Προτάσεις για το forum

Λογικά θα έχει ξανα-αναφερθεί αλλά γίνεται να μεγαλώσουμε το μέγεθος της υπογραφής? Να μπορούμε να βάζουμε και εικόνες (εγώ προσωπικά δεν ενδιαφέρομαι για εικόνες) με κάποιο όριο προφανώς.

δεν ξερω αν το εχετε στα σχεδια σας αλλα στο σαιτ καλο θα ηταν τωρα με την συναυλια να κανατε αφιερωμα σε ολους τους δισκους των ac/dc.κατα προτιμηση αν και δεν ειναι συντακτης απο τον crabsody:p

+10000…!ετσι σκετα λογια δεν ειναι ωρεο!

Νομίζω τα έχουμε πει και πάλι αυτά.Άμα έχουν όλοι όσοι ποστάρουν φωτογραφίες και εικόνες θα σέρνετε το forum και δεν πα να αλλάξουν 200 server.

  • ότι θα πρέπει να ψάχνουμε τα ποστ μέσα στις εικόνες και γενικά θα γίνετε ένας μικρός χαμός.

Now playing: Opeth - The Grand Conjuration
via FoxyTunes

Α μπραβο.Μια χαρα ειναι ετσι οπως ειναι τωρα.Ασε που θα μπερδευτουν οι διαφημισεις με τα signatures.:stuck_out_tongue:

Αφήστε που άμα βάζει υπογραφή με εικόνα κανένας Βλήδιν ή κανένας νεκρομέηχεμ θα μπερδεύομαστε και θα νομίζουμε πως έχουμε έρθει σε λάθος φόρουμ… if you know what i mean. 8)

Θα σε χαλαγε δηλαδη ε?8)8)

Καλά το πόντιουμ πως και άνοιξε, αφού ο μοντεκρίστο είχε πει όχι σε μια ανάλογη πρόταση? Υποθέτω πως όλα τα σοβαρά θρεντ του οφ τόπικ θα πάνε εκεί? Καλή κίνηση πάντως.

το θέμα επανεξετάστηκε. ελπίζουμε να λειτουργήσει προς όφελος του forum

Σωστη κινηση κατ’εμε !

Podium τι σημαινει???:roll:#-o

Βαθρο που ανεβαινεις και μιλας.

ή use the google power

Podium καλούμε το “βήμα του ομιλητή”. Έξυπνο όνομα θα έλεγα.

:oops::oops::oops::roll:

αα εγω νομιζα τιποτα με ποντιους στην αρχη και θα λεγαμε ανεκδοτα…αλλα δεν ειναι τλκ

Πετυχημενη κινηση. :wink:

επειδη δεν τα παω κ καλα με τις τεχνολογιες εχω μια απορια,δεν γινεται να υπαρχει συστημα να μην περνανε απο ιντερνετ οι εικονες και απλα να κανεις κοπυ-παστε απο το pc?οπως οταν φτιαχνεις τα αλμπουμ πχ η βαζεις εικονα προφιλ

Γενικά κι αόριστα να μπορεί κάποιος να ανεβάζει εικόνες στα post είναι κάπως σπάταλο, αλλά πολύ σύντομα θα υπάρχει αυτοματοποιημένη διαδικασία για εισαγωγή εικόνων από τα προσωπικά album του κάθε χρήστη. :slight_smile:

Γίνεται όταν έχουμε νέο ποστ σε κάποιο sub-forum να εμφανίζεται κόκκινο μόνο δίπλα του και όχι στο “μητρικό”? Δλδ, αν γίνει ένα ποστ σε κάποιο τόπικ του rockipedia, αυτομάτως γίνεται κόκκινο τόσο το ® στο rockipedia, όσο και το μεγάλο δίπλα από τις κυκλοφορίες. Γίνεται να βγαίνει ένδειξη μόνο στο πρώτο?

Yπαρχει περιπτωση για καποιο αφιερωμα στον Τζαξον στην κεντρικη σελιδα?