Μetallica

δεν υπάρχει το είδος πλέον εδώ μέσα

τις ψήφους εμένα , του @ignatios89 και 2-3 ακόμα τις μετράμε και μόνοι μας :joy:

Αν ξέραμε ότι θα ασχοληθείς θα ποστάραμε περισσότεροι νομίζω

ευχαριστούμε πάντως και εύγε :+1:

3 Likes

Παρακαλώ. Αν είναι να βγάλουμε γράφημα, θα ποστάρουν αρκετοί και για Maiden.
Επίσης μόλις μαζευτούν νέα ποσταρίσματα για Metallica, θα κάνω update.

2 Likes

Δεν έχω ένα δίσκο στην θέση ένα βρε αγορίνα μου ( όχι παντελή δεν τα βάζω όλα στην πρώτη θέση ).

Δηλαδή νούμερο 1 θα έβαζα το μάστερ και το Black.
Μετά θα πήγαινα and justice και load.
Μετά το ride ( το αδικώ ρε μπουστη μου) αλλά εδώ μπαίνει και το λιώσιμο στο killem ειδικά όταν ήμουν μικρός .
Και πλέον θα βάλω για τα γούστα μου πιο πάνω το HTSD από το κιλλεμ αλλά όταν ακούω πχ το four horsemen ιδρώνουν από γκαυλα μέχρι και τα αυτιά μου.
Από εκεί και κάτω είναι πιο εύκολα τα πράγματα.

Ένα δίσκο δεν βάζω στη κορυφή . Όπως δεν βάζω και ένα δίσκο στη θέση 2. Άρα ενώ θα έπρεπε να έχω γράψει ήδη για τις θέσεις 1-4 , τα έχω κάνει σκατα.
Φανμποισμος παντού .

Είμαστε πολλοί αλλά είμαστε σκόρπιοι :stuck_out_tongue:

Κατά τα άλλα έχω βάλει τις τελευταίες μέρες bootleg από την περιοδεία και πέρασε και το αφεντικό μου να αποθεώσει το Halo on fire !

3 Likes

Μεγάλο κομμάτι, α να τα λέμε αυτά! Είχα χρόνια να ανατριχιάσω έτσι, ακόμα θυμάμαι το πρώτο άκουσμα (λες και πέρασαν τα χρόνια ξέρω γω :stuck_out_tongue: )

2 Likes

Παρτε και το βιντεο!!

4 Likes

Exei vgei se HD i oxi akoma?

1 Like

Σε 4Κ 3D εχει βγει…:sunglasses:

Τούμπανο λέμε! Τους εκραζα στις πρόβες και να τα αποτελέσματα :stuck_out_tongue:

2 Likes

Το μόνο που αξίζει απο το set list :stuck_out_tongue:

3 Likes

Ξαναπαιξανε το Spit στη Γλασκωβη…
Ισως γινει μονιμο τραγουδι στο σετλιστ…

1 Like

Ετσι οπως το επαιξαν… ΠΡΕΠΕΙ να γινει μονιμο.
Υπερκαυλεουρας Λαρς.
Διαγαλαξιακος Κερκ.
Εφταγαμηκουλας Τζεημς.
Πενταψογος Ρομπ.

Φοβερη και η εισαγωγη, φοβερος και ο ηχος, καταπληκτικη εκτελεση γενικα μεσα στην καυλα. Μπονους ποντοι το μπυροκοιλο του Τζεημς που χρησιμευει ως βαση για την κιθαρα να παιζει τις αναποδες τριπλες ακομα πιο γρηγορα. Μου θυμιζει το πως εδω και λιγο καιρο κανω τα καλυτερα κοντρολ της ζωης μου στο 7Χ7 αφου την κατεβαζω με την κοιλια, κολλαει σαν μαγνητης η μπαλα.

5 Likes

Και σε μας τη χρωστουσαν, και οχι οπως στο Death Magnetic που πηγαν να μας την δωσουν επιτηδευμενα. Τοτε για πρωτη φορα στην καριερα τους ακουσαν τους παλιους “μεταλλαδες” και πηγαν να βγαλουν εναν δισκο με ολα τα πρεπει που ειχαν στα Ride-Master-Justice (στο 1 γρηγορο τραγουδι, στο 2 ενα με πολλες αλλαγες, στο 4 τη μπαλαντα, προτελευταιο ενα μεγαλο instrumental και τελευταιο ενα οσο πιο θρας γινεται). Γαμαει το Magnetic, και με καλυτερο ηχο θα ανεβαινε σιγουρα επιπεδο, αλλα το HTSD ειναι συνεχεια του Legacy των METALLICA, και οχι φορος τιμης στο legacy τους.

6 Likes

Tους ειδα Κυριακη στο Λονδινο.Η μπαντα μας χαριζει μεγαλες στιγμες και,τα καινουργια τραγουδια ηταν σκετη απολαυση.

2 Likes

εκπληκτική απόδοση του τραγουδιού το οποίο είναι μεγάλο διαμάντι το μπάσο του rob τσακίζει κόκκαλα

2 Likes

Την δικη σου μαγεια θα ηθελα να την δω live !! Πληρωνω και εισιτηριο για να σε απολαυσω!

Ο Jaymz εκανε μουροκοιλια μετα απο 15 χρονια που εχει κοψει τα ξυδια !! WTF :astonished: !!!

Παππου σε φουσκωνουν τα κρεατα που σφαζεις εκει στο Κολοραντο…

Well spoken

1 Like
6 Likes

Χαχαχα…ρε μαλάκα…μου πήρε 10 δευτερόλεπτα να καταλάβω.

2 Likes

εγώ είμαι στο μισάωρο και το επεξεργάζομαι ακόμα

πολύ μπροστά το χιουμορ του φόρουμ

2 Likes