Καλυτερες ατακες που εχουν ειπωθει μεσα στο forum

εντάξει, έχω πέσει στο πάτωμα. Τι ΘΕΟΣ είναι αυτός?? Τον ψάχνω για αυτόγραφο.

από το τόπικ “όνομα για πανκ συγκρότημα”

:lol3::lol3::bow::bow:

το πιο σουρεάλ είναι το P.U.N.K. και το PU - NK.

3 Punks Down!!
hohohohohohohohoho!

Punk 'n roses, Jethro punk, linkin punk, Punkareth, Punk floyd, 3 punks down, punk can dance kai the punkness ειναι πολυ καλα! :stuck_out_tongue:

Στο τοπικ για τα meetings:

Eγραψε. :bow: :lol:

:lol:
Eγραψε!

ορθολογιστικός σουρεαλισμος. Στο πάτωμα έπεσα.

Καλά το punksryche γάμησε, τελείως ψαγμένες κιθάρες :lol3::lol3::lol3:

η συζήτηση έχει να κάνει με την είσοδο διάφορων group στο rnr hall of fame…

και η απάντηση

:lol::lol::lol:

Mιλωντας για την απολυτα μπαζιαρα γκομενα/γυναικα/συνοδο ενος τυπα στο θρεντ με του πιο ομορφους:

:lol::lol::lol:#-o#-o

Το φετίχ μας με τον freedom είναι ο παρακάτω user.

Στο τόπικ Megadeth vs Metallica υπάρχει η εξής συζήτηση.

Και η απάντηση όλα τα λεφτά:

Χαχαχαχαχα!

Πρέπει να υπογράψει συμβόλαιο με το φόρουμ να μπαίνει τουλάχιστον 2 φορές τη βδομάδα μέσα!:D:D:D

Χαχ και 'γω το 'χα προσεξει αλλα βαριομουν να το σχολιασω. Εδω βγαλαμε το Rust in Peace 10 κλασεις κατωτερο απο τα καλυτερα δισκια των 'κατς.

Επική κουβέντα!!

χαχαχα ειναι κατι γιουζερς που πρεπει να τους δεσουμε στο φορουμ να γραφουν συνεχεια

Αυτόι οι γιούζερς όμως διαβάζουν αυτού του είδους τις παπαριές που γράφετε και ίσως προσβάλλονται. Στο μπούτσο μας όμως, ιτ’ς τεη ιντερνετς

ριπορτεντ, βτς

Ας είμαστε λίγο cool με τους χαρακτηρισμούς, έτσι παιδιά? Αυτό πάει και στις 2 πλευρές.

Αν και αυτό που λέμε “προσβολή” είναι πάνω απ’ όλα υποκειμενικό και αφορά εκείνον για τον οποίο γίνεται λόγος, και όχι πως το εκλαμβάνουν οι υπόλοιποι.

Κοιτα, αν προσεξεις το ποστ μου δεν εβρισα κανεναν ετσι.Ειπα απλα οτι τετοιους γιουζερς πρεπει να τους κραταμε.Η προσβολη που ηταν?Στο ‘κραταμε’?Νταξει θα πεις τωρα οτι υπονοησα την προσβολη και θα σου πω οτι ειμαστε σε ενα αγιο φορουμ και διαταρασω την ησυχια με τα κακα ποστ μου και θα ζητησω συγνωμη.:slight_smile:

εμ,έτσι είναι αυτά ρε

We are a gay forum. Political correctness above all.