Αγαπάμε #3

Οχι, awake ηταν ωραιο …μην τους ακους. :cold:

:stuck_out_tongue:

είστε αισχροί.

Ο Άνγκους7πλ μπορεί να παρακολουθεί 30 τόπικς -αυστηρά-, αλλά πάντα έχει κάτι να πει και η γνώμη του [B]ΜΕΤΡΑΕΙ[/B]. :blues:

iron_aris thanks για την αγαπη σου!:slight_smile:

Tι να κανουμε αν θελουμε αντικειμενικοτητα σε κατι τοτε ερχονται ΚΑΙ οι πωλησεις…8)

Μπορει καποιος να θεωρει π.χ. τους Comus τεραστια μπαντα αλλα ποτε με βαση ολα τα αντικειμενικα κριτηρια δεν θα θεωρηθουν ισαξιοι των Pink Floyd.

[SPOILER]Aγαπω και Angel of Death εννοειται.:D[/SPOILER]

λείπω εγώ και το αγαπάμε 3 έχει χάσει την αίγλη του

Ματαια προσπαθεις…

Αγαπώ άλεξ1992 και την αγνή λατρεία του για Enforcer:

χαχα ναι ρε Enforcer πιο το πρόβλημα ρε,στηρίζουμε σήμερα για να έχουμε και για αυριο,θυσιάζω οτι βινύλια έχω και cds για να επιβιώσει αυτη μπαντάρα,βγαίνω και στην Συγκρου σου λέω.Μλκς δηλαδη πρέπει να το παραδεκτέιται οτι δεν υπάρχει καλύτερο στγκρότημα στην σημερινή εποχή και δεν βάζω φανμποιλίκη,απλά είναι η αλήθεια.

[SPOILER]μολις έμαθα πληροφορία για την συμαυλία που έσκασε σαν τούβλο στο κεφάλι μου,τουλάχιστον για μένα είναι καταπληκτικό νέο αν είναι αλήθεια δεν λέω δημοσίως περισσότερα.[/SPOILER]

[COLOR=“LemonChiffon”]…[/COLOR]

χαχαχαχ

ρε το παιδί γουστάρει ! λογικό είναι χάνει τα λόγια του :smiley:

ρε συ lupin επειδη εχω αργό υπολογιστή τι πόσταρες και δεν μπορώ να το δώ?
πες δεν θα σε βαρέσω…

:’) :’)

Μεγας

το μεγας ειναι αδικο για την αξια του

[SPOILER][/SPOILER]

Το ανοιχτό θρεντ είναι για το περσινό rocking athens ε.

12345

δε μλκ ηταν καλό ομως…χαχαχ…μονος μου το σκέφτηκα.

alex…στο αγαπάμε 4 σε βλέπω να βγαίνεις πρώτο

σε εξι μήνες θα με εχετε ξεχάσει.:wink:

Πατάτα που βγάζεις έξω την ουρά σου, εσύ πρέπει να σου πω είσαι πολύ καλός πασαδόρος, στρώνεις το έδαφος, λειτουργείς αθόρυβα,behind the scenes 8)

:thumbup: