Black Metal Albums

=D

βρισκεται πουθενα αυτο?

Μπορείς επίσης να τσεκάρεις The Puritan. Περισσότερο doom παρά black (τουλάχιστον μέχρι τη μέση, μετά blackίζει τρελά, το λέω γιατί το πιο πιθανό είναι να βρεις το Lithium gates που είναι δυο ep μαζί).
Του Sami των Reverend Bizzare.
Kαι ούτε μένα με ενδιαφέρει το depressive, so…

Aν και η ιδέα bm μπύρας μου αρέσει πολύ, θα είμαι off στο Hellfest 8)
Mε κ.κ. Γιοβανίτη και Csihar να προσέχετε, γιατί σας βλέπω να τη βγάζετε με τίποτα plasma pool και σια :roll:

σοβαρα πατα τις σελιδες αντιστροφα … τωρα για το bloodoline τι να σου πω , αν δεν ακους μπλακ οκ δν σαρεσει το κατανοω … αν ακους μπλακ κ δν σαρεσει τοτε οχι δν κατανοω. Απλα επειδη βαριεμαι κιολα τσιμπα μια απαντηση του στυλ “γουστα ειναι” και ψαξε κατι αλλο με καλη παραγωγη και ριφς 8)

Και γαμώ αδερφέ.Και 'γω το άκουσα καμια 2 μήνες πριν,τους ανακάληψα ψάνχωντας πληροφορίες για τους KTHRSS.Similar artist να το πώ.Φοβερή δουλειά!

Υ.Γ : Δε ξεκολλάω από το τελευταίο Nachtmystium… :-s

I liked mate,thumbs up 8)

Εντιτ:Οπως ειδα εχει βγει και σε βινυλιο :slight_smile:

ακουω black αλλα δεν μου ειπε τιποτα.δεν βρηκα κατι μεσα στον δισκο που να με κανει να θελω να τον ξανακουσω.δεν μπορεσα να ξεχωρισω τιποτα.

παιζει να μην ακουστει σχετικο αλλα τι γνωμη εχεις για Furze και τα μπλακ του Ildjarn

σε δευτερο επιπεδο και πιο σχετικο , τι σου λενε οι DHG και οι Dodheimsgard ?

βγαινει νεα κυκλοφορια Deathtrip σε υπερτουμπανο συσκευασια κτλ btw

edit : nomisteri πραγματικα … σου χρωσταω για το Ascension φιλε … οχι σοβαρα τωρα

Με εκανε κιμα κυριολεκτικα το ομωνυμο απο απο το With Burning Tongues.Ειδικα το ριφ στο 5:00.

Παλικαρι στο Last.fm σπερνει βρομες για μελοι απο Katharsis k Orlog.Λογικα παπαριες αλλα οχι κ αφυσικο!

Για πες μας λεπτομέρειες ή δώσε κανένα λίνκ

:-k

Ascension είναι πάρα πολυ καλό και κρίμα που δεν το πήραμε γραμμή νωρίτερα…

Μπράβο στο Νομιστεράκι για την ανακάλυψη

shining-blackjazz με αυτο εχω μια ιδιαιτερη σχεση,απλα θεοι!!!

Αλλοι Shining ειναι αυτοι,ξεκαρφωτοι με αυτο το θρεντ :stuck_out_tongue:

μαλλον δεν τους εχεις ακουσει.:lol:

Τους εχω ακουσει αλλα εξακολουθω να επιμενω :stuck_out_tongue:

οκ,και παλι φιλοι!!!:slight_smile:

To Ascension ειναι θεϊκο. Κριμα που το χει κοψει ο αγιογδυτης ομως, τα μεταφορικα του μπλουτεναισεν πανε στο θεο! Εχει φυγει γι αγορα, αλλα απο καποιο αλλο διστρο μολις αδειασω να δω με το καλο

Γενικα να παρακολουθειτε τις κυκλοφοριες του τυπου, εστιαζεται κυριως σε γερμανικο μαυρο μεταλλο ποιοτητας πρεμιερ λιγκ

Το ψήνω, λογικά μέσα.

Αν πάω όμως στον Καιάδα για αυτόγραφα με μπλούζα Λένιν, θα μου δώσει?

Παιζει να σκασω μυτη και εγω.

Αν δε σου δώσει αυτός, θα σου ζητήσω εγώ μη στεναχωριέσαι!

Μη φοράς τέτοιες μπλούζες όμως, θα σε κοιτάνε καχύποπτα σε πορείες του σύριζα ε.:lol:

Το έψηνα αυτό το event, αλλά χωρίς μετρό μάλλον άκυρο ρε γμτ.

Κι εγω δεν ξερω,δυσκολο μαλλον λογω δουλειας…