Chania rock festival 2010 (5 & 6 αυγούστου - εθνικό στάδιο χανίων)

ξέρωγω, εσύ με είδες και δε μίλησες :expressionless:

Ναι, αλλά εσύ υποτίθεται είσαι ο τυχοδιώκτης… Η άλλη σιγά. :stuck_out_tongue:

εμενα μου αρεσε σαν συνολο πολυ καλυτερα η πρωτη μερα απο την δευτερη…συναντησα και 3 μελη απο το φορουμ…ολα καλα :D:D:D

άσε ρε, πήγαμε να σου μιλήσουμε και μας την έπεσαν οχτώ νοματαίοι.

φύγαμε απ’ τα χανιά, συνεχίζουμε από ΗΡΑΚΛΕΙΑΡΑ για μια μέρα και από δευτέρα αθήνα πάλι, κλαψ.

για χτες, ουσιαστικά orange goblin & wasp είδα. goblin δεν είχα ξαναδεί, αλλά μου βγάλαν περισσότερη αρκουδίλα και λιγότερη μανιταρίλα απ’ όσο ήθελα. wasp τα ίδια με τις προηγούμενες φορές, δεύτερα φωνητικά κονσέρβα, αλλά γενικά ευχαριστημένος (σε σχέση με αυτό που περίμενα πάντα).

ο ηχολήπτης μας ΞΕΚΟΥΦΑΝΕ. δλδ ήμαρτον ρε αδερφέ, όλα στο τέρμα τα βαλες. αναρωτιέμαι αυτοί που ήταν μπροστά τι (και αν) ακούνε σήμερα…

οοοοι ποτε θα ερθετε ηρακλειο?

εγώ είμαι ήδη εδώ, κάπου θα με σύρουνε απόψε και αύριο βράδυ φεύγω.
ο άλλος πήρε τα όρη και τα βουνά.

oi oi που πηγε??? και δεν λες τιποτα να παμε καμμια βολτα ε? [-X[-X

χωσου δουδ

Λοιπόν μαλάκες είναι 7 Αυγούστου, είμαι μόνος κι άφραγκος στην Αθήνα και όλη μέρα ακούω drone-ιές και βλέπω αυτά τα τσιλιμπουρδίζματα.

Ε νιώθω σαν τον τύπο στο 0.25 ε

ε κανε υπομονη να γινουμε 2 στην αθηνα,θα ανεβω στις 21 μαλλον :smiley:

υπαρχουν και χειροτερα, αλλα δεν τα διηγουμε γιατι εχω μελλον ακομα=/

κ εγώ μόνος θα είμαι Αθήνα τότε… αλλά φραγκάτος! :naughty:

bleeding αν εξαιρεσεις το μερος για τις dronies , ειμαι 100% σαν εσενα οποτε μην μασας δεν εισαι μονος σου :smiley:

μην κανεις σαν γκομενα,take it as a man στην τελικη δες το σαν ασκηση zen

(γιατι μονος ρε αρχηγε ?εσυ δεν ειχες κοπελλα ρε ? τι εγινε ,βρηκε το folder ‘τσεχικες ιστοριες’ και σου φερε το pc κατακεφαλα? :lol::lol::lol: )

@Dude

αμα θες ανοιγω και thread για σενα ε :stuck_out_tongue:

Τωρα που πηρα το κολαι , ποιος με πιανει 8)

θα θέλει να κοιτάξει κανείς για τη συναυλία κ θα βλέπει όλα τα ερωτιάρικα μηνύματα ανάμεσα σε χρήστες εδώ μέσα … love is in the forum λαίμαι ! :stuck_out_tongue:

Πάντως, πράγματι η πρώτη μέρα του φεστιβάλ ήταν καλύτερη.

[SIZE=“1”]την δεύτερη δεν πήγα…[/SIZE]

καλό ε? :stuck_out_tongue:

who are u??:-s:-k

jim θα δουμε λεμε οταν ανεβω να κανουμε meeting
;p

Ανέβα εσύ πρώτα με το καλό κ τα ρυθμίζουμε… Θα δούμε τί θα κάνουμε… Να δούμε κ ποιοί θα’ναι Αθήνα τότες. :stuck_out_tongue:

Edit: Το σταματάω εδώ - όχι άλλο off topic.

Τελικά πολλοί φορουμίτες στα χανιά ε? :stuck_out_tongue: Δεύτερη μέρα δεν πήγα αλλά είμαι σίγουρος ότι η πρώτη ήταν καλύτερη. Planet of zeus οι κορυφαίοι της βραδιάς για μένα. Είχα και καιρό να τους δω και εγούσταρα τίγκα. Η πρώτη μπάντα ψιλοαδιάφορη, οι Universe 217 πάντα σε καλά στάνταρ αλλά μου φαίνεται περίεργο να τους βλέπω με τόση ζέστη, οι πόεμ με κούρασαν. Οι Last Drive καλοί πρέπει να ήταν καθώς τους άκουγα ενώ κοιμόμουν :stuck_out_tongue:

nik crete, την επόμενη φορά σκάσε και κάνα ψιλό να πάρεις μη-κουφό ηχολήπτη ε

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: πόσα παραπάνω να σκάσουμε;;; :slight_smile: - Δε νομίζω να υπάρχει κανέις που να νομίζει οτι οι WASP δεν είχαν δικό τους ηχολήπτη…

Επίσης έκαναν soundcheck για 2μιση ώρες μην “επιτρέποντας” στην ουσία σε καμία άλλη μπάντα να προλάβει να κάνει πλην των SPITFIRE που πρόλαβαν λίγο…