Κάνε το δικό σου best of της αγαπημένης σου μπάντας (Διαβάστε πρώτα το αρχικό ποστ)

ρε με τους κανόνες γίνεται ακόμη καλύτερο
σφίγγεσαι περισσότερο…

Αυτό που λένε και τα παιδιά. οι κανόνες έγιναν για να είναι λίγο πιο δύσκολο και να μην μοιάζει με ένα τυπικό best. Αν κάποιος κλέψει λίγο δεν υπάρχει πρόβλημα. Απλά μην το τραβάτε από τα μαλλιά. Το “δεν ξέρω τι να πρωτοβάλω από τους θεούς” δεν μας κάνει μεγαλύτερα φανμπόυς…

ατόφιο λολ

οκ, πηγαίντε στο δίπλα θρεντ που θα ανοίξετε για να επιπλεύσετε παρέα τότες.

Κάτι είναι κ αυτό! Έστω ένας καταλαβαίνει! :smiley: Για τους άλλους άστο…

Έχουν δίκιο τα παιδιά…και έγω είχα βάλει 15 τραγούδια από mastodon αλλά τελικά δεν είχε τόσο πλάκα και το άλλαξα…οι κανόνες είναι που το κάνουν διασκεδαστικό :!::!:

Φίλε μου εγώ είπα ότι κάνω καθαρά ενα anthology… Αυτό που κάνουν τα παιδιά είναι spam γιατί εγώ απάντησα ότι το κάνω με την λογική ενός anthology και όχι με την λογική να γαμήσω το θρεντ. Αν θέλουν τώρα ο dude να το παίξει thread ruler άστον στον κόσμο του…

Απο την στιγμή που λες ότι δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα σιγά μην ασχοληθώ μαζί του. Πιστεύω να κατάλαβες τουλάχιστον εσυ γιατί το έκανα σε αυτή την μορφή. Άμα πάλι σε χαλάει το διορθώνω επι τόπου…

μια χαρα ειναι οι κανονες, μην το πηδατε, εχει περισσοτερο ενδιαφερον ετσι…επιπλεον εφοσον το τοπικ ειναι του Ντεκαρντ, παιξτε με τους κανονες του…οσοι γαματε πολυ, ανοιξτε ενα καινουριο τοπικ διπλα με δικους σας κανονες(ΝΑΙ μπορειτε, το κουμπακι πανω αριστερα ειναι) και ξεκαυλωστε εκει ο ενας πανω στον αλλο…

:lol2::lol2: Γελάει ο κόσμος. Αφού δεν σας αρέσουν οι κανόνες αυτού του thread δεν υπάρχει λόγος να χαλάτε και να χαλάμε τη ζαχαρένια μας. Είναι απλό. Ανοίξτε άλλο.

Δεν το έφτιαξα για να σου χαλάσω την ζαχαρένια. :lol: Ακόμα βλέπω αρκετοί δεν κατανοείτε τι είναι anthology και πετάτε μλκς διαφόρου τύπου…

δεν είμαστε του χώρου.

ανθόλοτζι λέει και “αντί να τα ξύνουμε, φαντασιωνόμαστε ένα μπεστοφ”

ρε σοβαρευτείτε ρε. νιώθω πως γράφει ο Κατής εδώ μέσα

Δεν κυνηγήσαμε με το κομπιουτεράκι κανέναν μην έχει λάθος. Απλά ρε angel ειδικά το τριπλό cd Helloween που είχες κάνει ήταν οφφτόπικ όσο δε πάει. Καθόταν άσχημα στο μάτι. Για αυτό και άρχισαν να σου την λένε τα παιδιά πιστεύω.

