Καλύτερα albums των '00s

horror βρηκα ποιος πολιτικος θασουν ρε φιλε

Υπουργος (μουσικης) Παιδειας και (Μεταλ) Θρησκευματων :lol::lol::lol:

Το έχω σκεφτεί και γω αυτό dude αλλά λίγο με μπερδεύει το γεγονός οτι είναι σαν ξεχωριστά album και δεν πρόκειται για album με 2 cd σαν το Mellon Collie and the Infinite Sadness (τυχαίο παράδειγμα).

διαφορετικα αλμπουμ, ενιαια ομως κυκλοφορια

ε ναι, αλλά τα χουνε κάνει μπουρδέλο με τις κυκλοφορίες. εγώ ας πούμε σαν ένα τα αγόρασα και σαν ένα τα ακούω πάντα. άλλωστε δεν έχουν κυκλοφορήσει αυτά τα δύο χώρια, απλά έχει κυκλοφορήσει ένα ποτ-πουρί εξ αυτών.

και βασικά μάλλον αυτό θα γίνει.

άσε ρε να ‘ούμ’!:stuck_out_tongue:

44 λίστες σο φαρ.

λεπερ, 19 έβαλες κι εσύ. όχι πως παίζει πρόβλημα, απλά λέω.

btw, ellanor, δεν το κάνεις στίκυ μέχρι να γυρίσουν όλοι οι μοδέρες από τα μπάνια τους? άμα είναι αποφασίζετε τότε, κι αν δε γουστάρετε το βράζετε. πριν ποστάρει ο λεπερ είχε πέσει προς το τέλος της πρώτης σελίδας…

Yeap, αντιλήφθην και διορθώθηκε.

To stickαρισα για να μην χαθει μεσα στα Maidenothreads.

Ο χρήστης paradise lost έβαλε το draconian times. Φαντάζομαι ότι εννοεί κάποια επανακυκλοφορία, αλλά προφανώς απαγορεύονται

ναι φιλε επανακυκλοφορια ειναι του 2005 ειναι ακριβως το ιδιο απλως σε καλυτερη ποιοτητα(αρα ελπιζω να μετρα σαν κυκλοφορια των 00’s ΄:))

Η ψηφοφορία είναι για μουσική που πρωτοκυκλοφόρησε στα 00ς, για αυτό στο λέω. :slight_smile:

δε θεωρείται 00s προφανώς. εκτός αυτού όμως, έχουμε πει μάξιμουμ δύο κυκλοφορίες ανά μπάντα.

ok lets start edit#-o

νταξει, δεν εβαλε και ο νοντι το αμερικαν ιντιοτ, παω να βαλω μονο τρεντυ σλατζ στη λιστα μου. ΦΜΛ

Eιπα ρε λακαμα μονο ιντι… Το αμερικαν ιντιοτ το εχω για εικονισμα δεν χρειαζεται να τα λεμε παλι, εχω δωσει αγωνες εδω μεσα τα αρχαια χρονια…
Εσενα καμαρι μου δεν σε ειδα να βαζεις γκριν ντει στις καλυτερες μπαντες 00ς εγω εβαλα 8)

γιατι βρε εκτρωμα δεν θεωρουνται των 00ς με πορεια 22 χρονια.

και σιγα το ιντι το CCTV και το Κονσολερζ οβ δε λοουνλη

Indie friendly στην τελικη :stuck_out_tongue:
Indie ειναι, δεν ξερεις εσυ.
Βαλε cold war kids τωρα να γουσταρεις 8)

nodi, όχι πως θα σου κάνω υποδείξεις, απλά επειδή η λίστα είναι μια και μοναδική κι ακούς απ’ όσο θυμάμαι και άλλα είδη, κάντην όσο το δυνατόν πληρέστερη.

σοοο χεν μη απ του ντραααη :dance:

μου θυμισες ομως hardfi που οντως ηταν εξαιρετικοι

υγ, vampire weekend, θεε μου

εδιτ, οριστε, στη λεει και ο σοφος

θα αρχινισεις κινημα ιντι ποουζερ

Kοιτα επειδη απο το 10+ και μετα μονο θα μπορουσα να τα αλλαξω αρα δεν τρεχει μια… Τι να βαλω τωρα μεσα? Απο ηλεκτρονικη ή δισκους που πανε πιο πολυ πρως ποπ (Brit pop ή singer songwriter στυλ)? Μια χαρα ειναι, μονο κατι αλτερνατιβ παλιες αγαπες αδικηθηκαν :stuck_out_tongue: