Με τα emo πώς τα πάτε?

¶κου, μην ειρωνεύεσαι φιλαράκο… Εγώ όποτε γουστάρω θα πέρνω το ρόπαλο του baseball και θα δέρνω και κανάν emo άμα λάχει, έτσι γιατί μου στη σπάει η φράντζα του. Κατάλαβες? ¶μα πια, με όλους τους φλώρους! :evil:

βασικά,δεν καταλαβαίνω την όλη αντιπάθεια…
δε με ενόχλησε κανείς και τίποτα

είδες? Και εσύ πολέμιος είσαι κατά βάθος! :stuck_out_tongue:

Θα έπρεπε να σε ενοχλούν γιατί

1)Υπάρχουν
2)Είσαι κακός και brutal τύπος όπως όλοι μας

επιτελους καποιος που θελει να τους πλακωσει…ΚΑΛΑ ΠΑΜΕ:lightsabre: :smiley: :lightsabre: :smiley: :lightsabre: :smiley: :lightsabre:

Επειδή εγώ καθημερινά αντιμετώπιζα τέτοιους τύπους έχω να πω πως οι περισσότεροι είναι ψωνισμένοι και απίστευτα εγωκεντρικοί,τουλάχιστον αυτοί που γνώρισα.Και ναι μου τη σπάει το όλο στυλ τους γιατί το θεωρώ πολύ υποκριτικό.
Στα υπόλοιπα δίνει απάντηση ως ένα σημείο και η υπογραφή μου

[CENTER][SIZE=“4”]emo emo emo emo
emo emo emo emo
emo emo emo emo
emo emo emo emo[/SIZE]
[/CENTER]

ΣΥΜΦΩΝΩ αυτό το ψώνιο στο φροντιστήριο σε καθε διάλειμμα πάει να φτιάξει το μαλλί (δεν θέλει κανείς να του το πειράξει φυσικά) και λέει συνέχεια emoραίος. είναι εντελώς αλλού…8O 8O

Ρε είστε καλά; Άμα τους πλακώσετε δε θα έχω με ποιον να γελάω!!!
Αυτοί δε θέλουν ξύλο. Δε μαθαίνουν έτσι. Θέλουν απλώς δούλεμα!

για πολύ δούλεμα. όμως δενπερνάς κανα πρωί από το χαλάνδρι να τον δουλέψουμε μαζί… βαριέμαι μόνος μου… δεν έχει τόση πλάκα…

Είναι μακριά εκει πάνω! Βαριέμαι

καλα θα συνεχισω μονος μου να τον δουλευω…

Α εγώ τη συγκεκριμένη γιατί ήταν και κοπέλα(τέλοσπάντων βιολογικά τουλάχιστον!) την έκραζα καθημερινά αλλά ακόμα έτσι είναι…:frowning: Μήπως είναι τίποτα ζημιά στα γονίδια…?:stuck_out_tongue:

Βασικα η αντιπαθεια ειναι αυθορμητη. Εμενα μου βγαινει γενικα μια αντιπαθεια,αποστροφη οταν βλεπω ατομα απο μια ηλικια και μετα να εχουν ενα συγκεκριμενο στυλ ειτε ειναι goth, ειτε ειναι metal, ειτε ειναι punk. Με ενοχλει στο ματι, αισθητικα πως το λενε. Και αυτο οχι λογο του ιδιου του ντυσιματος αλλα λογω του οτι συνηθως το κολλημα στο ντυσιμο συνεπαγεται και καλο στον εγκεφαλο. Και για να μην παρεξηγηθω οταν λεω συγκεκριμενο στυλ δεν εννοω να δεις καποιον με ενα μπλουζακι μιας μπαντας που γουσταρει η να χει μαλλια ορθια η μακρια ξερω γω αλλα να ειναι σε φαση “ντυνομαι παντα κατα ενα συγκεκριμενο τροπο γιατι ειμαι μεταλλας/gothας/πανκιο κ.τ.λ.”. Μπορει οταν βλεπω καποιον emo να μου φερνει γελιο, αλλα επειδη συνηθως μιλαμε για ατομα μικρης ηλικιας το καταλαβαινω. Οταν βλεπω ομως ατομα ανω των 25 με το μποτακι το nike το παντελονι σωληνα το τζιν με τα ραφτα sodom,destruction,kreator,exodus κ.τ.λ. δεν ξερω αν πρεπει να κλαψω η να γελασω. Ειδα σημερα ενα ατομο που μαλλον με περναγε κατα πολυ στην ηλικια και μου θυμισε εμενα οταν ημουν 16 και ολο αυτο μου βγαλε μια αποστροφη οχι τοσο λογω του ιδιου του ντυσιματος αλλα της νοοτροπιας που συνεπαγεται.

Βεβαια αυτο δεν σημαινει οτι πιστευω πως δεν θα επρεπε να υπαρχουν τετοια ατομα, πως κακως υπαρχουν η πως θα χαιρομουν αν καποιος τα εσπαγε στο ξυλο. Αυτο δειχνει μεγαλο κομπλεξ.

Μονο και μονο που ασχολεισαι μαζι τους τους δινεις αξια… (Συμφωνω με Vangelis)

Προχθες στο λεοφωρειο ητανε κατι εμο, και μολις τους εβλεπα να πιανουνε το μαλλι να το κολλανε και γενικα να κανουν διαφορα, ειχα κατουρηθει απο το γελιο… Και μπροστα στη μουρη τους, αυτο αυθορμητα βγαινει…

Δεν τα πάω καλά με τα ήμο. Δε μπορώ να τα πείσω να αυτοκτονήσουν. Λαχταρώ πάντως να βγουν στις ειδήσεις τίποτα “πήδηξαν χέρι χέρι από την ταράτσα του σχολείου” φάσεις. Γενικά νομίζω πως θα χαρώ θα γελάσω και θα συνεχίσω να πίνω την κοκακόλα μου. Αυτά έχει η ζωή. Μπαν και ξύλο.


Ντάξει, τα μισά τα χώνατε όλοι πάντως. Σαικς και κσύλο λοιπόν;

Ακριβώς…

Χαλαρα, νταξ ειπαμε δεν ειναι και gothουδες

Βασικα, τα κοριτσια emo μεχρι ενος σημειου τρωγονται… Ειναι η θυληκοτητα βλεπεις… Αλλα για τα αγορια, τι να πεις??#-o #-o #-o

Τα ίδια. Λες και θα καταλάβεις ότι πρόκειται για αγόρι.