Bring Me the Horizon @Ejekt Festival 24/07/2024

🔥Can you feel our hearts?🔥

Οι BRING ME THE HORIZON για πρώτη φορά στην Ελλάδα στο Ejekt Festival στις 24 Ιουλίου!

Έναρξη προπώλησης: Παρασκευή 08.03 στις 12.00 το μεσημέρι

Εισιτήρια για ημέρα ΒΜΤΗ
Arena: 55 ευρώ (early bird), 60 ευρώ (Phase A), 65 ευρώ

VIP: 140 ευρώ (early bird), 160 ευρώ (Phase A)

Διήμερα εισιτήρια (ημέρα Κorn + ημέρα BMTH)
Arena: 105 ευρώ (early bird)
VIP: 270 ευρώ (early bird)

12 Likes

ΩΠΑ

είναι ποστ

1 Like

ooooo να σου!!!

2 Likes

Ναι γαμω!

2 Likes

:tada::tada::tada: συναυλοδανεια τωρα

6 Likes

Τεράστια ανακοίνωση αν και δεν ακούω . Θα το σκεφτώ όμως πολύ σοβαρά γιατί είναι once in a lifetime

4 Likes

This.

Is.

Sempiternal.

Γτχμ.

3 Likes

Τι λειπει για να κλεισει το καρε?

8 Likes

Και τιποτα bad omens να εφερναν μαζι, λουκουμι θα ηταν.
Παιζουν μαζι κ ιταλια

4 Likes

Επιβάλλεται θα έλεγα, με σαπορτ Trivium μιας και είναι τσικνοπέμπτη και έχουμε αρχίσει τα κρασιά από τη δουλειά και λέμε ο,τι γουστάρουμε

7 Likes

Trivium θα δουμε του χρονου μαζι με bullets στο επετειακο… (πηραν τα μυαλα μου αερα μετα το σημερνό)

4 Likes

BTBAM + Architects + Parkway Drive πριν απο χρονια Αγγλια ειχα πετυχει, που φανταζομαι ειναι υγρο ονειρο για πολλους.

Βλεποντας το σετλιστ παντως, με τα βιας να αναγνωριζω 4 τραγουδια οποτε εχω απομακρυνθει αρκετα :stuck_out_tongue: Chelsea Smile και Pray for Plagues ρεεεε (αν και παιζουν Diamonds arent forever νταξ).

3 Likes

Δεν παίζουν μονο Ιταλία μαζί. Είναι σε πολλές ημερομηνίες οπότε ελπίζουμε βάσιμα.

2 Likes

Ρε μαλακες μια φορά έκλεισα για Graspop και το μισό έρχεται Ελλάδα :stuck_out_tongue::stuck_out_tongue: (υπερβάλλω λίγο αλλά this is sempiternal στα μέρη μας???¿?¿?..)

1 Like

Για eject περιμένουμε κ άλλη μέρα;

Οχι αλλη μερα παιδια! Ειλικρινα! Εχω σημειωσει 27 διαφορετικες ημερομηνιες με τελευταια συναυλια αυτη των Rage, συμπεριλαμβανομενου ενος 2ημερου των Nofx στο Eindhoven. Οτι αλλο ειναι να ανακοινωθει, ας κουμπωσει στις ηδη υπαρχουσες ημερομηνιες! Αλλωστε περιμενουμε κι αλλες ανακοινωσεις για τις ημερες των Offspring, Bmth, Korn και φανταζομαι και καποια σαπορτ για Rammstein και Qotsa!

Rammstein παιζουν παντα οι κοπελες με το πιάνο ( Abelard )

1 Like

Μπήκα 10 λεπτά πριν την προπώληση πήρα αριθμό 520 και δεν πρόλαβα τα 55άρια. Πρέπει να ήταν 2-3 το πολύ μάλλον.

σίγουρο…