Μetallica

εκατέρωθεν γίνεται αυτό Παντελή. Αν και δεν το λαμβάνω σαν δασκαλίστικο, αλλά σαν υποστήριξη της άποψης. Εμένα δε με ενοχλεί, εφόσον είναι συνεπές. Να μη σε ενοχλεί δηλαδή, είτε στη μία, είτε στην άλλη περίπτωση.

2 Likes

Λίγο διαλλακτικότητα δεν βλάπτει, οι ξεροκέφαλοι δεν αντιμετωπίζονται με ξεροκεφαλιά.

@pantelis79 i love u αλλά λές μαλακίες, δασκαλάκος είναι ένας και μόνος ένας εδώ μέσα, και αυτός προκαλεί τους ανθρώπους να γίνονται τρόλλ, τα έχουμε πεί 657 φορές, Επίσης την πρωτοκαθεδρία στο passive aggresive την έχει πάλι ο αιρετικός, εγώ στα παπάρια μου i can live with that, βγάζω άκρη και με τον διάολο και θα μιλήσω/συζητήσω εν τέλει, αλλά ξέρω τι έχω απέναντι μου. Οι υπόλοιποι γιατί πικραίνεστε ακόμη δεν το πιάνω.

3 Likes

+1.

1 Like

Ποιος πικραινεται μωρε :smile:!

Ποιοι ειμαστε “εμεις”; Οσο “λαθος” υπαρχει στη δικη μου προσεγγιση, υπαρχει και στη δικη σου αγαπητε. Κι εμενα δε μου αρεσει η ντοματα, αλλα δεν περιμενω να μην αρεσει και σε κανεναν αλλο. Ετσι και τον Τζεημς τον Λαμπρι, το αγαπημενο μας αρνι που εβαλε τους Ντριμ Θιατερ στο σουπερσταρντομ :stuck_out_tongue:.

Btw εγω τρολλαρω επι του συγκεκριμενου θεματος, ποιος ασχολειται με τα likes μωρε μαλακες :smile:, το “λαϊκομπατσαρια” που ειπα αναφεροταν σε αυτους που κοιτανε ποιος βαζει καρδια σε ποιον, οχι σε καποια λαϊκη μπατσαρια :smiley:.

1 Like

Αυτά τα likes έχουν καταστρέψει πολύ κόσμο… όχι μόνο εδώ μέσα. Ο καθένας με τον πόνο του :stuck_out_tongue:

2 Likes

Το είχα γράψει πριν ένα μήνα για τα likes ότι “Facebook γίναμε εδώ μέσα”.

Θα νόμιζε κανείς ότι υπάρχει χρηματικό έπαθλο από τους mods για τον πιο δημοφιλή φορουμίστα της βδομάδας.

Τις ενδιαφερουσες και καλες κουβεντες παντως, τις εχουν καταστρεψει αυτοι που ζουν μεσα στην αρνητικοτητα, και πρεπει να ερχονται εδω μεσα να κανουν υποδειξεις για το τι ειναι το σωστο, να προσπαθουν να επιβαλουν κανονες συμπεριφορας, και το κυριοτερο, να ερχονται να γραφουν πως ο ταδε και ο δεινα ειναι πολυ καλυτερος απο τους Metallica, λες και ξερω γω υπηρχε καποιο θεμα συγκρισης εξαρχης.

Δηλαδη τωρα δες τι γινεται, γραφω εγω τις αρλουμπες μου για τις σκεψεις μου για ενα τραγουδι των Metallica ας πουμε για οποιον ενδιαφερεται, και ερχεται ο αλλος να με πει κομπλεξικο με τον Mustaine :joy: Καθομαι κι εγω και απανταω σοβαρα (δικο μου λαθος), και μετα αρχιζει ο αλλος το τρολλαρισμα και το χωσιμο. Καθομαι μετα και του απανταω με το ιδιο υφος, και εχεις μετα εναν τυπο να θιγεται επειδη του πειραξανε το Rust In Peace (οσο δεν του πειραζουν τους δισκους που δεν λατρευει, μπορουν να γραφουν οπως θελουν ομως), εναν αλλον τυπο να ερχεται να κανει ΠΑΛΙ υποδειξεις συμπεριφορας, λες και δε μας εφταναν οι προηγουμενοι, κι εναν τυπο να κατηγορει εμενα που ηρθε να τρολλαρει ο αλλος και να γινει μπατσος ο αλλος :joy:

Σορρυ, αλλα ο καθενας ειναι υπευθυνος για τις πραξεις του, δεν επωμιζομαι καμια ευθυνη για τις μαλακιες των αλλων εδω μεσα, και δυστυχως ειναι ΑΠΕΙΡΕΣ και κουραστικες. Οποιοι θελουν να τρολλαρουν και να γινονται μπατσοι στα ποστς μας, καλα θα κανουν να μπορουν και να δεχονται την ευθυνη για αυτα.

3 Likes

Καλα κατουραει το RIP πανω στα μουτρα του AJFA και μαζι και στα δικα σου παντως!

2 Likes

Δε μου επιτρεπεται πλεον να σου απαντησω. Προκλητικο το τρολλαρισμα σου, αλλα το ιδιο προκλητικο θα ηταν να σου απαντησω κιολας, ετσι ενημερωθηκαμε απο το Σωματειο Καλης Συμπεριφορας.

1 Like

Τα πράγματα είναι απλά μην το κουραζουμε με φιλοσοφίες όταν μερικοί παντογνώστες του metal κατέβουν από το καλάμι τους τότε θα σταματήσει το τρολλαρισμα…

Παντογνωστης σκετο ειναι ο κουιντομ, το παντογνωστης του ΜΕΤΑΛ μπορει και να το παρει ως προσβολη.

1 Like

Αρχιζω να διακρινω σχισμα στο φαμιλυ. Προσεχετε.

Αυτό το Monday που έβγαλαν στα social media εδώ και κάποιες μέρες, τελικά είναι ανακοίνωση νέο World Tour. Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ήδη…

1 Like

Μιλώντας με τον Jeff στο Manchester μου είχε πει ότι έχουν στα πλάνα indoor Αμερικάνικη περιοδεία, και μετά φεστιβαλ σε Αυστραλία (λογικά Δεκέμβρη-Γενάρη) και Ευρώπη (2019;).

99% θα ανακοινώσουν το Αμερικάνικο σκέλος τη Δευτέρα.

4 Likes

Ας ανακοινωσουν και συναυλια στο Θιβετ αρκει φετος να παιξουν ολο το AJFA

Α για μενα ελεγε? Ισχυει, ειναι προσβολη οντως το παντογνωστης του μεταλ, και ουτε το εχω παιξει ποτε κατι τετοιο, αλλα ουτε και παντογνωστης γενικοτερα. Ελπιζω να μην μου την πουνε οτι ειμαι προκλητικος επειδη σου απανταω σοβαρα.

Περιοδεια 18,19 στο Αμερικα