Αγαπημένος Drummer

ποιος θα κραξει;;;ο Ulrich ειναι οντως πολυ καλος drummer και οποιος διαφωνει ας κατσει να παιξει το And Justice For All album…πιο πολυ διαφωνω για τον Jordison τον οποιο βρισκω αρκετα υπερτιμημενο…προφανως οχι κακο drummer αλλα σιγουρα κατωτερο απο οτι προβαλλεται!!!Ο Lombardo ειναι το απολυτο Respect του ακραιου drumming καθως εθεσε τα standards και πηγε τα πραγματα παρα πολυ μακρυα!!!

Ολοι τους ειναι τρομεροι…συμφωνουμε για τον καλυτερο του κοσμου παντως…Virgil και τα μυαλα στα καγκελα!!!

Ισως εισαι ο πρωτος που ακουω να λεει πως ο ulrich ειναι καλος. Συνηθως ολοι τον βριζουν και τον κοροιδευουν. Προσωπικα τον γουσταρω με χιλια, αλλα ακομα και γω αρχισα να εχω αμφιβολιες με αυτα που ακουγα για το παιξιμο του. Ακομα και ο Lombardo ειπε ασχημα λογια για τον ulrich παντος σε ενα clinic, υπαρχει και βιντεο στο tube, και μου εκανε εντυπωση :-k

και γω πιστευω οτι ο ulrich ειναι καλος ντραμμερ.δεν ειναι θεος.δεν ειναι τεχνικουρας,αλλα δεν ειναι και χαλιας οπως πιστευουνε πολλοι!!
και γω συμφωνω για το justice.ιδιαιτερα η δικαση παιρνει κεφαλια!!!

μην ακους κανεναν αλλο παρα τα αυτια σου…αν εισαι και drummer καταλαβαινεις…κατσε και παιξε κανενα κομματι σαν το Dyer’s Eve , Battery, Blackened και αν δεν χασεις την μπαλα να μην με λενε σορτσακια:p

οχι μονο η δικαση αλλα και τα breaks του και γενικα τα χερια του παιρνουν κεφαλια!!! Τα πραγματα ειναι παρα πολυ απλα…ειναι ο drummer των metallica και αυτο απο μονο του θα επρεπε να αρκει!! Για οσους δεν αρκει και συνεχιζουν να κραζουν θα προτεινα να βγουν μπροστα σε 100.000 κοσμο και να κατσουν στο σκαμπο πισω απο το κιτ!Να δουμε τι θα επαιζαν ολοι οι ΤΥΜΠΑΝΟΓΝΩΣΤΕΣ μπροστα σε τοσο κοσμο…το μονο που θα καταφερναν ειναι τα σκατα τους να παιζουν στο σκαμπο 16α στα 280bpm απο τον φοβο!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

το αν ειναι καποιος καλος δεν εχει να κανει μονο με την τεχνικη που διαθετει αλλα κ απο την εμπνεφση!!Κ σαφος ο Ulrich ειναι πολι καλος!!

ειναι παρα πολυ καλος και τεχνικα ο π…ης Respect

Ειναι η ηταν?:-k

λες να ξεχασε να παιζει;;;προφανως ακομα ειναι…απλα δεν γουσταρει να παιζει ετσι στα κομματια που γραφουν πια οι metallica…απλα τα πραγματα!
:lol:

Aν εχεις προσεξει, εχει μικρυνει το σετ του, και στο Οne πχ, εχει κοψει κατι γυρισματα στα τομ…

Εμενα αυτο με βαζει σε υποψιες… Μπορει να κουραζεται πιο ευκολα πλεον, χου νοους…

μπα δεν παιζει κατι τετοιο…ειναι εμπορικοι οι λογοι…αλλωστε περα απο το ποσα παιζει ειναι και πως τα παιζει…και ξαναλεω…ειναι ο drummer των metallica…τα κομματια τα βγαζει γαμω στα live οποτε τι αλλο να πεις…;;;

Δεν ξερω ρε συ, επιμενω… Γενικα, ο Λαρς εχει ενα ελαττωμα -ελαττωμα για μενα-

Στα λαιβ, διαφοροποιει τα κομματια, οχι τοσο σε γυρισματα, οσο στο βασικο ρυθμο… Και γενικα, εχει κοψει αρκετα πραγματα απο τις στουντιο ηχογραφησεις…

Whatever…

joey jordison apo slipknot…απλα το παλικαρι δν υπαρχει…τα σπαει τρελα:D

PETE SANDOVAL
ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟΦΥΙΑ
NO COMMENT…

λοιπον κοιτα…μου αρεσει πολυ ο τροπος σου…καποιοι αλλοι θα ελεγαν ο Ulrich ειναι για τον πουτσο κι εσυ το ιδιο που τον θεωρεις καλο…εσυ ομως οχι…παντως οταν καποιος παιζει κατι και το ηχογραφει σημαινει οτι μπορει να το ξανακανει…οταν δεν το κανει ειναι επειδη δεν θελει…εγω παντως γουσταρω οταν στο live διαφοροποιουνται τα κομματια!!Αλλωστε το style του Ulrich σαν Drummer ειναι τετοιο…οποτε μην εισαι τοσο απολυτος με εναν drummer και ειδικα οταν αυτος ειναι των Metallica!!:wink:

το ατομο ειναι απιστευτο!!!Τον ειδα και live το 2004!!!Ειναι απιστευοτς…απο τους αγαπημενους μου Drummer!!!ο ανθρωπος που καθιερωσε το blastbeat και μαλιστα με το ενα ποδι, αυτο που μετα χρησιμοποιησαν απιστευτοι drummers οπως ο Derek Roddy και o Ηιωργος Κολλιας!!!Respect!!!

Koufatseas :lol: #-o :lol: #-o :lol: #-o 8O #-o :lol:

σωστοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος…#-o #-o #-o #-o #-o :lol: :lol:

ειναι οντως ο καλυτερος ολων των εποχων…ποιος Donati ρε;;; Σοβαρευτειτε!!!

Επειδή είμαι του “όσο πιο γρήγορα και δυνατά,τόσο πιο πορωτικα τόσο πιο γαμάτα”
ο καλύτερος drummer,for me,είναι ο Paul Bostaph(slayer@1992–1996, 1997–2001)
και ο Hell Hammer(Dimmu Borgir,2005-)
Να τους ακούς και να χτυπιέσαι!!

Ψάξε και το παρελθόν αυτών των drummer αφού σου αρέσουν τόσο…

Bob Bryar από τους My Chemical Romance_____
εχεί πολύ φάση___
όταν παίζει ____
:lol3: κ τ μαλλί του πέφτει στο πρόσωπο_____:lol3:
αλλά κατά τ άλλα είναι πολύ καλός_____