]Για το off-topic:[/U][/B]
[B]Ποιον θα μπάναρες αν μπορούσες?–>[/B] μαλλον τον damnation
[B]Ποιος ειναι το μεγαλύτερο ψώνιο?–>[/B] δεν νομιζω οτι εχουμε καποιον εδω χαμου ισως τον vedder και το notorious paparius για το οποιο μας ειχε κανει και τα δικα μας αρχιδια πλανητες :stuck_out_tongue:
[B]Ποιον χρήστη θα πρότεινες για μοντ?–>[/B] Γρακχο, ChrisP, Bleedin για να τα κανουμε ολα μουνι καπελο
[B]Πιο τίμιος user–>[/B] Ολοι οι συντροφοι που ποσταρουνε μουναρες στα βυζοκωλομοντελοτοπικ, δηλαδη ο οπλαρχηγος Bleedin, ο Νοβιτσκι, και η [B][U]NENIEL [/U][/B]κατα κυριο λογο…απο κοντα παει ο ΚΕΝ και ο στεφ με την τρομερη αλληλουχια ποστς τοτε που ρωταγαμε για το πως προεκυψε το :):!: μετα απο καθε ποστ…ε μετα ειναι διαφοροι…νεκρομεηχεμ, κοζυ, κουρου, καρβου, τραμπακουλας, κρισπ (στο θρεντ του Θρυλου), …βασικα ειναι παρα πολλοι…θα νυχτωσουμε αμα τους γραψω ολους
[B]Πιο γραφικός user–>[/B] damnation…και εμετικος ωρες ωρες
[B]Πιο δήθεν user–>[/B] δεν εχω ιδεα
[B]Πιο συμπαθητικός από κοντά/από μσν user–>[/B] ολοι οσοι εχω γνωρισει (φτανουν τον τρομακτικο αριθμο 5!!!): elric, madsroom, moonchild, martian, schuldineralex (με martian και schuldineralex εχουμε επιδοθει και σε three lead harmony στο “Valhalla” των Crimson Glory…επικες στιγμες)
[B]Ποιο χρήστη θαυμάζεις πιο πολύ?–>[/B] Απο τον οφ-τοπικ μαχαλα, τον Bleedin για την ικανοτητα του στο καμακι…δασκαλε εισαι το προτυπο μου
[B]Χρήστης με το καλύτερο humor–>[/B] καλα εδω γινεται της πουτανας: χοκαμ, floydized (για τα απειρα δηθεν που μας εχουν απλοχερα και ανιδιοτελως χαρισει), Bleedin, necromayhem, γρακχος, ChrisP, παπαρδελας
[B]Πιο politically correct user–>[/B] montecristo, karvou και γενικα η παρεα των μοδς, Astaldo…αυτοι κατα κυριο λογο
[B]Πιο αιρετικός στις απόψεις του μα τον γουστάρω user–>[/B] ισως ο bluezlick
[B]Με ποιον χρήστη (που δεν κάνεις παρέα) πιστεύεις ότι θα έκανες την καλύτερη παρέα?–>[/B] με τον Night*Sky, θα καθομασταν με τις ωρες και θα λιωναμε στις μπυρες κραζοντας τους Slipknot, με τον τραμπακουλα αν ημουν μεγαλυτερος, με τον Bleedin γιατι τον κοβω να μαζευει τις γκομενες σαν μαγνητης οποτε σε καποια θα ζμπρωχναμε κι εμεις
[B]Πιο κάφρος user–>[/B] νεκρομεηχεμ, τολκι
[B]Πιο “καλό παιδί” user–>[/B] ο κριμσον γαμω το κερατο
[B]Πιο “γαμώ τα άτομα” user–>[/B] ChrisP, Bleedin, Necromayem. Γρακχος, Moonchild

[B][I]Βοnus question:[/I] Έτσι και ναυαγούσες σε ένα νησί ποιούς 4 χρήστες (2 male 2 female) θα έπαιρνες μαζί σου?–>[/B] απο χρηστες δυο ασχημους και μη σωματωδεις ωστε να τους σκοτωσω ευκολα, και εχοντας το πεδιο ελευθερο, να κανω νταραβερι με τις δυο ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ, ΘΕΑΡΕΣ και λοιπα πιο προστυχα χρηστριες τις οποιες θα χα παρει μαζι μου. Κοριτσια ποσταρετε φωτοζ σας, και μοδς ανεβαστε φωτοζ της Αρελδιας για την οποια τοσα και τοσα εχουμε ακουσει εμεις τα πιτσιρικια.

[B][U]Και το blast from the past (ενα μερος βασικα)[/U][/B]

[B]User που δεν έχετε γνωρίσει και θα θέλατε?–>[/B] Γρακχος για τον απλο γαμημενο πουστη λογο οτι τα σπιτια μας ειναι σε αποσταση 2 στενων, Bleedin για να μου μαθει τα μυστικα του καμακιου και του παραγαδιου καθ’ οτι ειμεθα και οι δυο απο μερη με θαλασσα και πρεπει να ξερουμε ψαρεμα, παπαρδελα για να κανω 2ο και 3ο συκωτι απ’ τα γελια
[B]Πιο καθυστερημένος/σιχαμένος user–>[/B] ο damnation για τον απλο γαμημενο πουστη λογο οτι στο podium λεει ολο μαλακιες και ενω καποιος του εξηγει με επιχειρηματα τι μαλακιες λεει εκεινος το χαβα του…
[B]Πιο spammer–>[/B] ο στεφ με τα 5 λεξεων posts του αλλα τον αγαπαμε :):!:
[B]Μεγαλύτερος ιντερνετοπέφτουλας–>[/B] ο θεριον, ο μπληντιν κατα κυριο λογο

Σταντε θα γινουν καμια 500αρια εντιτς γιατι θα θυμηθω κι αλλους στην πορεια…

:lol::lol: Τουλάχιστον, είπες “σε φάσεις”. Σώθηκε κάπως η κατάσταση, αλλά δεν εχεις να πεις, και εγώ τελευταία αποφεύγω να διαπληκτίζομαι για θέματα που ΔΕΝ γνωρίζω - μην κοιτάς, υπάρχουν κανα δυο τρεις εξαιρέσεις. :stuck_out_tongue:

Από αυτό υπάρχει και φωτογραφία! Θολή μεν, αλλά υπάρχει!

Πρεπει να επαναληφθει (και με αλλο κομματι εγω δεν εχω προβλημα) και να αποτυπωθει επιτελους σε κανονικη φωτογραφια αλλα να μην την τραβηξει ο moonchild γιατι ο μαλακας την ωρα που εστιαζε εκανε και headbanging τα θυμαμαι και λιωνω μονος μου :lol: (ειχαμε γινει και ολιγον τι ζαντα ΑΝ θυμασαι :p)

Είπαμε. Την επόμενη φορά είναι η σειρά σου! Και ναι το θυμάμαι οτι είχατε γίνει λιάρδα γιατί εγώ σας κουβάλησα. Εγώ είχα κάτσει στη μεριά μου και γελούσα με τα χάλια και των τεσσάρων! Αν είσαι σε παρακαλώ στο φβ, δημοσίευσε την φωτογραφία!

bump…και…

[B]Ποιον χρήστη σέβεσαι περισσότερο για τη μουσική που ακούει? -->[/B] αν και δεν είμαι καν κοντά σε αυτές τις μουσικές τους, mule, hopeto, karamourtzouni,jiopa

[B]Με ποιον χρήστη έχεις πιο πολλά κοινά ακούσματα?–>[/B] χθες άκουσα με την σειρά: μοτσαρτ, βιβαλντι, μοτσαρτ(ξανά), eos, roxette, mayfair, katatonia, r.e.m., murderdolls, μωρά στη φωτιά, Autumn Chorus , burzum, roxette(ξανά), και fields of the nephilim …!!!
ε λογικά με κάποιον ψυχοπαθή!! :lol: δεν ξέρω ποιος είναι αυτός εδω μέσα.

