Barcelona

Δεν ξέρω πόσοι από εσάς έχουν πάει, πάντως όταν μπαίνεις στο Καμπ Νου σε πιάνει απίστευτο δέος. Κοιτάς σα μα%^κας γύρω γύρω 20 λεπτά και μετά κάθεσαι.
Πάντως εμείς ως γνήσιοι ιερόσυλοι, όταν πήγαμε φωνάζαμε φανατικά υπέρ της ομάδας-μοντέλο Κάντιθ. 8)

το Μπερναμπέου είναι πιο ωραίο…

Ναι αλλά λιγότερο επιβλητικό.

Άμα το πας έτσι, και το Καραϊσκάκη πιο ωραίο είναι…:stuck_out_tongue:

Παρτε να χετε ρε!!!

Κι εδω κλασικη διαιτητικη αλητεια υπερ της Ρεαλ:

CHRISP οδεύεται να γίνεται σαν την real των γκαλάκτικος πιστεύω.Ο Ράικαρντ έκανε αλλαγή τον Μέσι ( που ήταν ο καλύτερος) για να βάλει τον Αρνί.Για να μην “στεναχωρηθεί” ο Ετό και ο Ρόνι.Αρχή είναι ακόμα,αλλά δεν σας βλέπω καλά.

ΕΕΕΤΣΙ !!!
Να τι έκανε ο διαβόητος βιαστής Ρίμπο στη βασιλισσούλα. Οι οποία βέβαια ως αριστοκράτισσα δικαιούται και κάποιες τσατσιές.:lol: :lol: :lol:

Ο Ράικαρντ το χουμε πει, δεν εμπνεει εμπιστοσυνη…

Τελικά ο Τεν Κάτε έκανε όλη τη δουλειά πρόπερσι λες; :-k

Ισως. Βασικα ο Ροναλντινιο την εκανε. Περσι που ηταν ψιλο-χωμα ειδαμε τι εγινε…

2 μηνες εξω ο Ετο,τραυματιστηκε στο χτεσινο φιλικο με την Ιντερ,στο οποιο ο Ντος Σαντος μαμουσε και εδερνε(5-0 η Μπαρτσα ε,με γκολ και απο Ντος Σαντος και απο Τουρε).

Ευτυχως φετος υπαρχει Ανρι και δεν θα βασιζομαστε στον ξυλοκοπο τον Γκουντγιονσεν…

8O

Εμένα μ’ αρέσει πολύ ο Γκούντγιονσεν, άσε που δεν πήρε και πολλές ευκαιρίες πέρυσι…:roll:

αμαν τι ποδοσφαιρο ηταν αυτο…πωπω η μπαρτσα γαμησε στεγμα . αν και δεν τη παω σαν ομαδα , εχθες επαιξε ΥΠΕΡποδοσφαιρο .

Αρκει να παιξει και στα επισημα λιγη μπαλιτσα. Ειναι η ομαδα που τη θελω οσο τιποτα στον ομιλο μας στο Champions League. Αν συμβει κατι τετοιο, λπιζω φυσικα να μην δωσουμε το κεκλεισμενων με αυτην. Αν και το κοβω να πηγαινω Βαρκελωνη να δω το εκει παιχνιδι…

[-o< [-o< [-o< :papas:

Mε ποιον θα 'σαι ρε προδότη;;; :stuck_out_tongue:

Εννοειται οτι μπροστα στον Θρυλο οι υπολοιποι δεν υπαρχουν…

Αυτό μου θυμίζει μια ιστορία!

Ένας γνωστός μου γαύρος είχε πάει Άνφιλντ όταν χάσαμε στο 3-1 από τη Λίβερπουλ.
Αυτός τυχαίνει να είναι και Λίβερπουλ.
Όταν λοιπόν προς το τέλος του αγώνα σηκώθηκαν όπως πάντα οι οπαδοί της Λίβερπουλ να τραγουδήσουν το You’ll Never Walk Alone, μου είπε ότι τον έπιασε τέτοιο δέος και ανατριχίλα που μες στην πίκρα του από τον αποκλεισμό ήταν στο τσακ να τραγουδήσει μαζί τους!

Οποιοσδηποτε ειναι στο Ανφιλντ μπαινει στον πειρασμο να τραγουδησει το You’ll Never Walk Alone…

δε μπορούμε να πέσουμε μαζί της γιατί είναι Ισπανική…

lionel Messi. Αυτό έχω να πω