εδιτ: Δεν είχαμε ανθόλοτζυ στο χωριό μας

Αρχικά, δεν νομίζω ότι οι κανόνες παραβιάστήκανε και τόοοοοσο…από τα 24 τραγούδια για Savatage ο Angelcry έβαλε 31…Θα τον σκοτώσετε? Στο κάτω κάτω έχει τη μορφή Anthology…βλέπετε τη δομή του… Εγω αυτό που έκανα το έκανα μπερδεμένο, δεν έβαζα τα τραγούδια με χρονολογική σειρά ή άλμπουμ ξέρωγω…
Και πιστεύω πως τζάμπα χαλιόμαστε, είμαστε 10 15 20 πόσοι είμαστε, που αντί να τα ξίνουνε φαντασιόνονται ένα μπεστ οφ, και μοιράζονται με άλλους αυτό που φαντάζονται…και καθόμαστε και μλώνουμε για αυτό…λες και κανείς παρέβηκε τρελά τον κανόνα και έβαλε 2 δίσκους και παράτησε 5…

Εγώ φταίω που είναι η αγαπημένη μου μπάντα? Δεν μπορούσα καλύτερα… Προσπάθησα να περιορίσω τα hansen-era, kiske-era, deris-era ακολουθώντας το rule με τα τρία κομμάτια. Τώρα αν θες να ακολουθήσω όλα τα rules θα έμπαιναν κομμάτια μόνο απο hansen-kiske era κάτι που κατά την γνώμη μου δεν θα ήταν αντιπροσωπευτικό μιας και θα μίλαγα για τα πρώτα 9 χρόνια απο τα 26 μιας μπάντας…

Αν θελουμε να ποσταρουμε ο,τι να ναι μπεστ οφ και ανθολοτζι και γενικα το compilation που εμεις θελουμε, το κανουμε και στο θρεντ της καθε μπαντας ξερω γω.Το νοημα κι η διαφορα στο συγκεκριμενο τοπικ ειναι οι κανονες που σε αναγκαζουν να κατσεις να ζοριστεις λιγο και να φιλτραρεις…αλλιως δεν εχει νοημα και λογο υπαρξης το θρεντ.Αμα διαφωνεις με τους κανονες,ΔΕΝ ποσταρεις,απλο ειναι.

τι απλό ρε φίλε? τα παιδιά δε κάνουν bestof με χαζο-κανόνες, κάνουν ΑΝΘΟΛΟΤΖΙ

Ρε γαμώτο angelκλαψα τι δε καταλαβαίνεις??? Αυτή τη στιγμή παίζεις ένα παιχνίδι με κανονισμούς που έθεσε ένα παιδί από το φόρουμ. Αν δε γουστάρεις μη παίξεις ή φτιάξε ένα άλλο παιχνιδι με δικούς σου κανονισμους. Μη σου πω οτι θα πρεπε να κανουμε και ριπορτ στο ποστ σου

Μπορεί να μην καταλαβαίνω τι σημαίνει anthology και να είμαι άμπαλη, αλλά στον τίτλο του thread γράφει “Κάνε το δικό σου best of της αγαπημένης σου μπάντας (Διαβάστε πρώτα το αρχικό ποστ)” και στο αρχικό ποστ γράφει:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=950735&postcount=1

Έχει 4 κανόνες. Αν είναι να μην τους ακολουθούμε δεν έχει νόημα.

Φιλικά

Μα γιατί θες να γίνεις ο χειρότερος εχθρός μου… Κλαίω κιόλας :lol:

Ο AngelCry έβαλε 3 αντι για 2…1 παραπάνω, επί 12 άλμπουμ + 1 το Helloween=13
13 κομμάτια παραπάνω. τα 3 σιντι είχανε 38 κομματια, άρα θα έπεφτε στα 25 με το κανονικό…τέλοσπάντων, δύσκολο να βάλεις 25 για την αγαπημένη σου μπάντα…

Εγώ δεν ασχολούμαι άλλο, και κατ εμε δεν το παράκανα με τους κανόνες, αλλά ούτε και ο AngelCry…τώρα αλλίως το βλέπετε και δεν σας αδικώ…
Πάω να κάνω κανα τσιγάρο, δεν παλεύεται τόση βαρεμάρα…

@angel: Στη θέση σου δε θα γέλαγα τόσο, αλλά θα προσπαθούσα να καταλάβω τι μου λένε 15 χρήστες και δε καταλαβαίνω=P~