[B]Ποιος χρήστης ποστάρει και ποστάρει αλλά στη ουσία μόνο βλακείες γράφει?–>[/B] δυστυχώς, εγω… η αναλογία ποστ που εχω κάνει, με αυτά που αφορούν μουσικά θέματα, ή ειναι σοβαρά, είναι τέρμα άνιση.θα βελτιωθώ πάντως. έκοψα και τα αθλητικά, καλά πάμε.

[B]Ποιον χρήστη περιμένεις να δεις τι θα προτείνει για να το ακούσεις?–>[/B] deckard που προσπαθεί να με μάθει μπάλα, DeKay που τρομάζω με τον όγκο της γνώσης και της πληροφορίας, Γράκχο που καμιά φορά στέλνει και κανένα καλό λινκ, Chrisp που αν και ειμαι χιλιόμετρα μακρυά μουσικά με πείθει όπως γράφει, και στέλνει και αυτός τίποτα που μπορεί να μου αρεσει(panopticon for the win) Brein.d3d που εχει πέσει μικρός στην χύτρα με το γούστο και προτείνει όμορφα πράγματα

[B]Ποιον χρήστη θα πρότεινες για συντάκτη?–>[/B] panagiotis, Mule(οχι για τις πολιτικοοικονομικές απόψεις :lol:) ,Lupin (κινηματογραφικά), chrisp. dekay(βέβαια δεν έχει τόσο χώρο το site)

[B]Πιο κολλημένος user–>[/B] γιατί υπάρχει και άλλο είδος? ολοι όσοι κράζουν αβέρτα tool, slipknot, system of a down, opeth, και γενινα ολους αυτους που εχουν ολες τις κλασικές άξιες που πρέπει να έχεις για να εισαι άξιος ελληνας μεταλας…

[B]Πιο ανοιχτόμυαλος user–>[/B] χμ… δύσκολο αυτό. μερικοί μικρότεροι που ρουφάν σαν σφουγγάρι την πληροφορία και την μουσική απο διάφορα ειδη χωρις να τους νοιάζει περισσότερο η ταμπέλα.

[B]Πιο επιδειξιομανής user–>[/B] (με την καλή έννοια) prosatanic που είσαι? ):


[B]Ποιον θα μπάναρες αν μπορούσες?–>[/B] αυτόν που ζητά να μπαναριστει κάποιος.

[B]Ποιος ειναι το μεγαλύτερο ψώνιο?–>[/B] ο deckard. εγινε ραδιοφωνικός παραγωγός… ρε σταμάτα να κάνεις την εκπομπή πρώτα στα χωράφια με τον αέρα, και μετά παρε το ύφος… αντε…

[B]Ποιον χρήστη θα πρότεινες για μοντ?–>[/B] έμενα γιατί ολη μέρα είμαι μέσα(ο άρχοντας του σπαμ και του οφ τοπικ.:lol:).

[B]Πιο τίμιος user–>[/B] 2-3 που γράφουν την κριτική τους για ενα αλμπουμ χωρίς να επιζητούν χίλιες δυο άλλες μαλακίες.

[B]Πιο γραφικός user–>[/B] (ΚΛΕΜΕΝΟ)Nightsky vs Slipknot, αλλά για αυτό τον αγαπάμε :smiley:

[B]Πιο συμπαθητικός από κοντά/από μσν user–>[/B] ολοι οι θεσσαλοι και “θεσσαλοι” ειναι καταπληκτικοί!!! μιλαμε φτου σας!!! βέβαια πλέον εχω και μια αδυναμία σε hopeto :roll:… κλασικές αξίες floydized, γρακχος

[B]Χρήστης με το καλύτερο humor–>[/B] ε πολύς κόσμος…deckard , Chrisp(αν και μερικές φορές ειναι τόσο κάθετο που απο την μια ειναι ενοχλητικό για κάποιον που δεν ξέρει, και απο την άλλη μερικοί δεν το πιάνουν),γρακχος(τα ιδια με τον chrisp) Shaman(γύρνα πίσω!), Γρακχος, Floydized, toxikos(παρακαλάω τον θεο για περισσότερες ήττες λιβερπουλ:lol:)

