Αγαπάμε #3

απτους 3 παντως μονο ο [B]yozimbo[/B] εχει ζωντανη κ δυναμικη παρουσια εδω μεσα

ασε που θελω να δω πως θα xωρεσει την ιαπωνικη κουλτουρα σε [B]αυτο[/B] το thread

καναν αλλο σοβαρο υποψηφιο δεν εχουμε ρε ?

χορορ μου αρέσει που είσαι υπέρμαχος του πλουραλισμού :thumbup:

Cradleofmaiden, με έχει καλύψει ο λούπιν.
Μου προκαλεί μία ευρεία γκάμα συναισθηματων ταυτόχρονα -απορία, δάκρυα, θλίψη, ευφορία- precious.
Για όλα τα άλλα υπάρχουν οι παραισθησιογόνες ουσίες.

το παιχνίδι έχει μέλλον ακόμη.
σε αντίθεση με άλλους, έχω και καβάτζα την ψήφο μου, την οποία σε δύσκολη ώρα μπορεί να τη ρίξω στον εαυτό μου.:stuck_out_tongue:
αν τώρα δω πως δεν τραβάει η υποψηφιότητά μου, θα αποχωρήσω οικειοθελώς με ψηλά το κεφάλι.8)

πάνω απ’όλα η ευγενής άμιλλα.

[SPOILER]αν και εδώ που τα λέμε, δε θα με χάλαγε να μοιραστούν περισσότεο οι ψήφοι…:ok:[/SPOILER]

Πάντως δεν είναι σωστό για τον τελευταίο υποψήφιο το γεγονός ότι ήδη τα μέλη ψηφίζουν. Είναι σε μειονεκτική θέση. Αυτό πρέπει να ληφθεί υπόψη :wink:

Πως γινεται καποιος να μην ψηφισει Cradleofmaiden?
Θυμαμαι ακομα εκεινο το post που ελεγε “…drummer χταποδι, μπασσο τοτεμ και τι σκατα αλλα ελεγε” και λιωνω στα γελια…

Ντάξει νομίζω ότι έκλεισε η δεκάδα. Εγώ πάντως αυτόν ψηφίζω

Μ’ αρέσει να πονάω γυναικούλες… Τους μένει αξέχαστο :lol: Pls put me on the poll…

Και γω που νόμιζα ότι το κόλλημα με τους υψίφωνους ήταν λόγω έλλειψης…
Αν παρολ’αυτά ισχύει ψάξου εδώ:[B] κλικ[/B]

Δεν νομίζω να υπάρχει κάποιο κόλλημα αλλά αντιθέτως βλέπω κάποια έλλειψη αυτοεκτίμησης. Σε βλέπω ψαγμένο… :lol::lol:

Τι τους κάνεις δηλαδή?

Να μου μαθαίνουν το multi-quote! [U]Αξέχαστος[/U] μένω… δεν βλέπεις τι ήθελες multi-quote και στα 667 Post μου? Θα ήταν υπερβολή… :lol:

Αυτή τη στιγμή πάντως πονάνε τα μάτια μου από την έλλειψη συντακτικού, ελπίζω να μην μου μείνει αξέχαστο.

Αυτό σε πείραξε μορφωμένε… :lol:

Πριν εγκαταλειψει το ματαιο τουτο φορουμ ο Wrong μου στειλε το παρακατω μηνυμα σε pm…

εισαι μεγαλο βλημα χοκαμ. φυσικα δεν εισαι μονο εσυ βλημα εδω μεσα αλλα βρισκεσαι σιγουρα στην πενταδα

Επιτελους ειμαι σε ενα τοπ5!!!Η χαρα που ενιωσα ηταν απεριγραπτη.Επισης αν οι αλλοι 4 συμφορουμιτες δεχτηκαν παρομοια μηνυματα,ας κανουν ενα βημα μπροστα.

Επισης μεγαλη χαρα την εχω,γιατι ειχαν να με αποκαλεσουν “βλημα” γυρω στα 25 χρονια ξερω γω και μ επιασε μια νοσταλγια.

Κρατω αυτο το μηνυμα για παντα στο inbox μου και χαιρετω με δυνατο χειροκροτημα και ενα λυγμο τον μεγιστο Wrong.Οh captain my captain…

Δεν είμαι καν στην 5άδα :cry:

αξιος, ΑΞΙΟΣ:D:D

εμεις δυστυχως αρκουμαστε στο ‘ασχετοι’ και ‘αμορφωτοι’ κτλ…:(:frowning:

Έχεις και γατάκι; 8O

Ευχαριστω παιδια!!Και στα δικα σας!!!