Αγαπημένος Drummer

ειδικα ο Ηellhammer εχει παρα πολυ ψωμι καθως εχει βγαλει αλμπουμ με καμια δεκαρια γκρουπς…ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ Drummer!!!

Eπισης Lombardo!!!Derek Roddy!!!Tony Laureno!!!Richard Christy!!!Γιωργος Κολλιας!!!Nicholas Barker!!!Daniel και Adrian Erladsson!!!και απειροι αλλοι…

COZY POWELL…απιστευτα ολοκληρωμενος drummer…απο το περισσοτερο funk/blues παιξιμο με τον jeff beck μεχρι το απολυτο hard/heavy παιξιμο με τους rainbow…ρεσιταλ…στη συνεχεια whitesnake,sabbath,msg…και οι solo δισκοι του πηδανε…

μεσα στους 5-10 κορυφαιους σιγουρα…και μενα ο αγαπημενος μου…:smiley: :smiley: :smiley:

Powel
Christy
Frost
Kollias
Hellhammer

Και ο αγαπημένος μου, Horgh (Hypocrisy/ Immortal)

O joey των sklipknot.Παρολο που δεν ειμαι μεγαλος φαν του συγκροτηματος μπορουμε ολοι να τον θαυμασουμε σε αυτο το σολο,που επειδυκνει ικανοτιτες

Ο Neil Peart των Rush είναι σίγουρα ένας από τους αγαπημένους μου. Επίσης, μου αρέσει πολύ ο Danny Carey των Tool.

αμα δε δεις τον Αναστασιαδη τον κωστα να παιζει τυμπανα με το fusion σχημα του Ζαχαριαδη δεν εχεις δει τπτ…απλα τπτ…ουτε Κομπαμιδες ουτε Γουεκλιδες ουτε Πιρτιδες ουτε πορτνοηδες…

Κωστας Αναστασιαδης!!! ενας και μοναδικος!!! μιλαμε παντα για Live performance!!!

Τον ειχα αναφερει και παλιοτερα στο πολλ, τεραστιος ντραμερ. Δεν σου κανουν προτομη σ’ενα απο τα καλυτερα μουσικα πανεπιστημια του κοσμου αν δεν εισαι τετοιος.

τσεκαρετε οπωσδηποτε και τον morgan agren!!

σουηδος!παιδι θαυμα,επαιζε απο μικρο παιδι τυμπαντα.σε καποια φαση της καριερας του,τον πηρε μαζι του και ο μεγας frank zappa!
εχει κυκλοφορησει καποιους δισκους μαζι με εναν φοβερο μουσικο τον mats oberg.τυφλος keybordιστας!!!

επισης εχει παιξει τα τυμπανα στο προσωπικο αλμπουμ του fredrik thordendal SOL NIGER WITHIN!!!

εδω βιντεο απο την κρατικη τηλεοραση της σουηδιας!
morgan agren και fredrik thordendal

[SIZE=“3”]σας παρακαλω δειτε το ολοκληρο.το παλικαρι ειναι εξωγηινο!!![/SIZE]

κοιτα…τον Κωστα τον εχω δει να παιζει και ξερω γενικα τι γινεται με αυτον! Ο τυπος ειναι απιστευτος!!!
Αυτο ομως δεν απαξιωνει τους υπολοιπους!!Δεν μπορεις να απαξιωνεις ετσι τον Cobham, Weckl (drummer που ο ιδιος ο Αναστασιαδης εχει μελετησει πολυ για να γινει αυτος που ειναι), Peart!! Ξαναλεω…ο Αναστασιαδης ειναι Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Ο-Σ!!! Oμως αυτοι που ανεφερες εχουν αρκετα μεγαλυτερη ιστορια και ειναι εξισου καλοι και ισως καλυτεροι (Weckl,Cobham) απο τον Αναστασιαδη!!Παλι καλα που δεν ανεφερες τον Donati γιατι αυτον και ο ιδιος ο Αναστασιαδης εχει παραδεχτει οτι ειναι απιαστος!!!

δειτε και αυτον…ειναι γυρω στα 28!Δηλαδη μικρουλης ακομα αλλα μαλλον ξερει να παιζει…εσεις τι λετε;;;
λεγεται Benny Greb!! Να το θυμαστε αυτο το ονομα γιατι ο τυπος δεν παιζεται!
http://www.youtube.com/watch?v=AsDzdUEmF-E

και ενταξει αυτος ειναι πιο μεγαλος αλλα δεν μας πειραζει…τον λενε Thomas Lang και φαινεται οτι εχει μελετησει παρα πολυ τον κυριο Donati… http://www.youtube.com/watch?v=A6n7McwuPV4

http://www.youtube.com/watch?v=elgsshbZA4k κι εδω με τον Γιωργο Κολλια!!!

Επειδη πολυ στo fusion το ριξατε εγω θα πω τον J.Read, απο τους πρωτομαστορες της καναδικης black/death σκηνης με μπαντες οπως οι Conqueror, Axis Of Advance, Revenge…

Οσοι καφροι προσελθετε…

απο καφρους εχω και εγω ουκ ολιγους:p

το μισο death metal εχει καλους drummer!!!:stuck_out_tongue:

Ρε παιδια νταξει καλα τα λετε αλλα εχετε ξεχασει το συμφορουμιτη μας,freedomofrock.Το μονο ντραμερ που μπορει να πεζει και να σφυριζει συγχρονως τοσο καλα!
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=Yky62ppqJr4
:respect: :rockon:

το σετ των ντραμς ειναι θεικο ρε χαχαχαχαχαχαχα:p … μπραβο freedom που καταρριπτεις το εμποδιο του μεγεθους :smiley:

Ναι ρε, τετοιο μπατζετ εχει η ομαδα, τι να κανουμε:p

η σακουλα του γερμανου απο πισω αποτελει μαυρη διαφημιση για να αυξησετε το μπατζετ ε?[-X

Θα βαλω τετραγωνακια :roll:

Ειναι τα λεγομενα ντραμς τσεπης… #-o
Τι να πω και εγω με την δικαση Tama που εχω στο δωματιο μου.Κανει ακροβατικα οποιος θελει να μπει μεσα!Μini drums και παλι mini drums!

:lol: :respect:

Αγαπημενος ντραμμερ ε ?? :-k

Ε, αυτος που κατεδαφησε τα παντα εν ετει 1985…

Ingo Schwichtenberg . :respect:

Γαμησε τα… Γαμω τις πολυκατοικιες με τον εκνευριστικα μικρο χωρο και τους ακομα πιο εκνευριστικους γειτονες :!: