Album που ξεθάψατε μετά απο καιρό

:thumbup:
Τον ξέθαψα κι εγώ χτες το βράδυ!!! Από τους αγαπημένους μου rock δίσκους όλων των εποχών!!!Και μάλλον υποτιμημένος, εννοώντας ότι θα μπορούσε να γίνει γνωστός σε πιο ευρύτερη μάζα.
Δεν γαμείς… Πάω να τον ξαναβάλω… :bounce:

και αυτό και το Shora πιο πάνω μεγάλοι δίσκοι!

Οι Maidenικοι εχουμε γουστο:metal:

Alien Syndrome 777

Φαίνεται κι από το εξώφυλλο άλλωστε. Η Barbie καραφλομαλλιάς.

Ε όταν είσαι συνηθισμένος σε Θεουργήματα, δύσκολα συμβιβάζεσαι με κάτι πολύ κατώτερο. [emoji13]

Το άλμπουμ με τις φωτογραφίες από τα βαφτίσια μου… Κουκλίτσα ήμουν :stuck_out_tongue:

http://www.metal-archives.com/albums/Desultory/Bitterness/1835

Μετά από ένα χρόνο, αλλά δεν ακούγεται με κρύο το ρημάδι

Gore Tech ‎? 地球から高層ビル群 - From The Earth To The Skyscrapers

Σήμερα, ο κολλητός φίλος μου από το σχολείο έγινε 28 χρονών. Έτρεχα όλη μέρα, το θυμήθηκα όταν στην Ελλάδα ήταν περασμένες 12, αύριο εργάσιμη, αναγκάστηκα να τα στείλω γραπτώς. Τυπικώς; Ασφαλώς όχι. Αλλά, να, δεν έχει viber και τέτοια σκατολοΐδια, τι να κανα, τα 'γραψα σε ένα μήνυμα στο Facebook.

13 χρόνια μετά από την πρώτη φορά που το πρωτοάκουσα - σε ένα σκυλί Discman της Sony που πάνω του 'χα κοτσάρει ένα αυτοκόλλητο Evo Magazine, ατελείωτη μαγκιά - ξαπλωμένος σε ένα πεζούλι αυλής, ανοιξιάτικο μεσημέρι, ελαφρό αεράκι, σορτσάκι κι εγώ τζίτζικας αναποδογυρισμένος κανονικά. Με ξαντέριασε ο δίσκος κανονικά. Οι κιθάρες του Matheos, η φωνάρα του Ray, το “Still Remains”, o Moore εδώ κι εκεί, “these thoughts cut deep”… Κι όμως, δεν καταλάβαινα τότε. Πώς γίνεται να [I]αποσυνδεθείς[/I]; “Άμα θέλεις”, σκεφτόμουν, “δε χάνεις κανέναν - ποτέ”. Τι θα πει “[I]σπασμένες υποσχέσεις, κομμάτια από μένα, κομμάτια από μένα[/I]”; “Γιατί να χρειαστεί ποτέ να τις σπάσεις”, έλεγα στον εαυτό μου, “μην τις δώσεις καν τότε!” Μετά δε θυμάμαι - μάλλον σηκώθηκα και πήγα για κανέναν φραπέ, διακοπές του Πάσχα θα 'τανε λογικά, ή για μπάσκετ, ή πήρα τον Σ. και πήγαμε δισκότσαρκα, ποιος ξέρει.

Σήμερα εγώ είμαι στου διαόλου τη μάνα κι αυτός στις 12 κοιμάται όταν την άλλη μέρα δουλεύει. “And everything I knew was wrong”.

ούτε ένας δεν είπε ενα “σαγαπω” και να κάνει μια αγκαλιά στον απο πάνω? πολύ ομοφοβικο το φόρουμ πλέον.

κατά τα άλλα, μετά απο…2 ζωές [B]Artillery - By Inheritance[/B]. ωραίο πράγμα να νιώθεις ζωντανός…

αγκαλια απο εμενα.

και σχετικο ( καθως ειναι ξεθαμα απο fates) ασχετο (επειδη ειναι τραγουδι μονο). Μετα απο καιρο ακουσα το wish. Η μελωδια απο τα πληκτρα στη μεση, μαλλον ειναι υπευθυνη για την κλοπη του φωτος.Κοιταω την οθονη επι ωρα.

Αυτό.-

Σε συνέχεια,

Τόσα άδεια πιάτα και ακόμα να χορτάσουμε.
Τόσα χρόνια πέρασαν κι ακόμα να χαθούμε.

Ενηλικίωση.

(Αγκαλιά με πατ-πατ στην πλάτη αλά I know dem feels brah)

Oν τόπικ

Βράδυ, στερεοφωνικό για να πιάνει και τις τελευταίες μικροσυχνότητες και βιβλίο . Γουάτ μορ μπιούτιφουλ;

Flotsam and Jetsam - Doomsday for the Deceiver 2cd + dvd\No Place for Disgrace ? 2014

:):!:

Ούτε που θυμάμαι μετά από πόσα χρόνια όμως.

Α ρε Sverd Τιτάνα…

Φανταστικός, αψεγάδιαστος δίσκος.