Μetallica

Από αυτά που έβαλε είναι το καλύτερο setlist…
Απ’ τα bootleg που κυκλοφορούν σε αυτή την περίοδο των Metallica ένα απ’ τα καλύτερα είναι στο Toronto…
Το intro του Battery το έχω ήχο κλήσης…
Θυμήθηκα την audition το 2003 όταν έπαιζαν το Battery, οι υποψήφιοι μπασιστες δινοπαθουσαν να ακολουθήσουν ενώ ο Rob είχε μια άνεση…

Χωρις ουτε ενα τραγουδι απο το καλυτερο τους αλμπουμ? Δε νομιζω…
Το σετλιστ απο Mountain View ειναι απλα αστρονομικο.

ΥΓ. Λαθος, εχει το Harvester, ειπε ο Αλεχαντρο κανενα και τον πιστεψα… Αλλα ενα δεν ειναι αρκετο.

Fixxxed, μπήκε ένα “δεν” εκ παραδρομής.

1 Like

5 Likes

To γυρισε σε Black Abum era

Load βασικα

1 Like

Τώρα που είπες Load προχθές είχα πολύ καιρό να ακούσω το Wasting My Hate…
Κομματαρα, το έβαλα 5-6 φορές και μάλλον ενόχλησα τους γείτονες αλλά στα παπάρια μου…:sunglasses:
Στην πρεμιέρα του Βορειοαμερικανικου τουρ δεν είχαμε κάτι νέο εκτός από το βλαχοαμερικανικο μουστάκι του James

2 Likes

Logika oi geitones tou tha einai fanboys aromente me evaisthita autakia san ta dika sou pou de mporoun to poly xevi

1 Like

Γαμηστερο

Στη Μινεσοτα ειχαμε τα εξης:

Harvester
Clover (!!!)
Breadfan (!)
Memory

Ζηλεψα λιγο.

Απο Wisconsin:

4 Likes

No Leaf Clover!!!

1 Like

Πέραν της νοητικής καθυστέρησης του Clairvoyant, που προσωπικά δεν καταλαβαίνω γιατί γίνεται ανεκτή αλλά οκ κανόνες του forum υποθέτω, για ποιο λόγο κάθε φορά που γράφεται κάτι προφανέστατα εριστικό για κάποια από τις 2 μεγάλες μπάντες, μπαίνει κόσμος στο τρυπάκι και απαντάει κάτι εξίσου βλακώδες και για την άλλη?

Γίνεται και στα δύο τόπικ αυτό(συνήθως βέβαια το ξεκινάει ο clairvoyant) και είναι πολύ κοντά στο να τα κάνει να μην διαβάζονται πλέον.

Συνήθως το ξεκινά ο clairvoyant, ωστόσο συνήθως είναι και οι ίδιοι οι mods, να τα λεμε ολα. επισης το να διαγραφει μη υβριστικη δημοσιευση λογω του φορεα της θα επρεπε να αγχωνει και τους υπολοιπους σας για το μελλον του χωρου, αλλα μαλλον δε θα φαινεστε κουλ ετσι! O αλλος διεγραψε το “α ρε μαγκα, εισαι του φαμιλι” και αφηνει τα χουλιγκανια να κοβουν βολτες.

Μόνο οι υβριστικές δημοσιεύσεις πρέπει να διαγράφονται;

Οχι, αλλα το να αρχισουν οι διαγραφες και τα μπαν συμφωνα με το ποιος τα κανει και αν τον θεωρει ο εκαστοτε moderator εξυπνο η χαζο, σιγουρα δεν ειναι … σωστο, να το πω ετσι. Ασε που πολλες υβριστικες δημοσιευσεις ΔΕ διαγραφονται, αρα υπαρχουν παραξενα μετρα και σταθμα.

Στο τοπικ των maiden εχει διαγραφει ποτε ειρωνικο ποστ “μονο μειντε”?

σαν αυτη να υποθεσω?

Ρε σεις μην διαγράφεται τα ποστ του clairvoyant, εγώ προσωπικά γελάω, ο άνθρωπος προσφέρει, κάνει λειτούργημα στους χαλεπούς αυτούς καιρούς!

3 Likes

Τα χουλιγκάνια κόβουν βόλτες στα thread της ΑΕΚ και του ΠΑΟΚ.

Εδώ το πολύ-πολύ να διαβάσουμε κανένα σχόλιο για το πόσο φλώροι είναι οι Metallica ή οι Maiden ξέρω γω. Ντάξει κλάιν … :sunglasses:

1 Like

η αληθεια ειναι οτι προσπαθω , δεν τα καταφερνω παντα ομως. Ευχαριστω για την αναγνωριση παντως.

Εγω απλα λεω οτι πολλες φορες οι ιδιοι οι mods ξεκινανε τα ειρωνικα σχολια στη μαχη Μεταλλικα - Μειντεν (αν ειναι δυνατον γεροι ανθρωποι να τσακωνεστε για αυτο, να τα λεμε ολα), αλλα στη συνεχεια διαγραφουν ειρωνικες απαντησεις στα σχολια τους. Κατα τ αλλα στ’ αρχιδια μου το να ανεχεστε τον εκαστοστε φασιστα, το δικο σας κεφαλι θα φαει αυριο.