Dexter

το προηγουμενο το βαζω μεσα στα τοπ 5 επς δεχτερ εβερ :expressionless:

[SPOILER]η ολη ιστορια με τον γιο τρινιτη, ειδικα αμα δεν ξαναεμφανιστει, ηταν τελειως ακυρη και ξεμπαρκη κατεμε αχρειαστη. Οπως επισης το να διωξει τον Μπραην σε ενα μονο επεισοδιο. Ηταν δηλαδη σαν ιστορια μεσα στη γενικη ιστορια της σεζον aka αχρηστο.[/SPOILER]

ναι αυτα που λες στο σποιλερ ισχυουν…

[SPOILER]αλλα εγω τα ενιωσα σαν φιλερς για να προωθησουν στο συγκεκριμενο επεισοδιο οτι εχει αρχισει να το “χανει” λιγο…απο αυτοελεγχο μεχρι και τα διαδικαστικα…υπαρχει μια συγχυση και απροσεξια[/SPOILER]

We are so excited to announce that DEXTER has been renewed for two more seasons!
Michael C. Hall told us that ?On behalf of the entire DEXTER family, we relish the invitation to delve ever deeper into Dexter?s world.?
Production will begin on season seven in 2012 in Los Angeles and seasons seven and eight will consist of 12 episodes each. We can?t wait to watch the story of Dexter Morgan play out!

μαλακια…
8α κουράσει και αυτο…(που εχει λιγο) :confused:

με 2 ακομα θα παει οντως μακρυα η βαλιτσα

[SPOILER]επιστρεψαμε στα καλα επεισοδια
μ’αρεσει οταν η ντεμπρα εχει παραπονα απο τον ντεξτερ

εξαιτιας του μπατιστα θα πληγωθει τωρα η jamie <3

τον κουιν ποτε θα τον διωξουν απο το τμημα; εχει προσφερει ελαχιστα στις υποθεσεις. Κοιμαται με τους μαρτυρες. Δεν επισημοποιει τους πληροφοριοδοτες. Συνεχεια μπλεκει σε καυγαδες. Ελεος[/SPOILER]

[SPOILER]Για μπάτσες ο Μπατίστα.

Μου φαίνεται πλέον (κι εμένα) ότι ο Γκέλαρ δεν υπάρχει,και μιλάμε για διχασμένη προσωπικότητα…

Κουίν,μαζί με τον Μπασίστα στους καρχαρίες,σιχάματα!!

[/SPOILER]

Η ψυχαναλύτρια πανέμορφη παρεμπιπτόντως <3

[SPOILER]Εν τω μεταξυ ειναι φανερο οτι ο Μπατιστα ηταν αυτος που θελει να καλυψει η Λαγκουερτα ετσι;
Και οντως αυτο με τον Γκελαρ πλεον ειναι ολοκαθαρο…ΦΑΚ δεν επρεπε να διαβασω το διπλο σποιλερ του jnt, δεν ειχα καταλαβει τη ¨χρησιμοτητα¨ του…μου εκανες ζημια φιλε μου, αθελα σου:? :)[/SPOILER]

[SPOILER]εγω νομιζω η λαγκουερτα μιλουσε με τον αλλον αρχηγο, δεν θυμαμαι ονομα. Στο πρωτο επεισοδιο παλι κατι για πορνες δε λεγανε μεταξυ τους; Βαριεμαι να ψαξω.[/SPOILER]

Επεισόδιο 9

[SPOILER]mind blown 8O[/SPOILER]

[SPOILER]Ημουν σιγουρη για τον βλαμμενο τον Τραβις και το έλεγα σε ολους8)Πολυ μούτρο ο γκομενος της αδερφής του μπατίστα:p(δεν θυμάμαι όνομα)[/SPOILER]

Για πειτε για 6η σεζον,λεει?Δεν την εχω ξεκινησει ακομα

λεει και παραλεει αλλα θα σου προτεινα να μη διαβασεις ουτε τα σποιλερ των επεισοδιων που θα εχεις δει γιατι αναφερονται σκεψεις που τελικα βγηκαν αληθινες και ισως χαθει η μαγεια

μπα δεν προκειται να διαβασω σποηλερς.Οκ θενκς,θα την ξεκινησω αμα ειναι

κολλημα η σειρουλα, αν κ ειμαι σχετικα “αρχαρειος” , τελειωσα τον πρωτο κυκλο κ εχω αρχισει απο προχτες τον δευτερο. looks promising…

εχει παυση μετα το 9ο επεισοδιο?

οχι εγω τωρα το κατεβάζω…

to 10,ok

ποοοοοο ποιος περιμενει τωρα μια βδομαδα…της πορνεος θα γινει…δεν θα με απογοητευσει το φιναλε φετος ειμαι σιγουρος

ναι…χαμος προβλεπεται!!!=D>

[SPOILER]απο πριβιου…καλα μη μ πειτε οτι η αλλη θα ερωτευτει τον “αδερφο” της!!:lol::lol:“his all i’ve got” κτλ κτλ[/SPOILER]