AC/DC News and Rumors

Μέτρια, αδιάφορα, χειρότερα απο τα άλλα 2 που βγήκαν. Νταξ το περίμενα και δεν έχω ιδιαίτερες απαιτήσεις. Ο πρώτος δίσκος τους που δεν θα αγοράσω και η πρώτη φορά που κάνω fast forward σε κομμάτια τους. Καλά ρε 12 μέρες υπομονή για τι; Α, αυτά είναι ανώμαλα και του σατανά, δεν τα εγκρίνω!

Ορίστε και το ομώνυμο σε video clip… Αιώνια αδυναμία αυτής της μπάντας τα ωραία video clip… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Αλλά τί να το κάνεις, άμα τα σπάνε μουσικά, χαλάλι το video…

Μακράν το καλύτερο κομμάτι του δίσκου απ’ όσα έχουμε ακούσει ως τώρα…

Μια χάρα το βρίσκω.

Προς ενημέρωση, ο δίσκος είναι διαθέσιμος ολόκληρος για streaming στο iTunes:

http://smarturl.it/RockorBustStream

Από την πρώτη ακρόαση, δυστυχώς δεν μπορώ να πώ ότι με ενθουσίασε… Black Ice και Stiff Upper Lip το ξεπερνούν άνετα κατα τη γνώμη μου…

…υπέροχα…θα αρχίσω ακροάσεις από αύριο…υπέροχα για το streaming:):!:

Το video clip του ομωνυμου μια χαρα και το κομματι γαματο και ανωτερο του Play Ball.

Εμενα πολλα video clip τους μου αρεσουν, σε αντιθεση με αλλες μπαντες,

Jailbreak, It’s a Long Way To The Top (If You Wanna Rock ‘n’ Roll), You Shook Me All Night Long, Thunderstruck μου σκανε προχειρα.

Let there be rock ρε…

[B][SIZE=4]ΜΑΛΑΚΑ, ΠΩΣ ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ ΑΥΤΟ?[/SIZE][/B] #-o Εννοειται, γαμω τα video…

Let there be krokodiloi και ο Bon να σπάει το πόδι του όταν κάνει το άλμα για να κατέβει κάτου!
Εντάξει οι τύποι γαμούσαν και έδερναν αυτές τις εποχές, γι’αυτο τσιγκλάω με τα μέτρια που βγάζουν. Το έκανα ένα BFF το άλμπουμ (Baraka Fast Forward) και εεε οκ οκ μια φορά ακούγεται ξερωγω αλλά δε νομίζω να το ξανακούσω ποτέ.
Δε με νοιάζει και στο τουρ αν θα παίξουν πολλά απο αυτό κλπ γιατί δε πατάω έξω και εδώ δεν ακούω τίποτα για να έρθουν.
Μπρινγκ αουτ δαι εσχος υν μη.

And the singer turned and said to the crowd. Let there be krokodiloiiii! Yeah, yeah, let there be f#cking krokodiloi!!

Το βρίσκεις χειρότερο από το Black Ice?

Άποψη μου είναι πώς ναι… Black Ice μακράν καλύτερο, αν και απ’ τα τρία που βγήκαν μετά το 2000 έχω μία μεγάλη αδυναμία στο Stiff Upper Lip

Καλά το Stiff upper lip ήταν δισκάρα…

Και λίγα λες…!!

Εντάξει είναι θεός

Αγαπάμε Phil Rudd…:bow2::bow2::metal:

Μετά την πρώτη ακρόαση μου αέσουν πολύ τα Dogs of war & Baptism by fire…

ξεκινάει η δεύτερη τώρα.ξενύχτι προβλέπω

Οφφ τόπικ, να πω την απορία μου και σόρρυ αν έχει απαντηθεί ή αν υπάρχει συγκεκριμένος λόγος, γιατί αυτό το θρεντ δεν είναι στο groups and artists?

Κοίτα είχε τα RNR train και RNR (wet) Dream οπότε ναι το βρίσκω χειρότερο.
Εδώ δεν έχει hit. Οκ και το Flick δεν είχε hit αλλά yαμούσε.Βέβαια, άτοπη σύγκριση.

O rudd να παίξει με τους one direction να βγάλει λεφτά αφού δεν τον θέλουν τα παιδία τα καλά. Άκου Pickin’ my girl tonight, everything is going to be alright. Tι @@ριες στίχοι είναι αυτοί?! BON! BON ακούς ρε BON πουε ρε Bon να ούμε πούε ρε φίλε;

Το Σ-Κ θα κανω πρωτη ολοκληρωμενη ακροαση και θα επανελθω με μια πρωτη γνωμη… Βεβαια αναμενω και το δισκιο για proper listening… :wink:

Εγω θα περιμενω να βγει κανονικα, ουτως ή αλλως με την ξενερα λογω Malcolm δεν ειναι οτι με καιει να το ακουσω, οτι δεν κρατιεμαι. Το ομωνυμο παντως μου αρεσει και εχω δει μπολικες φορες το video.