[B]Πιο politically correct user–>[/B] δεν μου έρχεται κάτι…

[B]
Πιο αιρετικός στις απόψεις του μα τον γουστάρω user–>[/B] nightsky και λιιιιγο γρακχος για τον τροπο που τα λεει… ΑWAKE και με παγκόσμιο ρεκόρ…:stuck_out_tongue:

[B]Πιο κάφρος user–>[/B] ολοι εμείς στα αθλητικά…

[B]Με ποιον χρήστη (που δεν κάνεις παρέα) πιστεύεις ότι θα έκανες την καλύτερη παρέα? -->[/B] hopeto… αν και υπάρχουν και άλλοι που για “τεχνικούς λογούς” δεν μπορώ να κάνω παρέα… γενικά έχουμε καλό κόσμο στο φόρουμ

[B]Πιο “καλό παιδί” user–>[/B] σκατά… και εγω εμένα θα έβαζα…:lol: ε γαμώτο δεν χτίζεις “πρόσωπο” ετσι όμως[-X

κανονικά θα έπρεπε να βαλω φωτο απο το γαλατικό χωριό, αλλά βάζω άλλη…

τι εννοείτε κύριος?? :stuck_out_tongue:

[SPOILER]
παρακαλάει για ήττες της liverpool για να γελάει λέει…[/SPOILER]

Και λέει κι ότι έχει κόψει τα αθλητικά κιόλας ο καμμένος φουλαμιώτης!
Γέλασα έξω δυνατά.

Άσε που προφανώς για κάποιο λόγο θεωρεί ότι έχω δυο φορές καλύτερο χιούμορ απ’ τον οποιοδήποτε. Juuuuust another day in the job… 8)

Ε δεν κρατιέμαι, θα το πω…:Ρ

Μου αρέσει που σε καμιά δεκαριά ερωτήσεις έχει απαντήσει πολύ γενικά και αόριστα… και σε άλλες δέκα έχει πει: “εγώ”. Όξωωωω ψωνάραααα!!!

ε ειναι πολύς κόσμος και δεν μου παει η καρδιά να αφήσω κάποιον ετσι…:frowning:
^και το απο πάνω αποδεικνύει το “εγω” :lol:

*επίσης περισσότερο ειναι bump παρά απαντήσεις

** ε ναι ρε γεροντα…, ενα ποστ εχω κανει…!!

Μου αρέσει η μετριοφροσύνη αυτού του παιδιού!!! :lol:

πάντα!!! :lol:

Αυτό με τους Roxette έχω την αίσθηση πως ξεπήδησε από μένα.

Τραγουδάρα. Kαταστραφείτε:

καλά μου βαλαν χέρι οτι ξέχασα κόσμο… σε κάποιες κατηγορίες, είναι και ο απο πανω!!(ναι. εσυ μου θύμησες τι άκουγα 15 χρόνια πριν…)

*πριν μας δαγκώσει, ξέχασα και τον λύκο του φόρουμ. she wolf συγγνώμη…πρώτες μπύρες δικες σου, οι υπόλοιπες δικές μου…

User που (καιρό τώρα) θες πιο πολύ να πάτε για μπύρες και δυστυχώς σας χωρίζει η απόσταση > crimson idol.

στην ιδια κατηγορία σε ξέχασα… :smiley: (και ήσουν και πρώτος που έλεγα να βαλω μετά τον hopeto που τρέχει να φαω το φαγητό μου γιατι ξεχνάω συνέχεια…)

Ειναι ηδη.Εκτος αν ειναι αλλος αυτος που κανει το Rocking the movies.

:|:|:|:|

θα πεθάνω!!!
πωωωωωωωω. και ήθελα να τα χώσω και ντρεπόμουν στις προτάσεις που εχει και αρνητικά μέσα…!!!μου ανοίγεις τρελούς δρομους!!

*σιγουρα ρε?!