ELECTRIC WIZARD live at Piraeus 117 Academy 23/2/2019

Οι 3 Shades of Black και η Temple Productions παρουσιάζουν
Electric Wizard ζωντανά στην Αθήνα
Σάββατο 23 Φεβρουαρίου 2019
Piraeus 117 Academy (Πειραιώς 117, Αθήνα)

ΤΙΜΕΣ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ:
• Περιορισμένη προπώληση: 25€
• Προπώληση: 28€
• Ταμείο: 30€

ΣΗΜΕΙΑ ΠΡΟΠΩΛΗΣΗΣ:

[Η προπώληση μέσω του viva.gr και του δικτύου καταστημάτων του έχει ξεκινήσει - Η έναρξη προπώλησης στα δισκοπωλεία θα ανακοινωθεί σύντομα]

1 Like

:open_mouth::open_mouth::open_mouth::open_mouth::open_mouth::open_mouth::open_mouth::open_mouth:
εεεε ???

Με κοβω να κατεβαινω για το ΣΚ …

1 Like

αφήνω μούσια και μαλλιά ξανά και ξεκινάω διατροφή για μπυροκοιλιά άμεσα.-

3 Likes

παμε μωρη μαγεια

Χαμουλις θα γινει!

λαλαλαααααα
Come fanatics, come to the Sabbath…

nice!

Return Trip live και τα μυαλα μπλεντε.
Ειδα το setlist και σκοτωνει απλα.

1 Like

Το setlist ειναι πραγματικα ανωμαλο!θα γινει της τανας

1 Like

Το ποστερ της συναυλιας

6 Likes

Έχω επαγγελματικό ταξίδι Ιταλία κ προσπαθώ να τα φέρω βόλτα για να είμαι εδώ. Μετά παίζει κ αντεργκράουντ παρτάκι στα Λιόσα. Από τις κιθάρες θα πάω στα κλαρίνα.

1 Like

Το ταξίδι ακυρώθηκε (όχι με δική μου ευθύνη), Όλα οκ για Σάββατο.

Παλι καλα.

4 Likes

Πάλι τελευταία στιγμή με κόβω

Ξερουμε τιποτα για τις αλλες 2 μπαντες???Τους krause δεν τους ξερω ουτε σαν ονομα…Τους agnes vein τους εχω ακουστα , αλλα δεν τους εχω ψαξει …Σκεφτομαι σ αυτους να σκασω…

Οι Agnes Vein είναι Θεσσαλονικείς ντουμομεταλλάδες, πολύ καλοί. Krause δεν έχω δει.

2 Likes

Live-εμπειρια χτες.

5 Likes

Πόσα g εμπειρίας?

Γράφω συνοπτικά γιατί είμαι στο κινητό.
Krauss- Σκέτη ηχορύπανση, πήγα στην είσοδο κ φόρεσα κουκούλα όχι γιατί κρύωνα αλλά για να να μην ακούω.
Agnes vein - Ωραίοι, πιστεύω χρειάζονται ακόμη μια κιθάρα για να αποκτήσουν όγκο άλλα γενικά πολύ ωραίες συνθέσεις και γενικά ποικιλία.

Electric Wizard - Τεράστιος ήχος, Καρα ντουμιλα βρωμιά ασηκωτη. Φοβερή μπάντα. Απλά άριστοι.
Από παρατηρήσεις, μόνο μια μικρή κοιλιά προς τη μέση. Επίσης, σίγουρα θα ήθελα τα φωνητικά δυνατότερα αλλά έτσι κ αλλιώς δεν έχουν κ τόσο πολλούς στίχους οπότε μικρή η σημασία.

2 Likes