Eyehategod

ντάξει, δεν γίνεται να ψηφίσει κανείς σε ένα τέτοιο πολλ. ουφ, preaching the end time message γιατί δεν γίνεται να μην έχει ψήφους. southern discomfort και dopesick τα πιο ΤΣΙΦΤΙΚΑ. άηχειτγκαντ και τα μυαλά στο μπλέντερ, αγαπάμε παθολογικά.

7 ιουλίου ε. :!:

τελικα ξερουμε ποτε να περιμενουμε το καινουριο αλμπουμ?

επισης,υπαρχει κανενα site που να εχει στιχους απο τα κομματια τους γιατι οσο εχω ψαξει στο internet εχω βρει μονο για τα bland/sisterfucker και το take as needed for pain που εχω δεν εχει καθολου τους στιχους στο booklet?

Λογικα θα αργήσει αφου ο Bower ηχογραφεί με τους down

Sent from my X10mini using Tapatalk

οχι ρε νομιζω οτι το αιχεητγκοντ ειναι σε ποστ προντακτιον ενω το νταουν σε πρη προντακτιον…

ας ελπίσουμε οτι θα τα έχουμε και τα δύο σύντομα

Ψόφος παντού με την μπαντάρα αυτή ρε

Ναι ρε

Ναι

[SPOILER]-Ναι???
-Μα την Παναγία
[/SPOILER]

το καινουριο hammer εχει συνεντευξη jimmy bower για οσους ψηνεστε.

μπαμπ για δυο λόγους.

Πρώτον ο Mike Williams συμμετέχει στο ομώνυμο τραγούδι από το νέο EP των χαρντκορογκραϊντάδων Strong Intention με τίτλο “Razorblade Express”.
[U][I]Εδώ [/I][/U]ένα preview.

Δεύτερον και σημαντικότερον, οι Eyehategod θα κάνουν μίνι περιοδεία στην Αγγλία μαζί με Ramesses και Dopefight που ξεκινάει 7 Αυγούστου και πριν λίγο ανακοίνωσαν και μια συναυλία στο Βερολίνο στις 23 Ιουλίου.

Μήπως, λέω μήπως, να τους ξαναέφερνε κανένας εκεί ενδιάμεσα μπας και τους δούμε κι εμείς οι γκαντέμηδες επιτέλους;

Όπως ανακοίνωσαν στο fb θα γίνει περιοδεία σε όλη την Ευρώπη τελικά. Μέσα στις πρώτες ημερομηνίες δεν ήταν πουθενά η Ελλάδα, αλλά θα ακολουθήσουν και άλλα dates

:papas::papas:

Το Νew Orleans Is The New Vietnam που το παίζουν ένα χρόνο και παραπάνω στα λαιβ τους, θα κυκλοφορήσει μέχρι το τέλος της χρονιάς ως εφτάρι, μάλλον χωρίς άλλο κομμάτι.

Στην ευρωπαϊκή περιοδεία που άρχισε προχθές όμως, εκτός από αυτό παίζουν και άλλα δύο καινούρια κομμάτια από τον επόμενο δίσκο, όποτε κι αν βγει αυτός, τα οποία ακούγονται σε μέτρια ποιότητα ήχου [U][I]εδώ[/I][/U] κι [U][I]εδώ[/I][/U].

Kι ένα βίντεο που δεν χρειάζεται σχόλια. Μόνο κλάμα και σαλάκια για προφανείς λόγους.

Να αφήσουν τα εφτάρια οι εν λόγω κύριοι, να βγάλουν πλήρη δίσκο και να μας επισκεφτούν. Πολύ άργησαν

Bump, ψήνεται κανείς να πάρει τίποτα από δω http://www.emeticrecords.com/SearchResults.asp?Cat=1670

να μοιραστούμε τα μεταφορικά γιατί τσούζουνε λίγο;

πρώτον, μην είστε αδερφές και τσιμπήστε φουτεράκι EHG, γαμάει.

δεύτερον, http://www.youtube.com/watch?v=lTCXXw7vhWM&feature=youtu.be

\μ/ \μ/ λατρεύουμε HBO, αλλά ρε πουστόφλωρε παίζουν κοτζάμ EYEHATEGOD και συ μιλάς με το ΓΚΟΜΕΝΑΚΙ; ου ρε.

καλύτερη εκτέλεση του Jackass in the Will of God που έχω ακούσει 8O

φερτε τους παλι

Το ψηνα κι εγω για merch αλλα δεν εχω φραγκο…

Και πέρα απο EHG για όποιον έχει δει, η σειρά γαμάει παρομοίως

[U]Εδώ[/U] και [U]εδώ [/U]μπορείτε να δείτε σε πολύ καλή ποιότητα ολάκερες δύο αρχιδάτες εμφανίσεις των Eyehategod από τις 27 και 28 Νοέμβρη στο Saint Vitus της Νέας Υόρκης. Το ζόρικο κομμάτι με το οποίο ξεκινάνε την πρώτη συναυλία -στη δεύτερη το παίζουν κάπου στη μέση- είναι ένα καινούριο που το είχα ποστάρει από το καλοκαίρι, αλλά πλέον απέκτησε και όνομα: Medicine Noose.

[SPOILER][/SPOILER]

απίστευτο, πάει και αυτός
http://www.blabbermouth.net/news/eyehategod-drummer-dies/

Κι ενώ το μέλλον έμοιαζε αβέβαια, το συγκρότημα ανακοίνωσε κάποιες συναυλίες τον επόμενο μήνα, αυτή στο φεστιβάλ του Ανσέλμο θα γίνει με τον Κρόβερ των Melvins στα ντραμς 8O

Καλή φάση, αλλά τελικά μόνο οι Led Zeppelin το διαλύσανε όταν πέθανε ο ντράμερ τους.

[I]Ορίστε [/I]και τα ντοκουμέντα.
Γαμώ, αλλά χωρίς τον χοντρούλη με τα ροδαλά μάγουλα που τα έπινε όλα δεν είναι ίδια τα πράγματα.