Τι ταινία είδατε σήμερα στο cinema?

Οκ, μ έπεισες…

btw μόλις γύρισα…είδα αυτο:

DEFINITELY not just an action movie…

έχει δει κανείς το scream 4;
αξίζει τίποτα ή να ακολουθήσω τις κριτικές που πήρε;

Τα εγραψα και 2-3 σελιδες πισω.Γενικα μαυρο χαλι.:wink:

πολύ ενδιαφέρον δείχνει το Hanna στη πίσω σελίδα, ίσως το τσεκάρω!

τούτη από καινούργιες, μακάρι να υπήρχαν παρόμοιες σαν αυτή το Kick-Ass και το Defendor…

το δα και γω χτες το scream 4. ποιό παρακμιακή ταινία δεν έχω ξαναδεί. ταινία χωρίς υπόθεση και προσπαθεί να ακολουθήσει την τακτική κάθε θριλερ που δεν έχει υπόθεση, δηλαδή να δείξει μόνο αίμα κάτι στο οποίο απέτυχε κιόλας.

Κριμα γιατι μια καλοκουρδισμενη περιπετεια επ. φαντασιας, στα τελευταια 15 λεπτα κατερευσε , εξελιχθηκε σε αμερικανια ολκης και γεμισε πιο πολλες τρυπες απο γραβιερα…κραταμε παντως τον Ντανκαν Τζοουνς ΑΚΑ Moon, που στην πρωτη του αμερικανικη μεγαλη παραγωγη στουντιο κρατησε δυνατα τη σκηνοθεσια και αφησε το στιγμα του, εστω και αν το σεναριο δεν ηταν αυτη τη φορα δικο του…

ωραίος φαντάρος είσαι:p:p:p

oυ ρε, πηγα και γω ενα σινεμα ΣΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΜΟΥ και θα μου το βγαλετε απο τη μυτη:p(και ΔΕΝ ειδα και δυνατη ταινια καν)

ευτυχώς που είπες οτι δεν ήταν δυνατή ταινία γιατί σκεφτόμουν να πάω να την δω και εγώ.

…κάτι είδα
…για το dvd μόνο, κιαν
:):!:

12 Μαΐου στους ελληνικούς κινηματογράφους.

χαχαχα το είδα και εγώ απο ίντερνετ.
ρε η Gale πόσες φορές θα μαχαιρωθεί; 8O
δεν ψοφά με τίποτα

[SPOILER]αίσχος η ταινία[/SPOILER]

Ειδα το thor

Πολυ καλο, ειδικα στις στιγμες που εδειχνε το ασγκαρντ και μονο ειχε μια πολυ επικη αυρα για να το πω ετσι. Τωρα νταξει προφανως σε μια ταινια ποσων μυριων πρεπει να πεσει και ξυλο, το οποιο πεφτει, οχι υπερβολικο, αλλα ειναι και αυτο πολυ εντυπωσιακο. Παντως ειναι απο τα πιο τιμια μπλοκμπαστερ που εχω δει. Καταπληκτικα εφφε, καλη σκηνοθεσια, ο μπρανα εμβαθυνει αρκετα και στους χαρακτηρες του λοκι, του θορ και του οντιν με αυτα τα σημεια να ειναι τα καλυτερα της ταινιας και καλες ερμηνειες. Αξιζει το εισιτηριο για μενα.

Βεβαια μου εσπασαν λιγο τα αρχιδια με το τι μωρο ειναι ο hemsworth αλλα…κριμα που η kat dennings φορουσε συνεχεια παλτο!

+1

από τις καλύτερες μεταφορές χαρακτήρα κόμικ στην μεγάλη οθόνη. Βασικά ήταν όπως έπρεπε. Πολύ εύστοχα τα περί επικίλας, και εμβάθυνσης στους χαρακτηρες. Επίσης γούσταρα, που τα περισσότερα γεγονότα διαδραμματίστηκαν στο Αασγκαρτν και πάνω γενικώς, και όχι στη γη. Δηλαδή το ανθρωπινο στοιχειο ελειπε οσο επρεπε, η αλλιως υπηρχε οσο επρεπε καιγαμησε αυτο (oπότε γλυτώσαμε και το γλυκανάλατο).

Αρκετή δόση χιούμορο υπήρχε.

Το ναταλάκι (πόρτμαν) πάλι μας γκάυλωσε

Ο τυφλός φύλακας ήταν ΘΕΟΣ

? σωπα ρε.είναι τόσο καλό? και εγώ όταν είχε ανακοινωθεί έκραξα με την μια…

Για το Thor γενικά κυκλοφορούν πολύ καλές κριτικές και στο internet και έχω ψηθεί άγρια να το δω πλέον.

Kοιταχτε ως marvel-ο-νερντουλο μου φανηκε απροσδοκητα καλό. Αλλα και η υπολοιπη παρεα γουσταρε τιγκα.
Δειτε το. Και για μενα αξιζει τα λεφτα του

Δε χρειαζεται 3D. Τζαμπα τα 2-3 ευρω παραπανω. Εβγαζα τα γυαλια και ηταν το ιδιο.

ανετα απο τους πιο κουλ χαρακτηρες που εχω δει ε!

χχαχαχ ναιιι ρε!

Και anthony hopkins πολυ καλος στο ρολο του θεου ΟΝΤΙΝ!