Κυπελλο Ελλαδας 2010-2011

εννοείται πως όχι. Απλά η δεκαετία εναχόλησης, κλάμματος και τσακώμου για τα ίδια ανούσια/ηλίθια πράγματα, είναι πιο θλιβερή από τη διετία, σαν διάστημα.

Ρε συ, νιώσε: εννοώ ότι τα επόμενα επεισόδια θα γίνουν [U][B]σε λίγους μήνες![/B][/U]

:lol: :lol:

Προσεχως στις οθονες.

πολυ εβαλες εγω νομιζω σε λιγες μερες!!!οι βεντετες μεταξυ των οργανομενων δεν υπαρχει περιπτωση να σταματησουν ποτε.

Μην ξεχνάτε και το μπάσκετ… :stuck_out_tongue:

Με το προθεμα ‘‘κωλο’’ να απευθυνεσαι στο συγγενικο και φιλικο σου περιβαλλον Aionie Malaka!!!

Eγω προσωπικα εννοω και τα δυο και μαλιστα σου το αναγνωριζω που το παραδεχεσαι κι εσυ.
Στη συνεχεια του τελικου σιγουρα η ΑΕΚ ηταν καλυτερη,αλλα νομιζω οτι το πρωτο γκολ ηταν καθοριστικο.

jiopas να προσέχουμε λίγο τις εκφράσεις παρακαλώ. :slight_smile:

Εδω φιλε στο Βολο λεμε μονος καβγας δεν γινεται.Δες λιγο ποιος ξεκινησε και ποιος με προκαλει επι μονιμου βασεως σε παρακαλω.

Τελικά ο Λυμπερόπουλος καλυπτόταν

Φαίνεται, φαινεται…

Για τα επεισόδια προφανως και δεν αισθάνομαι περηφανός, για το κυπελλο αισθάνομαι γιατι απεκλεισα δικαιότατα Παναθηναϊκό, ΠΑΟΚ και στον τελικό νίκησα τον Ατρόμητο με ένα καραμπινατο λάθος να με βάζει μπροστά στο σκορ και με ένα καραμπινάτο λάθος να κρατάει τον Ατρόμητο ζωντανό στο δεύτερο ημιχρονο (δυο καράμπινάτα λάθη, ένα για κάθε ομάδα δεν λέγεται εύννοια). Με άλλα λογια, ναι, αισθάνομαι περήφανος που πηρα ενα καθαρότατο κυπελλο.

Ο ΠΑΟΚ προφανως και δεν ειναι μικρη ομάδα. Φετος όμως είναι λίγος σαν ομάδα. Και δεν του φταίει καμια διαιτησία που δεν πήρε κυπελλο φέτος, δεν του φταίει καμια διαιτησία που ήρθε ο Δέλλας στην Τούμπα και τον γάμησε.

Κρισπ μην λες μαλακιες για να κερδιζεις εντυπώσεις. Το συγκεκριμένο το ειχα γραψει μετά το ΠΑΟΚ-ΑΕΚ σε επεισόδια που είχαν κάνει οι ΠΑΟΚτζηδες, δεν περιμενα να τα κάνουν οι ΑΕΚτζηδες για να τα γράψω… Αιντε…

Εσυ εισαι που προκαλεις διαρκως, ειδικα σε αυτο το τοπικ.

  1. Δεν είπα ότι άξιζε να πάρει το κύπελλο ο ΠΑΟΚ ( παρ’ ολ’ αυτά η διαιτησία μια χαρά τον έσφαξε με την ΑΕΚ στην Αθήνα)

  2. Ο ΠΑΟΚ [B]είναι[/B] μικρή ομάδα γιατί έχει πάρει 2 πρωταθλήματα και 4 κύπελλα. Είναι μικρή γιατί δεν πήρε ποτέ κύπελλο όπως το χτεσινό.

  3. Ο Δέλλας όταν ήταν με την π…τσα στο στόμα στην Τούμπα φοβόταν για την σωματική ακεραιότητα τω παικτών. Χτές κατάπιε τη γλώσσα του.

