Καλυτερες ατακες που εχουν ειπωθει μεσα στο forum

Στο θρεντ του Sonisphere

Ektoras (o μεγας ανεκδοτακιας) :

Εγώ θα πάω τζαμπέ με την δημοσιογραφική κάρτα ενός φίλου της μητέρας μου :stuck_out_tongue:

Νightwing :

Εσυ θα εμπαινες δωρεαν για να δροσιζεις τα πιτ.

:lol3:

χαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχα εχω λιωσει χχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

:D:D:D

Νταξ, καλές ατάκες, αλλά κανείς δεν έχει μεταφέρει την ατάκα του μήνα από τον γνωστό ύποπτο:

:bow2::lol2:

δεν τη μεταφέραμε, γιατί είναι κλεμμένη :stuck_out_tongue:

αυτη η ατακα ηρθε για να μεινει…

8O:lol3::lol3::bow2::bow2:

:lol: :lol: :lol:

Έτοιμος ήμουν και εγώ να ποστάρω την τελευταία…με προλάβατε!

Χαχαχαχα και γω αυτό ερχομουν να ποσταρω!!!

κ συνεχιζει ακαθεκτος…#-o

πρεπει να σταματησει αυτο…
στο τελος θα καει κανενας εγκέφαλος…

[SIZE=“1”]ντάξ,καιρός ήταν.βέβαια έχω πει και καλύτερες ατάκες, αλλά…[/SIZE]

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ THREAD!YEAH!:vibrate::yahoo::vibrate::stuck_out_tongue:

Και τώρα η κρίσιμη ερώτηση. Με το Τραβόλτα συνεννοήθηκες? αν ναι, τον είδες από κοντά να του δώσεις τα cd?

ειχαν και αλλοι τετοια προβληματα???

τώρα εισέρχεσαι σε γεγονότα που συμβαίνουν στην απόρρητη σφαίρα των pm, αλλά όχι ακόμα.
ελπίζω κάποια στιγμή πάντως να γίνει αυτή η συνάντηση κορυφής…8)

edit;αλήθεια, έχει συναντηθεί κανείς μαζί του για cd?:-k

δεν ειναι οτι πιο ευκολο παντως - να το ξερεις…
τον φιλο μου που δινει cdia τον εστησε 2-3 φορες περιμενε και τελικα ο travolta δεν πηγε…
ειχε δουλειες…:wink:

εγώ βέβαια δεν έχω κανονίσει ακόμη συνάντηση αλλά εδώ και κανά μήνα όποτε του λέω έχει δουλειά.δεν ξέρω…:-s

έχετε καταλάβει απο ποιόν άνθρωπο ζητάτε κάτι,και μάλιστα τι?δεν υπάρχει στο manual του ττραβόλτα,η μαλλον δεν υπάρχει read.me :lol: πως να στο πω…δεν υπαρχει στα commants του,είναι εκτός φαντασίας να κάνει κατι τετιο

βασικά είσαι τόσο σίγουρος πως είναι υπαρκτό πρόσωπο?
και οκ, ας υποθέσουμε πως είναι.είναι δυναμόν να κανονίζει συναντήσεις με κοινούς θνητούς?
εκείνη τη στιγμή μπορεί να σώζει την ανθρωπότητα από τα πανούργα σχέδια του δόκτωρος ωμέγα ξέρωγω…