Μetallica

Εμένα μου αρέσουν τα γήπεδα αλλά θεωρώ ότι εκεί είναι ακόμα πιο δύσκολο το μπύρα - τουαλέτα

Ίσως και η ατμόσφαιρα που λένε κάποια παιδιά να μην είναι η ίδια… Παρόλα αυτά ισχύει το που βρίσκεσαι = πως το βιώνεις. Κι εγώ θα είμαι στο τζερτζελο

Μην κάνεις όνειρα πάλι εκεί θα είναι άμα θέλεις ΟΑΚΑ θα σου βάλει και ένα 20αρικο καπέλο στο εισιτήριο…

Καθολου δυσκολο ισα ισα που τα γηπεδα εχουν υποδομες απο μονα τους για να εξυπηρετησουν σε μπυρα και τουαλετα τοσα πολλα ατομα

Ας βαλει ενα 20ρικο απ το να φας τετοια ταλαιπωρια χιλιες φορες το επιπλεον 20ρικο…

Εγώ ξέρω κόσμο που ακόμα κλαίει που έχασε το λαηβ αλλά Οκ, δεν αφορά το θρεντ

Εν τω μεταξύ έχουμε ζεσταθεί για τα καλά πλέον και συζητάμε σα να είναι δεδομένο. Ελπίζω να στέκουν οι προσδοκίες

To 20άρικο καπέλο το πληρώνεις ούτως ή άλλως στη Μαλακάσα. Μόνο 8 ευρώ είναι το εισιτήριο για τα πούλμαν πήγαινε - έλα στο Terra Vibe. Και όσοι πάνε με αμάξι θα τα σκάσουν σε βενζίνες.

Κι επειδή η Μαλακάσα είναι μακριά από την Αθήνα βάλε ότι θα ξεκινήσεις πολύ νωρίτερα και θα φτάσεις σπίτι σου πολύ αργότερα. Που σημαίνει επιπλέον καφέδες, μπύρες, νερά, σάντουιτς και τέτοια.

Βάλε ότι εγώ στην επιστροφή έδωσα 20 ευρώ σε ταξί για να με πάει σπίτι μου γιατί στις 1 το βράδυ δεν υπάρχουν μέσα συγκοινωνίας. Πολύς κόσμος στην επιστροφή αναγκάζεται να πληρώσει ταξί για να πάει σπίτι του. Γιατί τα πούλμαν σε πάνε Πεδίο του Άρεως ή Σταθμό Λαρίσης. Δεν σε αφήνουν σπίτι σου.

5 Likes

Καλά ξεκινά το εισιτήριο από 90 ευρώ στην προπώληση και έλα να μου πεις πόσοι θα πάνε.

Είπαμε με 90€+ εισιτήριο θα πάνε λιγότεροι στη Μαλακάσα απ’ ότι σε γήπεδο στην Αθηνα…
Πόσοι θα είναι δεν με νοιάζει μακάρι να είναι οσο λιγότεροι γίνεται και να φάμε λιγότερη ταλαιπωρία, δεν με νοιάζει επίσης ούτε πόσα θα βγάλουν οι Metallica ούτε οι διοργανωτές…

1 Like

Χαίρομαι που όλοι συμφωνούμε. Άρα κλειστό με 20000 να είμαστε λίγοι και καλοί. Μετά τους Helloween μ αρέσουν πολύ τα μπασκετικά για συναυλίες

Βέβαια ήμασταν κυρίες δεν ξέρω σε χαμό αν θα είναι ωραία

Ακόμα δεν τον είδαμε, “Γιάννη” τον βαφτίσαμε :joy:. Έχετε βγάλει και τον χώρο που προτιμάτε εσείς!

5 Likes

Δεν συγκρίνεται η εμπειρία του κλειστού…

1 Like

Ρε φίλε ξεκόλλα με την ταλαιπωρία όταν γουστάρεις κάτι δεν κοιτάς την κούραση
Εγώ big 4 είχα 3 μέρες να κοιμηθώ αλλά γούσταρα τόσο που ποτε δεν διαμαρτηρήθηκα για την κούραση μην κάνετε σαν γκομενιτσες και πολλοί είσαστε και νέα παιδιά…

1 Like

μεταλλικα χωραφι θα πανε.κλειστο οακα δε παιζει.ανοιχτο οακα μονο οι γκανς θα πανε οταν ερθουν.

2 Likes

85 ευρώ είχε το εισιτήριο στους Big 4 και πήγε φουλ κόσμος. Και μάλιστα στα ταμεία ήταν 95 ευρώ (εγώ 95άρι έσκασα για τικετο τη μέρα της συναυλίας). Οπότε με 90 ευρώ εισιτήριο μέσα στην Αθήνα (στο ΟΑΚΑ) δεν θα είναι πρόβλημα για αυτούς που θέλουν να δουν Metallica.

Στους Big 4 είχα περάσει τέλεια (η καλύτερη metal συναυλία ever) αλλά ο κόσμος όμως δεν ήταν υπεράριθμος. Ήταν μέσα στα πλαίσια που χωράει το Terra Vibe. Αυτή είναι η διαφορά με τους Maiden προχτές. Άλλο 25+ και άλλο 40 τι να κάνουμε τώρα.

Όταν είσαι 300 χλμ μακριά και ξεκινάς να πας αεροδρόμιο αμέσως μετά τη δουλειά να φτάσεις Αθήνα να πας Μαλακάσα και μετά το τέλος της συναυλίας κατευθείαν αεροδρόμιο και καπάκι δουλειά για τον απλό λόγο ότι δεν μπορείς να πάρεις άδεια έλα μετά να μου πεις αν είναι ταλαιπωρία…
Αν ήμουν Αθήνα δεν θα με ένοιαζε καθόλου η Μαλακάσα…

3 Likes

Δεν ξερω αν εχει μπει, αλλα αυτο ειναι απλα υπεροχο.

2 Likes

Συνεχιζουμε με αλλο ενα υπεροχο βιντεο, αυτη τη φορα με τον υπερλατρεια Τζεησοναρα

2 Likes

Λοιπόν έσβησα ότι σαβούρα υπήρχε, έαν κατά λάθος στο χαμό έσβησα και σοβαρά ποστ συγχωράτε με.

Κλερβογιαντ η ανοχή κάπου κάπου τελειώνει.

8 Likes

Ναι ρε αλλά ψαρωνουμε! Έχει σημείωση για 70 νέα posts και λέω πωωωωωω Ουάου θα έχει γίνει χαμός και τελικά , απλά τα έσβησες .

Πώς λέμε ότι οι άλλοι κάνουν διακοπές και απλά ήρθαν οι maiden και έδωσαν στην Ελλάδα ένα εξαιρετικό live και γεμίζει το thread τους;
Απίστευτα πράγματα!

2 Likes

Αυτό ακριβώς είχα γράψει κι εγώ πριν πέσει ψαλίδι… Άνοιξα PC και είδα 60 ποστ και ήθελα τώρα με το μεσημεριανό καφέ να αράξω να τα διαβάσω

3 Likes