Μetallica

73 posts??? Τι έγινε ρε παιδιά;;; Κάντε κάνα μπανάκι καλοκαιριάτικα ρεεεε

1 Like

Είχε όντως 60 νέα posts? Κρίμα που σβήστηκαν. Εννοώ ας σβήνονταν αλλά λίγο αργότερα για να τα διαβάσουμε λολ! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 Likes

Δεν είμαστε όλοι τυχεροί, μεγάλε!

2 Likes

Αυτό ξαναπεστο πλάκα πλάκα

2 Likes

Εσύ πάψε! Εσύ τα έκανες όλα; με ποιον τσακώθηκες πάλι;; Πότε θα καταλάβεις ότι ζεις στην χώρα των Maidenαδων;;;

1 Like

Άχνα δεν έβγαλα ο κακομοίρης. Ίσα ίσα που δοξαζω ακόμα τους αρομεηντε.

3 Likes

Αφηστε ησυχο τον Κλερβογιαντ.Δε κανει κατι που να σηκωνει μπανιο
Μετα αμα περασει η σκονη των Μειντεν θα γκρινιαζουμε παλι οτι δε γραφει κανεις στο forum.

2018 έχουμε, δε φταίει ότι δε αφήνουμε ήσυχο τον κάθε Κλερβόγιαντ για την ερημιά.

Τι σου έφταιξε η φωτό του Rob με τον φουσκωτό καρχαρία :disappointed_relieved:;

4 Likes

Μπράβο το αγόρι! Μην μου τους στεναχωρείτε, είπαμε τα γάμησαν όλα! Μακάρι του χρόνου οι Metallica να καταφέρουν να τους ξεπεράσουν!

2 Likes

Δεν υπάρχει και λόγος να τους ξεπεράσουν.

Δεν μπορώ να ξέρω τι θα γίνει από θέμα προσέλευσης αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι ο κόσμος θα έχει την ίδια λύσσα με την Παρασκευή.
Βέβαια Πριν από 6-7 μήνες, επίσης δεν πίστευα ότι θα γίνει τέτοιος χαμός στο rockwave.

Το θέμα είναι να έρχονται αυτές οι μπάντες να πηγαίνουν καλά τα live από θέμα κόσμου και να υπάρξουν και μερικές καλύτερες παροχές στο χώρο της συναυλίας.

Οι Metallica είναι τεράστιο εμπορικό όνομα. Το μεγαλύτερο στο “σκληρό” ήχο.
Εδώ μαζεύτηκε τόσος κόσμος στους Scorpions. Το πως θα μας το “πουλήσει” ο promoter , η τιμή του εισιτηρίου, το μέρος που θα γίνει το live και το πόσο νωρίς θα ανακοινωθεί αυτό Όλα θα παίξουν το ρόλο τους για να πάει το live καλύτερα από ότι φανταζόμαστε σήμερα.

3 Likes

Υπάρχουν ακόμα αυτοί εδώ μετα το live της Παρασκευής?

3 Likes

Τουλάχιστον να μας πει ο Rebel τι καφέ πίνει. Freddo Espresso ή Freddo Cappuccino?

1 Like

Freddo Espresso σκέτο να καταλαβαίνω το χαρμάνι

2 Likes

Και τι μάρκα καφέ; κάτσε έχει ενδιαφέρον η κουβέντα…

σίγουρα πιο ενδιαφέρον από μπινελίκια και ειρωνείες

2 Likes

Ε καλά τώρα χατζημεταλας είμαι ποια ποιότητα και μάρκες ;;; Προτιμώ carpo από Ν. Ψυχικό, πολύ καλός

1 Like

Μόνο Π. Ψυχικό, το νέο είναι μπαναλ.

Σόρρυ ε

2 Likes

Καλά εννοείται Π. Ψυχικό. Ένα χωριό με ζαμπλουτους μέσα στην πόλη

Όσοι γουστάρουν αθλητισμο να πάνε για τρέξιμο σε Φιλοθέη Ψυχικό

2 Likes

Ας έρθουν οι Metallica και το μόνο που θα με νοιάζει είναι να πάω να τους δω,τώρα αν θα έχει 50,100,150€ το εισιτήριο δεν με νοιάζει ούτε κι αν θα έχει 50000 ή 5000 κόσμο…
Όσο λιγότεροι τόσο το καλύτερο για εμάς…

2 Likes

καθε οπαδος αυτης της μουσικης και οχι ενα χουλιγκανι ενος συγκροτηματος θελει με την πρωτη νοτα του ecstasy of gold να “ξεχασει” την προχθεσινη συναυλια.

7 Likes

Του It’s A Long Way To The Top (If You Wanna Rock ‘N’ Roll) μη σου πω.

1 Like