Ποιός θα πάει Βανέσα? (Evanescence loool)

Ποιός θα πάει βανέσα απο δω;;;;
Εγώ!
Ποιός άλλος όμως;;;

Θα το σκεφτώ σοβαρά κυρίως για Gojira και Paradise Lost αλλά περισσότερο για την φάση του χωραφιού.

Αν πάω θα είναι απόφαση τελευταίας στιγμής

κι εγω θα το αποφασισω οταν πλησιαζει.Εχουμε μηνες ακομα.
Περισσοτερο ψηνομαι για Gojira εκεινη τη μερα.

θα μαζευτουμε ειπαμε απο εδω μεγαλο παρεακι και θα παμε να περασουμε καλα. Ευκαιρια ειναι.

Να ειμαστε καλα, στο μυαλο μου το εχω οτι θα τιμησω εκεινη την μερα το χωραφι.

εγώ! για Evanescence εννοείται

O Ντρένης εννοεί ότι θα μαζευτεί από το φόρουμ παρεάκι από 6-7 άντρες και θα πάνε στο χωράφι. Ψωλαρία φάση δηλαδή :unamused:

μπα θα ερθει και το κοριτσι μαζι αλλα νομιζω οτι θα εχει γενικοτερα πολλα καλλιγραμμα κοριτσακια εκει.

Τωρα τι ηλικιες θα εχει … θα δειξει. Επισης ανοιχτη προταση κανω να μαζευτουμε να γνωριστουμε και απο κοντα . Δεν το βλεπω κακο , δεν σημαινει οτι δεν υπαρχουν και ατομα που βαριουνται την συναντηση.

Προφανώς δεν είναι κακό, πλακίτσα κάνουμε!

νταξ υποσχομαι να μην βγαλω αχνα για τους Metallica και να δεχτω ολη την καζουρα του κοσμου. (θα σας πω ομως για την μπαντα που επαιζε ο Mustaine το 1982 Και εγινε πραγματικα τεραστια ! )

Βάλτε εσείς τις μπύρες και θα σας φτιάξω εγώ με γκομενάκια

θα βρουμε ακρη να περασουμε καταπαγωμενες δικες μας παντως, χωρις να πρεπει να βγαλουμε μαρκες κτλ.

Για τα γκομενακια στους υπολοιπους . Εμενα θα πεφτει παντοφλα (ή εισαι φαν metallica Και Hetfield ή δεν εισαι! )

Αν είσαι κασκαντέρ για να περάσεις μπύρες και ταυτόχρονα και ο μαγκάιβερ για να τις κρατήσεις τσαφωμένες εγώ πρώτος θα σου βγάλω το καπέλο

θα εχουν απο πριν παγο ρε … κατι θα μπορω να κανω …

Αμπαλίαση detected…μανμου αν παγώσει η μπύρα μετά κόβει και αλλοιώνεται η γεύση της. Τι με πέρασες για έφηβο για να πίνω με τέτοιο τρόπο; (ούτε τότε το εκανα βασικά).

θα κάνω την καρδια/τσέπη μου πέτρα και θα πιω σαν άνθρωπος απο το μπαρ και εσύ κάνε ό,τι θες

τι παγο ρε μπαγασα ; παγο απ’εξω … πωπωπωπω . σου εχω ξαναπει εχουμε κονε (οχι παναγιωτη) εκει . Δεν θα στην φερω για να καρφωσεις προκα.

Τι μπίρες θα πιείτε μωρέ και θα αλλοιωθεί η γεύση τους;;;

έτσι αλλάζει το πράγμα…για κανε τα κουμάντα σου τότε

Μοναστηριακή άμστελ

τοτε να κλεισουμε βανακι για να παμε απανω ολοι μαζι!!
χαχαχα

Αφηστε τα γκομενακια …παρτε τις μπύρες και απολαυστε το θεαμα και το ακουσμα.