Deftones

Βέβαια πάντα υπάρχουν και τα χειρότερα

2 Likes
2 Likes

Ήμαρτον!

Έχει φυτρώσει ο μπάφος στο κεφάλι

1 Like

2020-11-16 18_38_07-Deftones Guitarist -

2 Likes

Clickbait

3 Likes

Κομματαρα και κλιπαρα :gem:

5 Likes

In a recent podcast with Gnostic Academy on YouTube, Deftones guitarist Stephen Carpenter opened up about his flat earth beliefs: “What snapped me out of my dream was all the things to do with air travel and the flight routes and stuff like that. Because I literally just came back from being on a plane. You know I’ve looked out the windows left and right of planes for years now and I’ve always been like wow look how far you can see. And never in any of those viewings do I ever remember anything representing a globe be present. Like you just know that whether you’re over land or over the ocean it’s just a table down there. It’s just a table top.”

He added: “I could explain things to people in depth. I could explain every little detail, everything I’m aware of. Until you actually see something that you connect to, don’t make no difference.”

Πρέζα γλυκιά

4 Likes

αρχίζει να γίνεται εθισμός…

Με τελευταίο το “Saturday night wrist” δεν πας πουθενά, φίλε μου.

δεν με επιασε ποτέ, όσες φορές και να το προσπάθησα, τι να πω bad timing :man_shrugging:

καλά τα 5 πάνω όλα S είναι για μένα, απλά τα άπλωσα…

για μένα αυτήν θα ήταν ωραία ιδέα για ένα μελλοντικό παιχνίδι… μία μπάντα κάθε βδομάδα, με κάποιους κανόνες, π.χ. 2 ανα tier

2 Likes

Σκέψου εγώ το βάζω 3ο ή 4ο! :astonished:

Συνεχίστε να γράφετε μπας και κρυφτεί το χαντάκωμα του Around The Fur :exclamation:

3 Likes

τα 3 πρώτα είναι μπετονιαρισμένα για μένα… μετά μπαίνει η πιο nu metal περίοδος γιατί το ζήσαμε όσο γινόταν (με σφήνα από το ohms που είναι άλλη τελείως φάση)

καλα το gore μουσικό χαλί…

αν δεν είχε τον max θα ανέβαινε επίπεδο…χαχαχαχ… αστειεύομαι… δυσκολεύομαι να το ανεβάσω πάνω από το ντεμπούτο ενώ το Ohms έχει ακόμη φρέσκια χρυσόσκονη

1 Like

Εγω το μονο που διαβασα εδω ειναι “Λοιπον παιδια ξεκιναω το Let’s Play VI”

Μετα θα βγαζεις και μεσους ορους για καθε δισκο, και ενα απολυτο ranking στο τελος, θα κανεις και τα στατιστικα, και το ποστ στο instagram, και τους πινακες, και θα περναμε ολοι ωραια (εκτος απο σενα)

1 Like

μεσα στο μυαλό μου είσαι σατανά!!! :ninja: ας κοιμηθούμε πάνω σε αυτό!!! :grin:

1 Like

Πρωτα κανε παιχνιδι με πολλ στο οποιο θα διαλεγουμε σε αυτο το παιχνιδι… γενικα καντα ολα παιχνιδια!

1 Like