Ωχ, σορρυ. Ξεχασα ότι δεν εχει νοημα να ανοιγεις κουβεντα με γαυρους. Εχεις δικιο, εχεις δικιο…

Δεν πα να το γραψες και μετά το γιάννενα-προοδευτική, σημασία έχει ότι δεν το έκανες μετά το ΟΣΦΠ-ΠΑΟ. Εκεί όλοι σας χαρακτηρίσατε μαζικά και χωρίς ντροπή τους οπαδούς του Ολυμπιακού, εκεί δεν υπήρχε το “κοινωνικό φαινόμενο της βίας”.

Κάνεις λάθος. Τότε ακριβώς είχα ανοίξει thread κιόλας ακριβώς για αυτό το πράγμα. Την βία στα γήπεδα με αφορμή τα όσα έγιναν τότε στο ματς αυτό χωρίς να αναφερθώ σε Ολυμπιακούς η Παναθηναικούς ειδικότερα

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=20044

Εγώ απ’ ότι βλέπω το άνοιξες στις 16/3, δηλαδή ακριβώς μετά το ΠΑΟΚ-ΑΕΚ.

Βρες μου ένα ποστ που “χαρακτηρίζω μαζικά και χωρίς ντροπή τους οπαδούς του Ολυμπιακού”. Ψάξε και αν βρεις εστω και ενα ελα να μας τα ξαναπεις.

ωπ ναι σωστά, ήμουν σχεδόν σίγουρος πως ήταν μετά το ματς του γαυροβαζελου, γράψε λάθος.

Πάντως να σου πω δεν θυμάμαι να έχω στραφεί εγώ τουλάχιστον, εναντίον ειδικά του Ολυμπιακού. Αν τότε είχε γίνει μεγαλύτερη αναφορά σε ομάδα ήταν επειδή ο Μαρινάκης είχε έναν σαφώς πιο ενεργό ρόλο στα επεισόδια με την λεκτική αντιπαράθεση με τον Σισε.
Πέρα από αυτό δεν νομίζω πως έγινε και καμια στρατευμένη επίθεση ειδικά στον Ολυμπιακό φέτος για τα επεισόδια (πάντα σε σύγκριση με το πως αντιμετωπίστηκαν τα επεισόδια σε άλλους αγώνες)

«Η πικρία για την μη κατάκτηση του Κυπέλλου από μία [B][U]ομάδα γειτονιάς[/U][/B], όπως είναι ο Ατρόμητος ή Χαλκηδόνα ή όπως αλλιώς θα λέγεται αύριο, είναι απολύτως κατανοητή, αλλά δεν επιτρέπει στην ιστορία και στο μέγεθος της ΑΕΚ να ασχοληθεί με τη γραφική διοίκηση του κ. Σπανού και τα όσα επικαλείται σε μια αστεία ανακοίνωση που εξέδωσε χωρίς φραγμούς και αξίες.

Υπενθυμίζουμε για άλλη μια φορά ότι από τον Σεπτέμβριο η [B][U]ΠΑΕ ΑΕΚ είχε κρούσει τον «κώδωνα του κινδύνου» για τη βία και τις συνθήκες που επικρατούν στο προσκήνιο και στο παρασκήνιο του Ελληνικού Ποδοσφαίρου[/U][/B], αλλά τότε για να μη διακόψουμε τη «λαμπρή» πορεία των μεθοδεύσεων κάποιων, χαρακτηριστήκαμε ως αλαλάζοντες περαστικοί υπάλληλοι. Τους ενοχλούσε προφανώς που η ΑΕΚ απέκτησε και πάλι φωνή.

Μα το θεό…οτι πίνει ο μαρινακης και μετά βγαινει και μιλάει, το ίδιο πίνει και ο αδαμιδης…
μην πίνετε ρε παιδιά…

τωρα θα ερθει να το βρει. ειναι ο μρ “επιχειρηματα”.