ENFORCER Live in Greece - 4 shows! december 2010

ναι ρε δεν λέω,αλλα 2010(και οχι μόνο…) κρίνεται αναγκαίο να δώσουμε προτεραιότητα στους Enforcer:p

LOL!!!

Oυαου! Ο Αλεξ είναι 18 χρονών και γουστάρει τόσο Enforcer?? Aυτό είναι μεγάλη υπόθεση για τη μπάντα, δηλαδή να την ακούνε και νέοι άνθρωποι και όχι μόνο “γέροι” λάτρεις των 80s.

Μα εννοείται ρε γείτονα, τι ν αυτά που λες; Το καλό κλασσικό μέταλ πάντα οι μικρές ηλικίες το τιμάνε περισσότερο!

τσε γαμω, καγκελακι με τον αποπανω
\m/

ρε ατομα στηρίξτε ρε λίγο,μην είμαστε τρεις και ο κούκος.Αντε ρε ακους εκει οι Bon jovi και οι καθε bon jovi να έχουν περισσότερο κόσμο εν έτη 2010.ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΔΗΛΑΔΗ.

Σε δεκα χρόνια τι θα πειμένετε να δείτε…αντε ρε

Μην αγχωνεσαι θα μαζευτει κοσμος πιστευω φετος… Αλλιως αυτοι θα χασουν, εμεις προειδοποιησαμε…

το θέμα ειναι να ρθούνε για να τους ξαναδόυμε…αλλίως δεν θα με ένοιαζε καθόλου να είμαι μόνος μου στην συναυλία.

Κάτσε να βγουν μέρη, τιμές και τα σχετικά και βλέπουμε. Αν έχει Σαλόνικα (ε τι διάολο 4 μέρες παίζουν δεν θα έχει;) εκεί θα ήμαστε!

αντε ρε γαμώτο βγάλτε την κωλοανακοίνωση…να εχόταν και κανα support cauldron ή helvette’s port:D

Mλκς πραγματικά κάνω την προσευχή μου κάθε,χωρίς πλάκα,να ρθούνε και Γιάννενα ή και Πατρα.Αλλα και στην Χιο να παίξουν θα πάω…

Να σε ρωτήσω ρε Αλεξ κάτι; Γιάννενα και Πάτρα που κολλάνε. Μιλάμε για πολλά χιλιόμετρα μακριά! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ναι οχι και τόσα πολλά αν οι γονείς σου είναι στην Πατρα,και εσύ φυτέυεις(:lol:) στα Γιάννενα.:stuck_out_tongue:

Καλή αρχή με μας κάνουν οι Enforcer…ωραία:):!:

Ααααα οκ. Το είχα απορία :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Δηλαδή τα πρώτα τους shows για αυτή την περιοδία είμαστε εμείς?

Πού το βρήκες?

Όχι εγώ απλά έγραψα ότι το να κάνουν τέσσερα live στην Ελλάδα είναι πολύ καλή αρχή φια ένα συγκρότημα που τώρα είναι στην αρχή του, στις καύλες τους, και με τον επόμενο δίσκο, στα ντουζένια τους…και όχι λίγο πριν την σύνταξη:):!:

Σωστο αυτο που λες και μας κανει να γουσταρουμε και αλλο…

πριν απο Ελλάδα πόυ παίζουν?

θα ήταν γαμάτο να μας έρχονταν εδώ με airbourne :slight_smile:

με cauldron kai Helvette;s port ακομα καλύτερα