Με τα emo πώς τα πάτε?

μην ανυσηχεις μου εχει συμβει πολλες φορες να μην ξερω αν αυτο το εκτρωμα που βλεπω ειναι αρσενικο η θηλυκο η ουδετερο

ρε πλζζζζζζζζζ κατουρα και λιγο και ασε και καμια παρθενα για μας

τι εννοει ο ποιητης??

παντα ειχα μεγαλα @@ αλλα τοσα πολλα που λες για τους εμο μου εχουν γινει αλλα τοσα…ολο λογια ησουν τιποτε πιο περα

Χωρισατε??

διασταση

Σ’ αυτό το topic όλοι πλακώνονται…

ρεστλιν τελειως ασχετο διαβαζεις dragonlance ε??? δεν τα σπαει???

Ναι,έχω φάει γερό κόλλημα.Ρίξε και μια ματιά εδώ .

οχι ρε συ! απο τι εξερω emo kai rockers δεν υπειρχε η υπαρχει διαμαχη τωρα τα αλλα ειναι μικροτητες rock style it means freedom cool style nothing beneath dont say this words for fights and stuff nonsense ειναι παλυ κριμα παιδια [-X

Οι ροκάδες ίσως είναι φιλελεύθεροι και δεν γουστάρουν βία…οι μεταλάδες όμως ? :-k

ok metal boy
you right!:!:

παιδιά κρατήστε σας παρακαλώ ένα επίπεδο,ε. δεν έχουν νόημα όλα αυτά

τι να πω καθενας εχει το δικαιωμα να ντυνεται οπως θελει αλλα εχει παραγινει το κακο και οι emo καθε αλλο παρα καταθλιπτικοι ειναι το τι βρισιμο εχω φαει απο emo επειδη φοραω μαυρα αλλα οχι ετσι οπως τα φορανε εκεινοι δεν λεγεται.τωρα ακουστε συζητηση emo για το θανατο του Χριστοδουλου(οχι βεβαια οτι θελω να τον βαλω στο topic ενα παραδειγμα ειναι)
EmoGirl1:μπα,τι βλεπω εισαι χαρουμενη σημερα και δεν εχεις καμμενες φλεβες.παω στοιχημα οτι θα βρηκες καμια καινουρια φωτο με το τατουαζ του billy του θεου των τοκιο
ΕmoGirl2:oχι απλως πεθανε ο χριστοδουλος και παω να τον καλαψω με τον γκομενο μου…ξερεις τωρα δεν γουσταρω να τον καλψω τον κολογερο αλλα δεν πρεπει να χαλασω το ιματζ μου
ομως εντελως γαιδουρια:( :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:
υ.ουτε τα καγκουρια συμπαθω ουτε τα τρεντακια γενικα μισω την ολη κατασταση

ΑΠΛΑ ΘΕΙΚΟ

και μπαινει ξαφνικα ενας μεγαλος δεινοσαυρος(τ ρεκς)…

μηπως εισαι emo?

Δεν θεωρώ τον εαυτό μου μεταλά…τουλάχιστον όχι ακόμα.

Προσωπικά όλα αυτά που λέω εδώ(πέρα από το 1ο μου post) τα λέω στα πλαίσια της πλάκας και δεν τα εννοώ.Το ξαναλέω δεν γουστάρω τους emo αλλά δεν θα βγω έξω να τους γαζώσω με κάνα uzi…

To θρεντ έχει φτάσει αισίως τα 1500+ ποστς. Νομίζω ότι πρέπει να κλειδωθεί.

Δλδ, ήμαρτον, νυσάφι και τα λοιπά.

Αν δεν μπορούμε να ανεβάσουμε τον Μ.Ο. ηλικίας ας ανεβάσουμε τον Μ.Ο. IQ/επιπέδου.

νιετ,τζαμπαρουσκεβα