Candlemass - Trouble - Ghost - Hell - Lord Vicar 8/10/11 @ Fuzz Club

Trouble - Lord Vicar ΓΚΑΒΛΕΣ! Candlemass το κερασάκι στην τούρτα. Ωραία νέα ρε μάγκες!!!

ΠΩΣ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΑΥΤΟ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΕ; CANDLEMASS-TROUBLE-LORD VICAR ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ:eek::eek::eek:

ταρατατζουμ

[B][SIZE=“5”] ΓΕΑΑΑΑ [/SIZE][/B]

Ωραία λοιπόν για δεύτερη φορά μια απο τις αγαπημένες μπάντες με υπερβολικά καλά σαπορτ για τους φαν του είδους και μάλιστα παίζοντας ολόκληρη τη ΔΙΣΚΑΡΑ. Τι άλλο να ζητήσει κανείς;

Να ξαναφτιαχτούν οι Reverend Bizarre και να κάνουν special guest!!!

:papas:

ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΤΟΥΣ CANDLEMASS ΜΑΖΙ ΜΕ TROUBLE ΚΑΙ LORD VICAR??? ΛΑΤΡΕΙΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΤΟΥΣ καρδούλες

Ρε παιδιά όλα καλά και όλα ωραία, δε λέω, αλλά στο γκαγκαριν έχει καλύτερο ήχο, ε και να… Ας είναι…εξάλλου μία φορά θα μας δοθεί αυτή η ευκαιρία…

[SPOILER] ποστ στο απωθημένα -μετά από λίγες μέρες κυκλοφόρησε η φήμη.8) Το ότι θα έρχονταν όμως και οι Lord Vicar αυτό πια κι αν ΔΕΝ το περίμενα…

[/SPOILER]

έδιτ τους έγραψα και μαζί στη σειρά… ;ρ

Άντε του χρόνου να έρθουν και να παίξουν όλο το Nightfall!
:smiley:

οι lord vicar γαμούν.

Γεμίζει και το επόμενο Φθινόπωρο, με πολύ καλά live, και αυτό είναι και απ’τα πιο ενδιαφέροτα:):!:

εννοειται θα ειμαστε εκει…!!! :smiley:

Τώρα το είδα…Γαμάτα ρε, μακάρι να κλείσουν και εδώ πάνω ρε γαμώτο…
Παίζει να κατέβω, θα δούμε. Απωθημένο το χω τόσα χρόνια ένα λαηβ στην Αθήνα.

Πολυ απλα αυτη η συναυλια δεν χανεται… Ολο το Epicus Doomicus Metallicus που ειναι τεραστια λατρεια… Αυτα ειναι.:smiley:

Εισιτήρια πότε περίπου λέτε να δούμε (και πόσο?) ???

Ενα 35αρι πανω κατω!

Ναι και εγώ τόσα πιστεύω.Δεν πιστεύω πως θα είναι τρελά ακριβό το εισητήριο.

φτάσαμε να δίνουμε 35 ευρώ και να λέμε ότι είναι κομπλέ. γαμώ τον πληθωρισμό μου γαμώ #-o

ε ρε συ έρλικ σε σύγκριση με άλλες συναυλίες που σου κόβουν εντελώς τον κώλο

Σχετικά καλά είναι τα 35 ευρώ για αυτά τα τρία συγκροτήματα… Εδώ για μία μπάντα πάμε και δίνουμε 35 και 40 ευρώ ή 50-60+ για δύο κλπ… ξέρω εγώ… Οπότε σε σχέση με κάτι άλλα λογική μου φαίνεται η τιμή, αρκεί να μην είναι παραπάνω…

γενικά δεν είναι λίγα τα 35-40 ευρώ που τα δίνουμε στο έτσι χωρίς να το σκεφτόμαστε. δίκιο έχετε ότι συγκριτικά με τα 35 ευρώ που δίνεις για ένα γκρουπ, τα 35 για 2-3 είναι καλύτερα, αλλά αυτό δείχνει και στον πόσο διάολο έχουν φτάσει οι τιμές. να θεωρούμε πολύ καλό το αυτονόητο.

καλά σίγουρα είναι αρκετά τσιμπιμένες οι τιμές γενικά.
Αλλά θα ακούσουμε τους πατέρες της doom οπότε…8)