Chania rock festival 2010 (5 & 6 αυγούστου - εθνικό στάδιο χανίων)

ερωτηση: παιζει κανεις να ξερει αν υπαρχουν ακομα εισιτηρια για αυριο???
αν παω αυριο πρωι απο τα ταμια θα βρω??? πλιζ αν καποιος ξερει ας απαντησει!!! θενξ!!!:smiley:

ναι μανάρι, και στο ταμείο θα βρεις, και την ώρα του λάηβ θα βρεις.
απλά είναι 5 ευρώ πιο ακριβά

πώς ήταν το live?

Poem/Planet of Zeus ΓΑΜΗΣΑΝ, universe δε μ’άρεσαν σε ανοιχτό χώρο, Last Drive meh.
Γενικά άξιζε, λίγος αλλά ωραίος κόσμος, ωραίο merch

:(:frowning: ήθελα πολύ να πάω…:(:frowning: τι έπαιξαν οι poem?

ffffff να θυμηθώ:
pillow sickness
end of season
giant
eagerly await
instinct (?)

νομίζω αυτά? δε παίξανε against me, θα κόλλαγε.

εδιτ: μαλακίες λέω, δε παίζει να παίξαν 5 κομμάτια, ξεχνάω.

ζηλεύω…όχι against me??? 8O8O καλά όποια και να έπαιξαν…ο δίσκος τους τα σπάει…

και giant να προσθέσω, και το μικρό ψιλο-tool instrumental που παίζουν στα λάηβ. γαμώ ήταν, αν είσαι κρητικός βλακεία έκανες :confused:

δεν είμαι κρητικιά:p:p αν ήμουν εννοείται πως θα είχα πάει…:cry:

εντάξει, θα τους δεις κάποια στιγμή!

Οι Poem, είναι μια ξεχωριστή live εμπειρία:):!:

βρηκα χθες το βραδυ!!!:D:D:D
\:D/ :dance: \:D/

το ελπίζω…:papas:

τους ποεμ βασικά τους γάμησαν τον ήχο αρκετά. πολύ ψηλά ο κιθαρίστας, πολύυυ χαμηλά ο frontman (και φωνή και ρυθμική). κρίμα.

ok, σηκώθηκε ο internet addicted από τον υπολογιστή επιτέλους για να κάνει κάνα μπάνιο για να ετοιμαστεί για την καλή του.

+5 ευρώ αν πάρεις από κει, δεν υπήρξε ενημέρωση για αυτό ε.

btw, λίγο μυστήριο να χει προπώληση 20, 35 και 50 (διήμερο), ενώ επιτόπου οι τιμές να είναι 25, 40 και… 50 πάλι το διήμερο. δε μας χάλασε όμως.

στα του λάηβ λίγο πιο αναλυτικά.

μπήκα αφού είχαν αρχίσει οι planet of zeus, πρώτη φορά τους είδα. πολύ καλοί ήταν, πήρα και το cd τους (αν κι ακόμα δεν κατάλαβα γιατί η κοπελίτσα στο merch μου το πούλησε 10 ευρώ και δε μπήκε στον κόπο να με ενημερώσει για την προσφορά μαζί με το t-shirt).

univerese παίξανε λίγο, καλοί ήταν κι αυτοί, η τραγουδιάρα στα γνωστά επίπεδα, την περασμένη φορά μ’ αρέσανε περισσότερο όμως.

ποεμ ΣΚΑΤΑ ήχος. δλδ γιατί έτσι. η ρυθμική δεν ακούστηκε καθόλου στο λάηβ, η φωνή σκιζότανε αλλά δεν έφτανε στα αυτιά μας, ενώ από την άλλη η lead κιθάρα μας ξεκούφανε. α, κι αυτοί παίξαν πολύ λίγο…

οι last drive ψιλοαπογοήτευση. ενώ τα τραγούδια τους ροκάρουν, φωνές και σόλο υστερούσαν αρκετά…

αυτά.

διώχτε τους άμπαλους ηχολήπτες.
αξιοπρεπέστατοι Wasp (με όλα τα δεύτερα φωνητικά προηχογραφημένα) και τους έθαψε ο ήχος.

goblin για ακόμα μια φορά βαρετοί, δε ξέρω τι παίζει με αυτούς, μετά το 5ο κομμάτι βαργέμε.
spitfire με το που άκουσα τον τραγουδιστή σηκώθηκα κι έφυγα.
eastern front γέλιο πολύ, αλλά τι ξέρω εγώ από μπλακ μέταλ!

τους άλλους δε τους πρόλαβα.
καλά ήταν γενικά!

αδερσαηντ δεν είδα, αλλά αδέρφια δε γυρνάω έτσι στην αθήνα, ΕΔΩ ΑΦΗΝΩ ΑΝΟΙΧΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ για συνάντηση.

ρε χεστήκαμε για την αδερσάηντ, ΤΖΩΝ_ΒΛΑ ΕΙΔΕΣ???

όχι :frowning:

ανοιχτή πρόσκληση και σαυτόν.

+φωνω σε ολα οσα γραφεις για το φεστιβαλ και συμπληρωνω μονο πως οι ΔΕ.ΜΑ.Ξ.Η.ΜΑ.Μ γαμησαν!!! παρα πολυ καλοι!!!

οσο για το τελευταιο που λες… οταν επαιζαν οι eastern front ημουν ακριβως απο πισω σου… περασες απο διπλα μου δε, πανω απο 2 φορες και ομως δε με καταλαβες… πως να εκλαβω τωρα αυτο μου λες???

καλά, ο ηχολήπτης ή ξάδερφος του τζόνι βαβούρα ήταν ή ήθελε να μας κουφάνει κι εμάς για να μη νιώθει μόνος σε τούτο το μάταιο κόσμο.