Anisixos vs neo-post-romantik7

O τρομπάντικ έφτιαξε τουίτερ μόνο και μόνο για να βρίσει Γράκχο. Δεν υπάρχει δίλημμα.

μήπως το πολλ είναι εντέλει κάτι ανάλογο του mercyfull fate / king diamond??? :-k

neoromantik ftw

edit: πάντως παρόλο που είμαι ψιλο-ψαράς στο φόρουμ, νομίζω ότι ο μεγαλύτερος θεός που έχει κάνει την εμφάνιση του είναι ο Lionel Richie…hello, is it me you’re looking for…

το ρίχνω στον νεοτρόμπα γιατί σήμερα με ευχήθηκε πριβέ και γιατί είναι ροκας του αφιεrono τούτο δω το τραγουδάκη http://www.youtube.com/watch?v=31tmc4h5yGY
να’σαι καλά μάγκα μου keep trolling όπως μόνο εσύ ξέρεις είμαστε μαζί σου!!!1

Moνο postrocker.

[-X[-X[-X ουτε μια τριχα απο τα @@ του τζον βλα.

ειμαι στο τσακ να ψηφισω νεορομαντικ αλλα αυτο το [SIZE=“6”]ΤΡΟΓΛΟΙ[/SIZE]
του anisixoy με εκανε ενα με το πατωμα.

Εγώ πάντως τον ψήφιασα μόνο κ μόνο για το ΤΡΟΓΛΟΙ. Μιλάμε για υπερέπος, όχι αστεία. Κάτι σαν Blood, Fire, Death.

Απο την μια εχουμε το χωσιμο του ανησυχου προς ολες τις κατευθυνσεις, προς θεους και δαιμονες (τρογλοι, αλητες κτλ) και απο την αλλη το twitter του ρομαντικ. Αμφιρροπο.

τσάμπα πολλ, αφού το ίδιο πρόσωπο είναι [-X

Στηρίζω ρομάντικ γιατί είναι μοναδικός.

Σαν τον ανήσυχο υπάρχουν πολλοί (τον πλησιάζουν τουλάχιστον).

Αλλά η μακροβιότητα της υπόστασης ρομάντικ, η αμφισημία της, ο τρόπος που εναλάσσεται από την μετάνοια στην παράνοια, από το μπαν στην αναγέννηση, από την αναρχία στην βαθειά δεξιά… είναι ανεχτίμητη

Μασχάλη ρε.

Ρε συ romantic, κάνε κάνα update στο twitter.

Πάντως ισως να είμαστε και λίγο ρομαντικοι με το παρελθον και να λεμε οτι δεν πιανουν μια στους παλιους.

Τοτε το ιντερνετ ηταν διαφορετικο διάολε,κατι πρωτόγνωρο για εναν άνθρωπο ισα με μένα στα οπως ο μυθος Τζον Βλα,δεν υπήρχαν ουτε τα τρολλς της μοδας ουτε τπτ.Μονο αγνη περιέργια και διαθεση για καβλάντισμα απο εναν πιτσιρικα που θα πρωτογνώριζε την συνεχή επικοινωνία μεσω του ίντερνετ.Τιποτα δεν ηταν δεδομενο

Αλλα τώρα;Γίνεται να μην θεωρούμε τον Ρομαντικ μια εξέχουσα μορφη;Εναν άνθρωπο που κανει δευτερο πτυχιο σαν ΙΑΤΡΟΣ,εναν άνθρωπο που ζει αναμεσα μας και για καιρο δεν ξεραμε/ξερουμε αν ειναι οντως τρολλ ή απλά ετσι ειναι η προικισμένη υποστασή του;
Εναν άνθρωπο που μας εχει χαρισει τοσα;Που εχει παει απο Συριζα σε ΝΔ και πισω;Το επικο ξεκατίνιασμα και το “ΜΕ ΕΙΠΕ ΔΗΘΕΝ ΨΥΧΟΠΑΘΗ ΓΙΑΤΡΟ” το ξεχνάμε;Μολις προχθες παλι εδωσε ρεστα με Θεριο σχετικα με το αν ποσταρει σοβαρα ενω χθες ειχαμε τα ΤΟΥΙΤΕΡ κατα Γράκχου :’)
Σε μια εποχη οπου το τρολλινγκ γινεται κακόγουστα και εντελώς επιτηδευμένα,σε μια εποχη οπου εχει γινει κοινος τοπος το τρολλαρισμα και τα φεηκ,ο ΝΕΟρομαντικ πλεον κρατα την σημαια ψηλα.Επειδη διατηρει τον μυθο.
Ειναι ο ανθρωπος που μου ελεγε να παμε Paradise Lost,ειναι ο άνθρωπος που θα σου γραψει “ΦΙΛΕ ΦΛΟΥΝΤΑΙΖΝΤ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ” και δεν θα ξερεις ποιος ειναι και τι κανει.Ειναι ο αυριανος γιατρος σου.

Για μενα ειναι ψηλα

Eυχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια:D

Νομίζεις ότι ξέρω να το χρησιμοποιώ…άσε που ειμαι έπρηξε τα…φρύδια για να το φτιάξω!!!
Θα κάνω κάποια στιγμή αλλά ειναι βαρετό το twitter

Δες εδώ πάντως:

Με σκλαβώνεις

get a room…

Ακόμα και αν πρόκειται για το ίδιο πρόσωπο (δεν το θεωρώ απίθανο), ψήφισα ρομάντικ. Εϊναι γήινος ρε γμτ, είναι ένας από μας. Ο άλλος είναι πιο άϋλος, κάτι σαν πνεύμα που αιωρείται, σαν μόρφωμα…δεν…

Romantic 7 ψηφιζω διοτι δεν εχω ξαναγνωρισει ανθρωπο που ειναι Ολυμπιακος Πειραιως ,Ηρακλης,Λαρισα,Ολυμπιακος Βολου,Μalaga FC και αντι-ΠΑΟΚ at the same time!!!