Album που ξεθάψατε μετά απο καιρό

Μεγάλο άλμπουμ!!!

Φιλε Grym, ΞΕΡΕΙΣ!!! Γαμανε κι οι Hypnosia κι οι Piledriver!!!

:smiley: :metal:

Eric Clapton - Slowhand 8)8)8)8)

Φοβερό!Άκου και το καινούριο,πιστεύω να σου αρέσει!!!

H ανακοινωση του επερχόμενου live τους μ’ έκανε να τους ξεθάψω και να θυμήθω τις απίστευτες στιγμές του λαιβ τους το 2005 στο an club.

[SIZE=“5”]Vibrators - V2[/SIZE]

O δεύτερος δίσκος των βρετανών αυτών θρύλων που βρίσκονται σε δράση από το 1976 ασταμάτητα, και κατέχουν κι αυτοί δικαιωματικά θέση ανάμεσα στους πρωτεργάτες του μεγάλου πρώτου κύματος του punk κινήματος, που ξέσπασε στην Αγγλία την περίοδο εκείνη.

Πανέμορφο, μελωδικό και ξεσηκωτικό punk rock.

Ο δίσκος αυτός περιλαμβάνει και το επικό

[SIZE=“5”]Troops Of Tomorrow[/SIZE]

το οποίο οι Exploited διασκεύασαν απ’ αυτούς, ενώ ο περισσότερος κόσμος νομίζει πως είναι δικό τους (των exploited).

Aπλα το 2005 όταν το έπαιξαν ανατρίχιασα.

ποσες φορες ειχα λωσει την τοτε κασσετα ακουγοντας το ENEMY DIE…

Χτες

πωω πόσο καιρό έχω να το ακούσω αυτό. Θα πεσει ξεθάψιμο και απο εμένα μέσα στις επόμενες μέρες.

Πέρασε καιρός:(

ψάξε και τα πιο new wave τους αμα δεν τα έχεις ακούσει! γαμάνε!

Pantera - Cowboys From Hell+
Vulgar Display Of Power+Down - Over The Under:):!:

To συγκεκριμένο (new age) είναι ίσως στο top-20 των αγαπημένων μου -ever- τραγουδιών.

Για μένα συνοψίζει ίσως τα πάντα από την εφηβική ζωή μου.

Γενικώς οι Blitz είναι μία από τις αγαπημένες μου μπάντες. Εξού και το never surrender στο πόδι μου:wink:

:drunk::thumbup:

Παναγιώτη θα σου πρότεινα όπωσδήποτε τους criminal damage

Tίγκα επιρρεασμένο από Blitz (εξού και το όνομα) punk rock, από το Portland του Oregon με μέλη από tragedy παρακαλω:!: (Ο σκυλιασμένος μάστορας του d-beat και drummer τους δίνει μαθήματα κιθαρίστα και frontman στη μπάντα αυτή)

Τους ειχα αναφέρει και στο punk thread πριν κάνα χρόνο. Το ίδιο κι ο cress αργότερα.

θα τσεκάρω τότες και θα επιστρέψω εντυπωσιασμένος. :smiley:

Blitz λατρεία μεγάλη!!! Και τα πάνκικα και τα μετέπειτα. Παρέμειναν μεγάλοι αλήτες :stuck_out_tongue: Για Criminal Damage συμφωνώ με worst_enemy, τίγκα Blitz και γαμάνε εννοείται!

On topic:
Αρνάκια - Αρνάκια
Αρνάκια - Στο Στόμα Του Λύκου
Πίσσα και Πούπουλα - Πίσσα και Πούπουλα
Γενιά Του Χάους - Γενιά Του Χάους

Πολλα των Scorpions που ειχα να τα ακουσω παρα πολυ καιρο…

Εσύ θα πας μπροστά ε.